3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

mig

2012. január 21.

Nagyon pozitívan csalódtam én is, nagyon szépen lehet vele dolgozni, a csomagolásával sincs bajom legalább megy a carmexhez:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

knifeofdreams

2012. január 6.

Tényleg nagyon szuper púder, ár/érték arányban verhetetlen, hiszen hatalmas adagot kapunk kicsit több, mint 2000 forintért. Nagyon finom szemcséi vannak, selymes, kellemes érzés az arcbőrön. Nekem egyelőre a legjobb púderem egy természetes, nem túl matt smink elkészítéséhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Milli006

2011. december 22.

Tegnap kaptam meg, gyorsan ki is próbáltam az esti programra. Jól bírta a hideget-meleget, nem szárította ki a bőrömet. Nagyon természetes hatása van, bátran rendeljétek meg! (2180 Ft, hatalmas adag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 22.

Blueberry

2011. december 18.

Az egyik legjobb púder, amivel valaha találkoztam. Nem csillog a T-vonalam, selymes az arcbőröm tőle és nem is látszik, hogy rajtam lenne. Viszont más termékkel együtt rendeltem meg és kezdtem el használni és sajnos nem tudom, hogy melyiktől lettem mitesszeres. :/ Remélem nem tőle, mert azt sajnálnám.
Most szüneteltetem a többit (kakaós szappan, csokis maszk, paprika krém) és megfigyelem, hogy kijönnek-e a fekete csúnyaságok.
Azért még megadom az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Azért még megadom az 5 csillagot! :)

kat

2011. december 17.

Nagyon jól mattít és kifejezetten tartós. A hozzá adott púderpamacs is teljesen használható. Nekem nincs bajom a csomagolásával, tetszik a színvilága, hogy nem olyan, mint a többi, bár egy kompakt verziónak én is örülnék. Az erőteljes jázminillat egy kicsit zavaró, de szerencsére csak felvitelkor lehet érezni. Az ára sem vészes, megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 17.

wishes

2011. november 22.

Szuper, szeretem, nagyon szép egységessé teszi a sminket, meg persze szépen rögzíti is. Az illata picit furi, de elillan hamar, szóval ez nem von le az értékéből :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

stilusnaplo

2011. november 17.

Kicsit úgy álltam hozzá ehhez a púderhez, hogy ez is egy lesz azok közül, amit azért veszek, mert mások rajonganak érte, de tuti nem válik be, mert ahhoz túl olcsó (nem, nem vagyok sznob, csak eddig minden olcsóbb púderrel befürödtem). De nagyon pozitívan csalódtam, az egyik legjobb púderem, amim valaha volt. Nagyon finom a textúrája, szépen rásimul a bőrömre, nincs "lisztes" hatása, nem csinál totál matt/élettelen bőrt. Nekem elég reggel púdereznem, estére ugyan kissé fényesebb lesz a bőröm, de egyáltalán nem zavaróan. Én egy laza ecsettel viszem fel, mert a benne lévő puffni túl sok anyagot vesz föl. A csomagolása nem túl praktikus, de végül is a benne lévő anyag a lényeg.
Az illata viszont engem kifejezetten zavar. Szerencsére felvitel után szinte azonnal eltűnik. Biztosan újravásárolom, ár/érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

Rita

2011. november 17.

Én nem vagyok egy nagy "púderes", ehhez se nyúlok minden nap pedig nagyon szeretem.
Nem teljesen matt, nagyon tartós, szereti a bőröm, csak nekem ez a por állag kicsit macerás. Viszont tény hogy imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.

orchidea8627

2011. november 4.

Szuper!!! Nagyon természetes a hatása, mattít, de nem veszi el teljesen az arc "fényét". (Matt, de nem természetellenesen.) Nálam kibír egy teljes napot (8-9 óra) átfényesedés nélkül, nagyon szépen mutat az alapozó fölött is, nem irritálja a bőröm, nem viszketek tőle, nem változik meg a színe a nap folyamán. 30gr terméket kapunk kevesebb, mint 2200 forintért, ár-érték arányban is verhetetlen. Arról nem is beszélve, hogy a benne lévő púderpuffni elég jó minőségű, szépen a bőrbe lehet vele paskolni a púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 4.

xameee

2011. október 24.

(2 hete rendeltem, akkor még 1970 Ft volt, aznap fel is töltöttem ide, azóta sajnos pár száz forinttal drágább lett.)
Egyébként nagyon szeretem. A hozzá való puffnival vékony rétegben beleütögetem a bőrömbe. Fixálásban verhetetlen, és a kifényesedést is jobban gátolja eddig nálam, mint bármi más ezelőtt. A csomagolásával nem vagyok annyira kibékülve, egy kompakt verziót elviselnék belőle pluszban a táskámban :) Ettől függetlenül nálam csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.