3W Clinic

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra ajánlott, mikro szemcsékből álló púder. A bőrre juttatva vékonyan rátapad és egyenletesen beolvad a bőrbe. Professzionális, színészek, televíziós szereplők által használt termék, amely a hosszantartó hatása miatt általános felhasználásra is ajánlott. Ragyogó, selymes, hidratált bőrt eredményez. Magyarországon a bbkrem.hu oldalon található webshopban vásárolható meg.

Kiszerelés: 30g

Termékverseny: 3W Clinic Natural vs. Essence Fix&Matte

sarkanyoslany

2013. április 5.

Nagyjából egy éve van már meg egy Translucent verzió, ami nem csillámos és imádom. Komolyan, megtaláltam életem legjobb púderét, nem cserélném le semmire. A csomagolása valóban érdekes, de engem egyáltalán nem zavar, utazáshoz simán át lehet rakni belőle egy kis tégelybe (levehető finoman a "szitás" rész és úgy használható) ezen kívül isteni illata van, nagyon szépen mattít és nem csinál maszk hatást.
Az ára pedig szerintem megtérül, hiszen nagyon sokáig elég, a táskában nem kell félni, hogy darabokra törik, hiszen amúgy is por állagú, örülök, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

bartabetti

2013. április 3.

Nagyon-nagyon szeretem. Nagyon szép bőrképet csinál, már amennyire nekem lehet, mivel elég problémás a bőröm. De mindig meglepődök, hogy mennyivel szebb lesz az összkép, amikor utolsó lépésként felkerül az arcomra sminkelésnél.
Én is ebay-ről rendeltem, azt hiszem elég olcsón, de már nem emlékszem pontosan. Igaz volt egy kis gubanc, mert a 23-as helyett 21-eset kaptam, viszont teljesen passzol a bőrszínemhez így is.
Azért nekem átfényesedik pár óra után, de nem túlságosan, teljesen vállalható marad a fejem újrapúderezés nélkül is (én nem hurcolom magammal, de nem a mérete miatt, hanem csak mert nem vagyok az a smink igazítós fajta). Egyébként elég zsíros bőröm van, szóval pár óra mattítás is nagy teljesítmény tőle és később sem leszek diszkógömb.
Én nem tapasztaltam hulla effektust,bár most elég világos a bőröm, de nyáron se tűnt fel ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

ercsike76

2013. március 28.

Hát, tényleg szép babapopsi bőrt csinál...messziről...viszont nekem hulla fejem van tőle, hiába teszek fel csak picikét és ecsettel. Ha a puffniját használom akkor meg pláne sok! Alapból sárgás tónusú a bőröm, lehet azért, nem tudom. Senkinek nem csinált ilyet? Világos bőrön lehet szupi meg beleolvad. Nálam nem múkod :-(
De amúgy nagyon finom állagú por, még soha nem találkoztam ilyen selymessel. A doboza szerintem is mókás, mint egy mini trappista sajt :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 28.

misha

2013. február 18.

T.Ö.K.É.L.E.T.E.S. de tényleg :) a legdurvább nyári melegben,vízpart,fesztivál,és egész nap bírja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Aranyhaj

2013. január 26.

Ebayről vásároltam 2000Ft körül, ha jól emlékszem. Nekem a 21. szín van meg. Tökéletes, eddig a legjobb púder amit valaha használtam. Nincs mit elmondanom elöttem elmondtak már mindent. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

svivko

2013. január 26.

