3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

Milka

2014. február 13.

közepes, jóindulattal. még önmagában is egész jól mutat, de a mattító hatása minimális. a kombinált bőröm normál részén tökéletes, nem lisztes, természetes, tényleg nagyon szép. de mindez mit sem ér, ha az orrom fél óra múlva diszkógömbként világít. a puffnija tökéletesen használható. azt mondanám, hogy normál-problémamentes bőrre ideális választás lehet. még annyit, hogy nem tudom, ilyen összetevők mellett mit keres a nevében szereplő natural elnevezés. ettől függetlenül tényleg sajnálom, hogy nem mattít, mert tapintásra puha bőrt ad, hatalmas mennyiség, a bb-t, alapozót jól fixálja, csak lenne mattító hatása...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

evlyn79

2014. február 10.

Kövezzetek meg de nekem nem jön be..Semmi extrát nem nyújt,ráadásul nagyon viszketek tőle..lehet h rosszul csinálok vmit:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

ágica

2014. február 1.

Jó minőségű púder, és ehhez képest olcsó. A 21-es szín van meg, nekem ez tökéletes a hófehér bőrömre, nem sárgás, nem is malacrózsaszín. Finom szemcsékből áll, így nincs poros vagy természetellenes hatása. A mattítása természetes, a zsírosabb zónákban előfordul, hogy újra kell púderezni 4-5 óra után. Szuperül fixálja a korrektort, alapozóval még nem használtam, de ami késik, nem múlik:D Nem szárít (szemkörnyéken se), eddig lekopogom pattanást sem okozott. Szerintem különösebb bőrkiegyenlítő hatása nincsen, de a púder nem erre való, így megbocsátom neki. Hatalmas adagot kapunk, jól záródó, masszív csomagolásban, és a puffni is jó minőségű (és megakadályozza, hogy kiszóródjon a púder), Pesten könnyű beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Elen

2014. január 2.

Kedvenc. Van, hogy csak a hidratálókrém fölé használom kicsit mattítani, de tökéletesen teljesít. A bőröm gyakorlatilag egész nap matt marad, és egyenletes, hamvas kinézete van, anélkül, hogy látszana, hogy púdereztem. A puffni szépen üzemel (mondjuk alapozóval nem próbáltam, mert vagy hidratáló, vagy bb krém van rajtam) semmi gondom nincs vele, egyenletesen tudom vele eloszlatni, úgy használom, hogy benne tartom a puffnit a dobozban, megfordítom a dobozt, és az a pici, ami így kerül a puffnira, nekem elég az arcom felére kb. Szóval minimális mennyiség kell. Ecsettel nem tudom, mi a helyzet. 23-asom van, ami pont egy fél árnyalattal sötétebb a bőrömnél, de nem üt el. Szóval ha véletlenül elfogyna (szerintem sose fog :D ), akkor feltétlen újravásárlós. Kevés cuccnak adtam még ennyire boldogan 5 csillagot, de ha lenne több, akkor többet adnék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 2.

Pandácska

2013. december 7.

Nagyon finom, apró szemcsékből áll. Az arcon nincs az a csúnya púderes hatása, természetes és jól mattít. A 23-as árnyalatot használom, ami a dobozban rózsaszínes, de a bőrön ez egyáltalán nem látszik. A csomagolása nagyon egyszerű, de legalább jó nagy adag. Pattanásokat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

alicesmith

2013. december 6.

A legjobb púder amit eddig próbáltam, és volt már egy jópár, olcsóbb is, drágább is. Nekem a 23as van meg de teljesen beleolvad bőr színébe, mintha átlátszó lenne. Nincs poros hatása. A puffnit használom, nagyon szeretem, finom puha. Teljesen matt marad egész nap a bőröm tőle, nem fénylik át mint az eddigiektől, csak az orrom körül nem marad matt nap végére. Rengeteg anyag van benne, egy évig tuti elég lesz szerintem. Nekem tetszik a csomagolása, mivel eddig az összes púderem dobozát összetörtem, így ez nekem nagyon jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

lokodilaura

2013. november 13.

a 21-est vettem még szeptember végén a bb-s bioboltban (a jászainál), rengeteg van a dobozban, a szín egyszerűen tökéletes, az illatát imádom, nagyon jól mattít-nem olyan mű matt,inkább természetes,fedése is van,de inkább tényleg a bőrkiegyenlítő (én inkább bőrkép-egységesítőnek mondanám) hatása érvényesül. összességében nem tudok hibát mondani,imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

wanda

2013. november 13.

Pár hónapja használom, és szeretem :) Én a 23as árnyalatot rendeltem, de nekem transzparensnek tűnik bőrön. Tényleg nagyon finomak a szemcséi, a finishe nem az a brutál élettelen matt és nincs poros hatás. Ami miatt levonok egy csillagot az az, hogy pár óra után átfényesedik nálam (még nem találtam meg azt a terméket, amivel ne igy lenne).

dabones

2013. szeptember 18.

Imádom :) Nemrég elfogyott, és olyan hiányérzetem van...újra is veszem. A csomagolása nekem bejön, de praktikussági okokból áttöltöm egy régebbi vichy púder dobozába, mert az kisebb, átlátszó és harmad annyi helyet is foglal, ha netán magammal vinném valahova. A puffniját talán egyszer próbáltam, de valahogy nekem az ecsetes felvitel esik a legjobban kézre.

necra: ez az info pont jól jött, majdnem transzparens-t rendeltem, de így ez bukó, maradok a 23-asnál...mondjuk a a PEARL szócska a nevében már gyanús volt...kár érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Virag45

2013. szeptember 9.

Lassan egy éve használom, a második doboznál tartok, és amíg világ a világ és lehet kapni, biztos hogy soha többé nem veszek másik púdert.

Idén nyáron kint hagytam a forró kocsiban néhányszor (mert mindenhová magammal viszem) ezért a meleg miatt a belső lukacsos "elválasztó" összement :) és beleesett a dobozába... de nem érdekel, így sem pontozom le annyira odáig vagyok érte. Ha leszórom az ecsettel a ruhámra véletlen, onnan is nyom nélkül leporolható. Egyszerűen csoda ez a púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.