3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

karaibrahimgil

2017. január 12.

Kezdem a negatívumokkal: A sötétebb árnyalat is túl világos, és pár óra után átfénylik a T-vonalam. A púderpamacs nagyon jó, de a hátsó szalagja nálam pár hét után leszakadt. Pro: Könnyen használható, már-már hatalmasnak tűnő mennyiségű porpúder, elég majdnem egy évig. 2180 Ft-ért kitűnő választás nem zsíros arcbőrűeknek, akik a természetes hatás hívei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

profectuscat

2017. január 11.

Essence, Catrice, Rimmel transparens púdereket használtam eddig... ezeket mind imádják.. nos, ez a CSODA, simán lekörözte mindegyiket :))) Iszonyat finom por állaga van, kissé színezett, így önmagában is lehet használni, de abszolút nem változtat az alapozó színén. Amiért ilyen nagyon finom porállagú, így sokkal egységesebb és puhább lesz a bőr, erre pedig a pirosító és highligther gyönyörűen terül. Tuti, hogy újra veszem, ha elfogy :)
másik plusz: szerintem a kis hozzáadott párnácska iszonyat jó minőségű, én ecset helyet ezzel viszem fel a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

VikiVixy

2016. december 17.

Jó púder, de időnként sajnos ezen is átfénylett az arcom. A csomagolása miatt kap csak négy csillagot. Egyrészt szörnyen ronda- ettől még el lehet tekinteni, de a nagyobb gondot az jelenti, hogy vagy nem jön ki a por a lyukakon, vagy az összes: Emiatt nehéz használni, ez a csomagolás nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Re4l

2016. október 4.

Ez egy szuper termék! Nagyon jól illeszkedik a bőrhöz, természetes hatást kelt és mégis szép bőrképet eredményez. Nagyon érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

LegallyBlonde

2016. október 3.

Életem egyik legjobb smink termék vásárlása! Nagyon-nagyon-nagyon fehér bőröm van, úgyhogy igazán örültem, hogy végre találtam egy számomra megfelelő színű púdert ( a 21-es árnyalatot rendeltem ) ami még ráadásul tényleg nagyon szépen is oszlik el, és nem fényesedik át ( igaz én nem is vagyok zsíros bőrű,tehát ott nem tudom hogy teljesít, az én száraz, vízhiányos bőrömet egész napra jól fedi ). Az ára is szerintem kiváló, mert ugyan vannak olcsóbb púderek, na de nem is ilyen jó minőségűek és nem is ekkora adag ( szerintem nekem vagy 1.5 évre tuti elég lesz, igaz én nem használom csak heti 3-4 alkalommal ). Ha valamibe nagyon beleakarnék kötni, az a csomagolása, pontosabban az, hogy ugye nem kőpúder, hanem por, és rajta a pamacs a dobozban, hát már minden oldalán csupa púder, és én nem is tudok vele szépen dolgozni ( bár ez utóbbi nyilván inkább az én bénaságom ). De kabuki ecsettel szerintem fantasztikus használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

dorcus89

2016. szeptember 4.

23-as árnyalatot vettem meg a magyar bbkrem.hu oldalról. Nekem a netes vásárlással nincsen bajom, de nem túl olcsó a szállítási költség, de végül rászántam magam, mert nagyon jókat írtatok róla, ekkora mennyiségért meg az ára egészen baráti.
Itt a krémmánián véletlenül találtam rá, púdervásárlás előtt álltam és annyira örülök neki, hogy megtaláltam!
Nekem nagyon, de nagyon bevált!!! Tényleg teljesen jól passzol a bőrszínemhez, egyáltalán nem látszik, hogy be lennék púderezve, szépen-egyenletesen fed. Én már csak bb-krémet használok alapozó helyett, erre kerül ez a púder. Hihetetlen, de egy egész napot lazán kibír! Tehát miért is hordanám a táskámban? Nekem egyáltalán nem kell újrapúdereznem, pedig zsíros, fényes a bőröm, de tökéletesen mattítja. A pirosítót se dobja le magáról, az is egész nap kitart. Nekem bejön a csomagolása is. Szerintem használni sem nehéz, én még zárt állapotában felfordítom párszor, majd így a pamacsával szépen eldolgozom. Még egyszer sem poroltam vele. Izzadós típus vagyok, sajnos már ilyenkor tavasszal is vannak helyzetek, amikor leizzadom egy pillanat alatt a sminkem, kipirulok, de mióta ezt a púdert használom ilyen problémám nincs. Az izzadást is nagyon jól bírja, tökéletes egész napra. Egy szó mint száz, nekem csodaszer!!! Ez az eddigi legjobb vásárlásom.

