3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

Pöti

2015. február 6.

Miután elfogyasztottam egy dobozzal a 23-as árnyalatból, gondoltam jövök updatelni... De legnagyobb meglepetésemre még nem értékeltem a terméket.. :D Kb. két év rendszeres használattal jutottam el a 30 gramm végére. Fixálásra tökéletes, a hófehér bőrömön a 23-as is tökéletes volt. Amit negatívumként tudok említeni, az a csomagolása.. Mire a végére jutottam, a doboza nekem darabokra tört, csak az alsó matrica tartotta egyben, pedig soha se ejtettem a földre, nem szállítottam a táskámban. Egyszerűen nem bírta a tető csavargatását és szétrepedt több helyen is. A bőrömet nem szárította, kicsit mattabbá tette, de szerintem neki inkább dolga a rögzítés, szóval ez nem von le az értékéből. Amikor fogyóban volt, akkor úgy gondoltam, hogy kipróbálok mást (így is lett, az Innisfree púderét szereztem be), de amikor ténylegesen elfogyott, akkor nagyon hiányzott, így vettem egy 21-est, ami a napokban érkezett meg. Hát, ez már tényleg szinte fehér, de még így is beleolvad a bőrömbe. Megkapja az 5 csillagot, mert én tényleg csak akkor veszek meg 2x egy terméket, ha azt nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

BonnyBunny

2014. október 19.

Tökéletes púder. Mattá, de nem halottá, hanem olyan selymesen matt, bőrfényűvé varázsolja a bőrt, semmi lisztes vagy sminkelt hatás. Önmagában, alapozó nélkül feltéve is szép, finomít a pórusokon, szebbé, egyenletesebbé teszi az arcot. Kellemes az illata, hatalmas mennyiség, postával együtt 3000 Ft körüli áron jutottam hozzá, ennyiért kb. ajándék volt.
A pufnija szerintem használhatatlan, túl sokat vesz fel és nem egyenletesen, helyette púderecsettel szoktam finoman az arcomba ütögetni ("ráborítom" a pufnijára a port, aztán abba tapogatom bele az ecsetet és úgy viszem fel).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

ferike669

2014. október 16.

Igen, ez tényleg tv-s szereplésre való :D Valóban szép selyem fényt ad a bőrömnek, így ha fotózásra készülnék, akkor tökéletes lenne, de nekem nagyon zsíros lesz tőle már fél óra múlva a bőröm és olyan furán fehér... elég sok van benne ez a javára szóljon, de inkább annak ajánlom, akinek alapból nem túl zsíros a bőre. Helyette a MAC Blot-ot használom (medium dark a fehér bőrömre) és ez tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

sydneyke001

2014. október 5.

Ebayről rendeltem, 1800 Ft ért látatlanban, ajánlásra.
Hát, minden várakozásomat felülmúlta.

Olyan gyönyörű lett tőle a bőröm, hogy többen megdícsértek már az első alkalommal, hogy milyen szép az arcom/bőröm.
Egészen biztosan újra fogom vásárolni és ajánlom is a barátnőimnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

Ebayről rendeltem, 1800 Ft ért látatlanban, ajánlásra.
Hát, minden várakozásomat felülmúlta.

Egészen biztosan újra fogom vásárolni és ajánlom is a barátnőimnek.

puncs

2014. szeptember 26.

Eddig minden tekintetben a legjobb púder, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Eddig minden tekintetben a legjobb púder, amit valaha használtam.

garden32

2014. szeptember 12.

A 21-es árnyalatot használom, elégedett vagyok vele. Kicsit nehézkes használni, én jobban szeretem a kompakt púdereket. Nagyon nagy mennyiséget kapunk igazán kedvező áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Heli

2014. augusztus 4.

Már régóta keresek egy normális púdert, ami nem csomósodik össze az arcomon, nem foltos, valamint alkalmas a smink fixálására, mégsem emeli ki az esetleges száraz részeket. Annál rondább szerintem nincs.
A csomagolásával nincs bajom, mert masszív műanyag, nem olyan egyszer erősebben szorítom rá a tetejét és ketté törik gagyiság.
Azt is olvastam róla, hogy fényképeken optikailag karcsúsítja az arcot. Na ezt még nem figyeltem meg és már nem is fogom, nekem a Max Factor jobban bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

aideen

2014. július 30.

Hamar zsírosodik a T-vonalam, de ez a púder nagyon bevált, elég naponta 1-szer frissítenem. A trükkje (szerintem): mindenképpen a pufnival kell felvinni az alapozóra, és utána egy púderecsettel elsimítani az esetleges felesleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 30.

blani

2014. július 16.

Nekem teljesen bevált. Nincs szükségem különösebben mattításra, de néha jól jön, illetve kicsit tartósabbá teszi a sminket talán. Nem is lehet észrevenni a bőrön, nagyon sokáig elég, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Bambi_0408

2014. július 1.

Valóban kiegyenlíti a bőrt, csökkenti a pórusokat, és nagyon jól mattít. Nekem bármelyik eddig próbált púdernél 1-2 órával tovább matt a bőröm, ha ezt használom. Árához képest nagy mennyiség is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.