3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

noristic

2013. augusztus 3.

Nekem csodaszer, csak ez mattítja az extrém fénylő bőrömet órákig ,sőt megkockáztatom ,hogy egész nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Vorsi

2013. július 18.

A legjobb púder, amivel találkoztam, tökéletesen fed, a nap végéig simán kibírja, szépen lemattítja a bőrömet, szerintem csúcs szuper! Az illata kellemes, alig érezhető, a csomagolás tényleg nem a legszebbek közé tartozik, de praktikus és könnyű használni! 1 doboz legalább egy évig elég, pedig minden nap sminkelek! Nélkülözhetetlen!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

kmaja

2013. június 27.

Eddig nem használtam púdert, mert attól tartottam, hogy egy "színes" púder a szépen lealapozózott arcomat csak elrontja, de amikor olvastam erről az átlátszó púderről, felkeltette az érdeklődésem.
Alapos internetes keresgélés után úgy döntöttem, hogy inkább Koreából rendelem meg az eBay-n, mintsem Magyarországon belül, onnan ugyanis postaköltség nélkül kiszállították. Kb. 10 nap alatt érkezett meg. (1700,- Ft volt.)
A 21-es árnyalatot rendeltem, mert kifejezetten fehér bőröm van.
Alapozó után viszem fel (csak egy leheletnyit a T-vonalra), és tényleg semmi nem látszik belőle! Legfeljebb annyi, hogy már esete van, mégsem fényes a homlokom :-) Nincs semmi rizsporos hatás, mint amiről mások írtak.
Szóval nagyon jó ötlet volt. Persze a 35 fokban nem állja a sarat, de szobahőmérsékleten abszolút.
A hozzá adott pamacsot nem használom, mert letörölném vele az alapozót, de szereztem egy szuper ecsetet.
Tehát maximálisan meg vagyok vele elégedve, az ára pedig nagyon baráti.
A csomagolás miatt pedig nem szólok, mert mindent ennyi pénzért nem lehet kívánni :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

A 21-es árnyalatot rendeltem, mert kifejezetten fehér bőröm van.
Tehát maximálisan meg vagyok vele elégedve, az ára pedig nagyon baráti.

darcy

2013. június 11.

Kb.3 hete szereztem be a Bartók Béla úti üzletben a 23-as árnyalatot. Nagyon kíváncsi voltam, hogy az itteni szélsőséges vélemények után vajon én melyik csoportba fogok tartozni, aki imádja, vagy aki utálja?
Nos, a puffnijával nem vagyok kibékülve. Kellemes, puha, de képtelenség egyenletesen felvenni, aztán eloszlatni vele a púdert, úgyhogy felvitelnél maradtam az ecsetnél.
Ha a Max Factor CC önmagában nem adna szép összeképet, akkor ez rásegít. Szép, egyenletes, habár nekem sajnos nem tűnik nagyon tartósnak. Alapvetően még ez sem lenne baj, de mivel a méretéből adódóan ez nem az a napközben magammal hurcolászós fajta, egész napos sminkhez nem jó.
A legnagyobb bánatom, hogy a színe nem jó. A Catrice transzparens púderrel az volt a baj, hogy nagyon látszott, hogy fehér. Ennek a 21-es árnyalata is nagyon fehéres-rózsaszínnek tűnt, ezért kötöttem ki végül a 23-asnál, de ettől meg sajnos sokkal sötétebbnek tűnik az arcbőröm.
Még lehet, hogy meg fogom próbálni keverni a kettőt, hogy picit világosabb, de mégsem teljesen fehér árnyalatot érjek el.
Összességében a pár óráig tartó szép fedése miatt kap egy erős közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Összességében a pár óráig tartó szép fedése miatt kap egy erős közepest.

justmybrightlife

2013. május 15.

Nekem sem vált be sajnos. Rögtön felvitel után mattít,de egyáltalán nem egyenlíti ki a bőrt. És nagyon hamar újrazsírosodik a bőröm,pedig nem kifejezetten zsíros alapban. A hozzávaló pufi szerintem használhatatlan. A kiszerelés hatalmas, így nem is reménykedek benne hogy valaha is elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

szemese01

2013. május 15.

Elmondhatom, hogy a kivételesen rossz bőrűek klubját erősítem. Olyan zsíros a bőröm, amennyire csak lehet. Persze foltos is és pattanásos, ja és szeplős. Szóval nem kell mondanom, hogy mennyire fontos számomra egy jó alapozó/BB és púder. Mindegyikből próbáltam már 100 félét, a felső kategóriásokat beleértve. A vélemények alapján gondoltam, hogy na, ez a púder csak jó lesz, mindenki jókat ír róla. Tanulhattam volna az eddigi hibáimból, hogy nem dőlök be ennek, hiszen általában ami a nagy többségnek beválik, az nálam tuti nem. Hát, jelentem, most sem történt másként, katasztrofálisan teljesített. Kb 1 óra után olyan zsíros a bőröm, mintha szándékosan kentem volna be zsírral. Ilyen rossz púderem még sosem volt. Nem mondom, hogy nem ajánlom senkinek, mert valószínűleg ez az én bőröm hibája, de azért óvatosan vele. Nem olyan tökéletes, mint amilyennek látszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

alvingirl

2013. május 2.