Update: 3 éve használom és még mindig imádom. Kb. 1 évig bőven elég egy dobozzal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

laural

2016. augusztus 12.

Hát ünneprontó leszek, nekem nem annyira jött be ez a púder. Nagyon finomszemű porpúder, ez igaz, de rajtam mindig kissé poros a végeredmény, pedig ecsettel, óvatosan viszem fel. Eléggé fehér a bőröm, ezért a 21-es árnyalatot vettem, de túl rózsaszín, amit még minimális mennyiség felvitelekor is látok, és eléggé zavar. Ez a kiszerelés egy életre elég. Még teszek 1-2 próbàt vele, de valószínűleg végül fel fogom tenni ide eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

fcsenge

2016. június 14.

Ár/érték arányban egy jó púder, de nem találtam rajta semmi kiemelkedőt, én kifejezetten "semlegesnek" mondanám, de semmiképpen sem rossz. A csomagolása groteszk, ami őszintén szólva nagyon tetszik, de kissé praktikátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Titvog

2016. június 13.

Életem eddig legeslegjobb púdere. Még sosem volt ásványi púderem, de épp ideje volt, mert az utóbbi időben jobban megválogatom miket teszek az arcomra.
A csomagolása nagyon tetszik, bár valóban kicsit praktikátlan, hiszen eléggé nagy darab, és nehéz belegyömöszölni egy neszesszerbe úgy, hogy még mellé férjen más is. Az adag ÓRIÁSI. 30 g olvasva eléggé kevés, de amint megláttam hogy mekkora is az a 30 g nagyon megkönnyebbültem. Sose fog elfogyni. :D
Nekem a 21-es árnyalatban van meg, ami tökéletesen illik a hófehér bőrömhöz, teljesen beleolvad. Szóval Hófehérkék, ezt a púdert bátran ajánlom. :)
Van továbbá hozzá egy állati nagy pihe-puha pufi, amivel fel lehet vinni az arcra a púdert, és teljesen le is zárja a dobozt úgy, hogy nem potyog belőle semerre.
Mostanában felcseréltem a púderezést és a BB krémezést, vagyis előbb púderezek, majd jön a BB krém. Szerintem így természetesebb hatást lehet elérni mint fordítva, azonkívül észrevettem, hogy ha van pirosság az arcomon, vagy patti, már egy rétegben is látványosan enyhíti a színét, szóval én még önmagában is elhordom néhanapján.
A tartóssága T vonalban ahol zsíros a bőröm olyan 2-3 óra, vagyis addig matt a homlokom, de nekem nem nagyon szokásom ezzel véresen foglalkozni, így nem mérvadó meddig mattosítja az arcomat. :)
Azonkívül nagyon tetszik hogy van benne gyulladáscsökkentő, és az illata is nagyon finom, cseppet sem kellemetlen, inkább olyan mintha gyógyszertárban lenne az ember. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

mujerconfused

2016. március 21.

Mintha rajtam sem lenne, teljesen egybeolvad az alapozóval/bb-vel, nem látszik, hogy valami por van az arcomon. A 21-es árnyalat tökéletes világos bőrre, nem zsírosodik alatta a bőröm, jól fixál, eddig hibátlan :) Emellett szegény essence-s púderem labdába se rúghat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.