3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

FKlaudia

2016. február 24.

Nagyon finom, alig látható, mégis ragyog tőle a bőröm:)

Türelmetlen voltam, és mivel másik nem volt raktáron, megrendeltem a 10-es árnyalatot, amiben apró csillámszemcsék vannak. Borús időben, és a fotókon nagyon szép láthatatlan ragyogást ad a bőrnek. Napfényben viszont csillog! Kb. olyan az arcom tőle mint az Alkonyat vámpírjainak, de én nem bánom:)

Hamarosan rendelni fogok egy matt változatot is, mert nagyon tetszik, és viszonylag tartós sminket eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 24.

Nagyon finom, alig látható, mégis ragyog tőle a bőröm:)

Libra

2016. február 2.

Ilyen porpúdert kellene minden cégnek gyártania. Hihetetlenül finom. Mindig az a bajom a porpúderekkel, hogy messziről virít, még a 20.000 Ft-os is! Nem az lenne a lényege, hogy alig látszódjon - pont mint ez a púder? Mást nem is írok róla, tökéletes!
Kb. 3 éve használom (a lányom is), nem csak a bbkrem.hu oldalon lehet kapni. Régen az Amway porpúderét használtam, de én már annyi pénzt nem adok ki minimális mennyiségű púderért. Ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve. A bőröm nagyon világos, sokat keresgéltem, mire kiváltottam a régi porpúderemet erre a termékre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 2.

Amalia1833

2016. január 20.

Epp ma erkezett meg a puder és ki is probaltam, a baratnom meg is jegyezte milyen szepen ki vagyok simulva :) nekem eleg vilagos rozsaszines arnyalatu a borom igy telen a 21 és arnyalat tokeletesnek bizonyult meg az alapozóm arnyalatahoz is teljesen passzol. A legjobb benne hogy nem latszik hogy Puder van rajtam és egeszen keves is eleg belole :) maximalisan elegedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 20.

loulou

Korcsoport: >54
2015. október 15.

Hát ez valami szuper. Az előttem szólók mindent leírtak vele kapcsolatban amit csak lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 15.

Mishil96

2015. július 4.

Lassan egy éve használom és nem áll szándékomban lecserélni. Nagyon gyönyörű bőrt csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Oswin Oswald

2015. június 12.

Sokáig csak kompaktpúdereket használtam, de az összhatás sosem volt velük tökéletes. A mattító hatású alapozókkal különösen nem mutattak jól, ezért döntöttem a transzparens púderek mellett - majd konkrétan a 3W Clinic mellett.
A 23-as árnyalatot birtoklom már jó ideje, de csak alig észrevehető mennyiség fogyott belőle. A pamacsát nem használom, ecsettel viszem fel. Szeretem, hogy szinte lehetetlen túlzásba esni vele; nem teszi "lisztessé" az arcot, akkor sem, ha matt finisű alapozót használok. Egészséges fényt kölcsönöz az arcnak, jól fixálja a sminket, bár tartósabbá rajtam nem teszi.
Többen írták, hogy elég gyenge a doboza, ami hajlamos széttörni, de ezt még nem tapasztaltam. Hozzá kell tennem, hogy nem szállítom táskában.
Eszméletlen mennyiségű, csodás minőségű termék, jelenleg 2500 Forint körüli áron kapható az Ebay-en. Biztosan újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Barbara1981

2015. április 13.

Csatlakozom az előttem szóló elégedett felhasználók táborához, kiválóan mattítja a zsíros homlokot, orrot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

necra

2015. március 18.

Nekem kétféle van.
Az egyik, a "transzparens" nem átlátszó, hanem tömény csillám, Biztos jó, meg biztos mattít, de mindenki kérdezi, hogy buliba megyek?Brutális, tényleg. Ráadásul potyog, ragad másokhoz.
A 21-es meg valami beteges színű. Nekem nagyon világos a bőröm, de úgy nézek ki, mint aki beteg. Nagyon sajnálom, mert azért drága volt.

Up. Megszerettem és imádom!!!! Már kb 1 éve használom minden nap. Soha nem fénylik át tőle az arcom. Annnnnyira jó!!! És még mindig tele van...nem is értem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

Nekem kétféle van.

Ria13

2015. február 28.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és legfőképpen azért, mert az általam preferált Innisfree No-sebum pillanatnyi készlethiány miatt nem volt kapható. Én is érzem ezt a "photoshop" -hatást ( fotókon főként ), de valahogy az Innisfree jobban bejött.Ez picit eltömíti a pórusokat, néhány óránként uúgy kell korrigálni, mert bizony ez is átfénylik, de valóban jó és tartós púder.A doboza engem mulattat, mintsem bosszant, a púderpamacsával megbarátkoztam, annak-részemről-nincs baja😄Hezitáltam a 4 és az 5 csillag között, és ez egy 4 csillag fölé a részemről😄

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Krisz78

2015. február 14.

Még a nyáron vettem a 23-as árnyalatot a Bartók B. úti bio boltban.
Kipróbáltam és azt hittem, megüt a guta:mintha liszttel szórták volna be a fejem.
Még volt egy pár próbálkozásom a puffnijával, ecsettel, szivaccsal, de u.úgy jártam(pedig nem vittem fel sokat), lisztfejű lettem.
Most, hogy itt a tél és fakó vagyok, gondoltam kap még egy esélyt.
Ezúttal nincs lisztes fejem.Juhéjjj!!
Lehet, h. csak az volt a baj, h.kb. 2 árnyalattal barnább volt a nyári színem.
A fiók aljáról felkerült a polcra, mindennapos használatra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Még a nyáron vettem a 23-as árnyalatot a Bartók B. úti bio boltban.
Most, hogy itt a tél és fakó vagyok, gondoltam kap még egy esélyt.
Ezúttal nincs lisztes fejem.Juhéjjj!!
Lehet, h. csak az volt a baj, h.kb. 2 árnyalattal barnább volt a nyári színem.
A fiók aljáról felkerült a polcra, mindennapos használatra. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.