Fél éve kb.:
Köszi köszi köszi, mindenkinek. Megtaláltam, Ő a tökéletes. hihetetlen, de igaz, 2400 Ft-ért megtaláltam a számomra legeslegjobb púdert. A csomagolása leszámítva a piros-sárga színeket nagyon jól működik, dobálhatod a földre, nem törik szét, szuperül zár, nem kell plusz zsepi a puff mellé, így sem szóródik ki az anyag a dobozon belül, sőt! ott marad a számára kilyukasztott pontokban, a puff aljáról sem kell ütögetni, egyszóval a kialakítás tökéletes.
A hatása imádni való, első használatnál én egy bringázást vállaltam be, és azt kell mondjam, hogy délután 1-től este kilencig, biciklizéssel egybevéve nem fényesedtem ki- pedig én aztán olvadok, mint a teavaj nagy melegben- ! Egyszerűen nem akartam elhinni! Aztán, mikor megjött ez a meleg idő az orrom minimálisan próbálkozik, és néha bejön neki. ez maximum egy újrapúderezést jelent / nap. Ergo, tökéletes. Mutasson nekem valaki akár kétszer ennyiért ilyen szuper por-/kőpúdert!
A 23-as árnyalatot vettem, és igazából nincs panasz rá. Nem látszik, hogy rajtam van, mattít és ebből tudom, hogy került a bőrömre belőle.
A hozzá adott puffal tökéletesen használható illetve ecsettel is, alapos munkára.

upd:
Még mindig nagy kedvenc. Kicsit beleolvastam a véleményekbe alul, és meglepődtem, hogy sokaknak probléma a méret. Nem tudom, mennyire magamból indulok ki, de mostanában rendkívül ritka, hogy egy lány kis retiküllel jár -jó, rendben, buliba én is felveszem-,de amúgy? 650 rendkívül haszontalan cuccnak kell beférnie a táskámba(!), ezért muszáj , hogy nagy legyen. Hát hogy a pikulába ne férne be még ez a púder, ha egyszer szükségem van rá kéremszépen! :D Na de komolyan. Közepes méretű(nek mondható) kézitáskámat hordom leginkább-mindennek aminek helye van, illetve nincs, de azért ott van benne van-, és napjában többször elképedek, hogy a lányok milyen puttonyokat képesek cipelni egész nap.
Belelovaltam magam. Szóval szerintem nem olyan hatalmas. A mai női táskákban gond nélkül elvesz(NE ha nem lenne ilyen ordító a színe- gondos koreaiak :) )ik.
Kifogást talán a kiszóródásban tudnék találni. Ami egy sötét farmernél, fekete alsó részeknél elég bosszantó. De kiküszöbölhető, és nem a termék, hanem az én hibám. Így nem vonhatok le pontot emiatt, szerintem.

Feladvány:
Szakértők, hogyha fényvédős krémet használunk ez alatt a termék alatt, mennyire kell aggódnunk a hátsó parabének miatt ? :/
propilparabén-bőrirritáló
butilparabén-nem szabad belélegezni, védőruha használata
És ez csak az első kettő. Kezdjek félni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Fél éve kb.:

upd:

Feladvány:
propilparabén-bőrirritáló
butilparabén-nem szabad belélegezni, védőruha használata
És ez csak az első kettő. Kezdjek félni?!

femminystic

2013. január 22.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, de vegyesek az érzelmeim. Nagyon szép porcelánbőrt csinál. Kicsit valóban nehéz az alkalmazása. és a csomagolása sem túl vonzó. Engem mégis az szomorít el, hogy a bőröm borzasztóan kipirosodik tőle kb. 4 óra viselet után. Nem tudom, mi okozhatja, de a kísérletezésem (egyik nap feltettem, másik nap nem) azt igazolja, hogy ez az oka a pirosodásnak. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Szaszmancs

2013. január 11.

Véletlenül a Translucent Pearlt sikerült megvennem ,ami tulajdonképpen egy csillámpúder,egészen finom,apró csillámokkal. Highlighternek és test csillámozására tudnám elképzelni. Egyszer próbáltam ki,ez alapján már merem állítani,hogy kiváló minőségű,de nekem nincs rá szükségem,mert a Natural Beige lett volna a cél,csak elbénáztam. Szóval megválnék tőle 1700 forint ellenében. Ha valakit érdekel,akkor szikoraszandi@gmail.com e-mail címen tud elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Mufurcka

2013. január 1.

Mac Blot helyett, szuper csere:) ajánlom mindenkinek, semmi de semmi hátránya nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Bettíí

2012. november 21.

Én eddig a Mac Blot púderét használtam, abszolút nem bántam meg, h most ezt vettem helyette:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.