Egyéb

Ár:   €500   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2019. április 12.

Ár:   €500
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai üzletek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Hajformázó a Dyson technológiájával.

Dottir

2020. augusztus 23.

Megvettem, majd pár használat után visszavittem, mert nem voltam elégedett. Szerintem ugyanolyan forró levegőt fúj mint más hajszárítók, ugyanúgy kiszárította a hajam, és én egyik tartozékkal sem tudtam jó frizurát készíteni, igaz, ez inkább a hajam hibája mint a terméké: váll alá érő, vékonyszálú, festett, kicsit száraz és nehezen formázható. Úgy gondolom, a Coanda-hatás hosszú, egészséges, rugalmas hajon működhet. Nem szárít gyorsabban és számottevően nem halkabb egy jobb hajszárítónál. Összességében nem nyújtotta számomra azt az élményt és tapasztalatot, amit a gyártó ígér. Az ára luxust sugall, de a kialakítása, felületei is teljesen hétköznapiak, egyedül a szárítófej formája különleges és innovatív. Szó nélkül visszatérítették az árát, rövid közös életünk itt véget is ért. Lehet, hogy hosszú távon lehetne érzékelni az ígért kíméletességet, de nekem ezt ennyi pénzért nem volt kedvem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

melike_0817

2020. április 27.

Elöljáróban annyit, hogy Imádoom! <3
Végre hozzám is megérkezett, eddig 3 alkalommal használtam, az első kettő a teljes bénázás és tanulás volt (a rengeteg Youtube tutorial ellenére is), a harmadik használatra pedig már ment minden rutinból - az értékelést pont ezután írom.
A használata egyébként tényleg könnyű, annak, aki kitapasztalta és megtanulta, mi a technikája: onnantól tényleg gyerekjáték!
Nekem jóval váll alá érő, hosszú hajam van, elég makacs, a töveknél nagyon lapos, formázás nélkül csak lófarokban lehet hordani, mert sehogy sem áll. Viszont puha és egészséges, egyáltalán nem tartja a hullámot se csavaró, se hajsütővas, se semmivel. Ehhez hozzá jön az is, hogy nagyon kevés időm van egyébként is erre és amúgy sem vagyok nagyon ügyes, például beszárítani a hajamat körkefével soha nem tudtam normálisan. Ezekből az okokból vettem meg a készüléket, mert gyors, kíméletes és hatékony hajformázást ígért. Jelentem, mindet tudja!
A hosszú és nem kveés hajamat fél óra alatt tudtam beszárítani a nagyobb, 40 mm-es fejjel. Valóban nem használ nagyon forró hőmérsékletet, többször is meg szoktam fogni a hajamat, amikor fel van tekerve, nem égeti meg a kezemet (nyilván, azért nem is kellemes), de így abszolút elhiszem, hogy nem roncsolja a hajat sem. Én ugyanezt az eredményt nem kaptam meg a forgókefés hajszárítóval sem, illetve SteamPod-om is volt, egyszerűen semmivel nem tudtam jó frizurát csinálni magamnak, így a Dyson nekem megváltás.
Az ára - nos, egyrészt sajnos a minőséget meg kell fizetni. Nekem a fentebb leírtak miatt több szempontból is megérte a befektetés és tényleg szükségem volt rá, de ha valaki ügyes a körkefével és ezt a volument/a kisebb fejjel a loknikat el tudja érni máshogyan, akkor annak lehet, hogy pénzkidobás. Mindenesetre az, hogy fél óra alatt készen lettem a hosszú hajammal erőlködés nélkül és úgy, hogy még kíméletes is a hajformázás, (plusz hogy én erre nem is lennék képes) nekem megérte!
Egyetlen hátránya, hogy nekem meg kellett vennem a hosszabbított kiegészítő fejeket is, amik hála az égnek léteznek, mert a hosszú hajam levándorol a fejről, egyszerűen nem fér rá még kisebb tincsekben sem. Ez nem a Dyson hibája, de a hosszú hajúaknak ezzel a plusz költséggel még lehet számolniuk kell.
Én ugyan az Airwrap miatt vettem meg a szettet, de nem haszontalan a benne található többi kiegészítő sem, a hajszárító fej például simán van olyan erős, hogy nekem leváltotta a saját hajszárítómat. Még nem volt alkalmam a többi kiegészítőt kipróbálni, de biztosan jövök még az update-el! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Elöljáróban annyit, hogy Imádoom! <3

laregina

2020. február 1.

Sziasztok. Mivel senki nem irt meg velemenyt a termekrol ezert ereztem ugy hogy irnom kell.
Vallig ero hajam van tehat sajnos nem tudom kihasznalni az osszes elonyet a termeknek de igy is megerte!
Szepen lehet vele gondoriteni a hajat es kevesbe roncsol, tartos hullamokat csinal.
Az en vekonyszalu, puha hajamon mar masnap nem latszik semmi de ez nem a termek hibaja. A baratnom dus, vastagszalu haja meg napok utan is jol nezett ki.
A volume hajkefeje is szep eredmenyt ad, a smooth hajkefe viszont kicsit csalodas. Azt remeltem a termektol hogy helyettesiteni fogja a hajvasalot is ami nagyon tori a hajamat, hat ez sajnos nem igy lett mert a hajam vege nem lesz tole olyan sima mint a vasalotol de attol fuggetlenul nem vonok le pontot mert osszesegeben jo termek, gyorsan szaritja / gondoriti a hajamat , kevesebb idot igenyel, egeszsegesebb a hajam miota ezt hasznalom es ki lehet fogni akciosan is tehat ajanlott termek a reszemrol! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.