Nekem nagyon bevált, tök szép finish-t ad az arcomnak alapozás után. A T-vonalban hamar csillogni kezd a bőröm, de ennyi belefér. óriási adag, már majdnem egy éve megvan, és napi használat mellett kb. félig van :) És nem mellesleg nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

kalinkoz

2013. április 16.

Miért is ne én egyszerre megrendeltem a 23-as és a 10-es transzparens árnyalatot. A 23-as tökéletes! Először azt gondoltam, hogy a kicsit sárgás bőrömhöz nem biztos, hogy jó lesz. De teljesen belesimul és a zsíros homlokomon is csak egyszer kell napközben felfrissíteni. Bababőrt csinál.
A 10-sel egy kicsit melléfogtam, mert nem olvastam utána, hogy ez csillogós. Az én bőrömnek nem igazán kell a plusz csillogás, úgyhogy nem tudom hol fogom ezt elhasználni.
Összességében nem valószínű, hogy mostanában púderre kell vadásznom, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

pink sunrise

2013. április 5.

2012 nov: Megrendeltem:) Ennyi pozitiv vélemény után muszáj volt! Már alig várom hogy kipróbálhassam!:)

Húúúú,nagyon jó!nem maszkos,nem "lisztes"szóval tökéletes:) Kiprobáltam elözetes hidratálás nélkül,úgy húzodott tőle a bőröm,de hidratálással nincs annyira gond vele.

2013 április: Kezdeti lelkesedésem hamar alábbhagyott,mert:
1.Mindig úgy éreztem hogy viszket tőle a bőröm.Előbb azt hittem hogy valami más (krém,alapozó) miatt van,de később észrevettem hogy csak akkor fordul elő mikor ezt használom.
2.Mikor én rendeltem,csak a 23-as volt kapható,az meg a sápadt semleges tónusú bőrömnek ad egy rózsaszínes árnyalatot,így hiába jó világos és színre találó az alapozó ,ez elrontja az összhatást.
Nem sokszor használtam,mert inkább olyat választottam mindig,amit be tudok dobni a táskába is szükség esetére.
Egyébként tényleg nagy mennyiség van benne,ha valakinek beválik minden szempontból,jó ideig nem kell púdert vegyen,az biztos....
Ha valakit érdekel (Zalaegerszegen személyesen),1000ft-ért megválok tőle,vagy akár el is cserélhetjük valami másra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

2013 április: Kezdeti lelkesedésem hamar alábbhagyott,mert:

sophienural

2013. április 5.

Még soha nem okozott ekkora csalódást egyetlen kozmetikai termék sem. Az itteni kiemelkedően pozitív vélemények alapján rendeltem meg, amit negatívan tetézett, hogy csak online lehet megrendelni, teszter kipróbálására még véletlen sincs lehetőség. Már az irdatlan gagyi reklámszöveg is feltűnhetett volna, "a sztárok is ezt használják" igen hát hogyne, ezért ilyen olcsó és ezért nem reklámozzák sehol +koreai a cucc, hmm.. Gondoltam nem engedek a sztereotípiáknak ha ennyi embernek bejött. Jahh és a bb krém gyártó a hazai forgalmazó, amiről 4000karaktert meghaladóan ömlene belőlem a pocskondiázás, de nem térek el a tárgytól. Annyi Stop! táblán gázoltám át naivan, h végül is csak magamnak köszönhetem.. Nem ragadnék le a praktikátlan, ronda és színvonaltalan csomagolásnál, ami méreténél fogva bár évekre elég, csak otthon tárolható, mert a tartalma miatt vettem meg. Nem igaz h színtelen, rózsaszínes árnyalata van és ez a felvitel után sem tűnik el, sem tisztán fehér sem sárgás bőrtónusuak nem lesznek vele elégedettek. Nem jó a nedvszívó képessége, mert nekem nincs zsíros böröm. A T vonalam könnyen kifényesedik, és ezt ezzel a termékkel is lazán megtette. A púderpamacsa túl sok port vesz fe, azt magába zárja és utána rettentően porol. De mindközül a legrosszabb, hogy először allergiának tűnő bőr színű pöttyök jelentek meg rajtam, amikről pár hét után kiderült, h makacs, mélyen megülő, betokosodott miteszerek. Abszolút nem jellemző a bőrömre, a kozmetikusom (nagyon fájdalmas, mély eltávolításukat követően) azt mondta, h ez biztosan valami új terméktől van, mert soha nem volt még rajtam ehhez fogható sem. Csak a púder felelhetett érte, azonnal leváltottam és nem is feleslegesen. Sok kellemetlenségtől kímélhettem volna meg magam, ha egy ilyen részletes negatív komment legalább picit elbizonytalanít, így azzal zárom a beszámolóm, h akinek ne inge ne vegye magára, ez nem személyes támadás az elégedett felhasználókkal szemben, de a bizonytalanok inkább valóban megbízható, népszerű, kipróbálható termékekkel próbálkozzanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.