Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Gyantázócsík nélkül használható poharas gyanta. Titándioxid tartalmának köszönhetően érzékeny bőrre is ajánlott.

EsztiF

2018. szeptember 6.

Ma próbáltam ki,és amennyire nagy reményeket fűztem hozzá,akkora csalódás lett sajnos.😑 Termeszetesen itt olvastam a véleményeket mielőtt megvettem a gyantát,eléggé szélsőségesek ,és én sajnos a negatív véleménnyel rendelkezők táborát erősítem.
A legnagyobb problémám az volt,hogy szabályosan szikrázott a mikróm tőle. Vagy 4szer végig vizsgáltam a csomagolást,hátha látok rajta fémszálat... de semmi. Odáig próbalkoztam,hogy leáztattam a címkét teljesen,de továbbra is. Az utolsó próbalkozásomnál már szikrázott és füstölt is a mikró... Remélem a gyártó valahogy ertesül erről mert ez komoly probléma!
Termeszetesen fogtam egy lábast vizet raktam bele és abban melegítettem fel a gyantát. Kb már vagy 10 perce "főztem" mire az alja felolvadt,a teteje tovabbra is szilárd maradt. Alulról kotortam fel a gyantát. Biztosan én voltam a béna de még 2 órával később is a gyantát kapargattam szinte az összes körmömről. A gyantázás nagyjából sileres volt,de többet nem fogom használni 😐 Maradok a lehúzócsíkosnál sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Chrissy

2018. szeptember 5.

Nekem is bevált. Én eddig hagyományos gyantát használtam, azt a retrót, amit egy elnyűtt lábosban kell melegíteni. Az volt az egyetlen, amitől nem pattogzott ki az arcom. De nehéz volt vele bánni, nagyon forró volt frissen és hamar hűlt, sokszor égettem meg magam, vagy fáztam rá azzal, hogy kihűlt és már nem szedte ki a szőröket.
Ez a mikrózós megoldás kényelmesebb. Tök hagyományos mikróm van, a legegyszerűbb fajta, csak melegítésre használom. Ebben kell neki legalább 5 perc. Érdekes módon a teteje valahogy nem melegszik át, kemény marad egy rétegben, ez alól kell kiszednem a nyúlós állagú gyantát. Cuki rózsaszín rágógumi massza az egész. A használata előtt én hintőporozni szoktam, biztosra megyek. Aztán ujjal kenem fel a gyantát, ezzel tudok a "szűkös" helyeken manőverezni (szemöldök, orr alatt).
A hagyományos gyantám az elején mindig túl forró volt, sokszor égettem meg magam. Ez valahogy nem ilyen, nem lesz annyira forró és nem éget, de mégis elég meleg ahhoz, hogy gyönyörűen kiszedje a szőröket, pedig nekem szőke meg hamuszőke vékony kis szőreim vannak. Nyúlik, kicsit idegesít, hogy kis gyanta szálakkal van tele minden, mikor használom. Nem használok hozzá papírt, amint kikeményedik a bőrömön, a széleinél fogva felszedem. Egyenletesen kell felvinni, mert ha a széleken vékonyabban kenjük, akkor a kiszáradást követően feltöredezik és úgy nehéz leszedni. Az én taktikám, hogy inkább több kisebb adagot viszek fel, nem próbálok egyszerre nagy területeket kezelni.
Nagyon kíméletes, nem fáj vele annyira a gyantázás és azon kívül, hogy kis időre kipirosodok, nem marad más nyoma a szőrtlenítő műveletnek.
Hosszú szőrre nem jó, mert beleragad, mint egy rágógumi és nehezen jön le, ezt inkább ne próbáld ki!
Nem annyira ragad, mint a hagyományos fajta.
Az ujjakról és a körömről nehezen jön le. Én a gyantázás befejeztével valamilyen olajjal (akár étolaj, ha éppen az van kéznél...) átmasszírozom az arcom és a kezeim, aztán lemosom arclemosóval és szappannal. Így lejön minden ragacs.
Szóval összességében működik, bevált és újra fogom venni, a hagyományostól pedig búcsút veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nem annyira ragad, mint a hagyományos fajta.

fokid1

2018. augusztus 22.

Évek óta gyantázom az arcom, de eddig csak hagyományos gyantát használtam, de nagyon utáltam mindig is, ezért gondoltam kipróbálom ezt. Kicsit féltem, mert hiába gyantázok régóta azért még mindig kicsit ügyetlen voltam. Amikor először próbáltam raktam egy kis hintőport is a bőrőmre biztos, ami biztos alapon, de azóta nem szoktam ezzel szórakozni, mert nem sérti fel a bőrt és nekem anélkül jobban ki is szedte a szőrt. Eddig csak az arcomra használtam, bajusz, száj alatt és a szemöldököt is és nagyon megvagyok elégedve, nekem a legkisebb idegesítő szálakat is kihúzta elsőre, egyszer sem kellett visszamennem, és a fájdalom is elhanyagolható a rendes gyantához képest. Egyenesen meglepődtem, hogy mennyire más érzése ez, mert a bőrömet ez meg sem húzta, nyilván kipirosodtam így is, de fél óra alatt lement, pedig mskor ez egy fél napba is telne, arrol nem is beszélve, hogy más gyanták a bőrömet is szétszedték. Úgyhogy nagyon megvagyok elégedve ezzel szerintem legközelebb a forgalmazó oldaláról rendelek nagyobb kiszerelésben és kipróbálom lábra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 30.

UPDATE: Szerintem ez az egyik legjobb gyanta a piacon. Még a hónaljra is megfelel. Nem kellemes érzés maga a gyantázás, de ezzel nem fáj. Gyantacsík egyáltalán nem szükséges. Elég kézzel letépni. Akkor működik a legjobban, ha megvárod teljesen, hogy megdermedjen a bőrödön. Utána nagyon könnyen le tudod szedni.

Életemben először gyantáztam és ez valami fantasztikus. Egyáltalán nem fáj, de mégis az utolsó szőrszálat is kiszedi. Nagyon egyszerű a használata, annyi, hogy a vége felé nagyon ragad az ujjadra, ezért érdemes venni 40 Ft-ért olajos kendőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 30.

doratarr95

2018. június 13.

Most lattam az utolso ertekelest es nagyon ismeros volt a termek. Felismertem az imadott gyantat, ami regebben hasznaltam az arcomra. Szerintem nagyon jo, rokeletesen teszi amit kell es sosem volt vele problemam :) tokeletes a szemoldokre, es nagyon sokaig eleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Zita1999

2018. június 13.

Senkinek sem ajanlom ezt a szart!! A szőröm nem tepte ki, de a bőröm sikeresen letepte:@
Nem tudom mit hitt aki 5 csillagot adott ennek a semmit sem ero fosnak
Szanalomtenger aki kitalalta ezt a gyantat!!
Be kene tiltani 😡 ha lehetne kevesebbet adni 1 csillagnal, akkor adnek ra kevesebbet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Nem tudom mit hitt aki 5 csillagot adott ennek a semmit sem ero fosnak
Szanalomtenger aki kitalalta ezt a gyantat!!

vikihollo

2018. január 13.

Amikor a kozmetikusom külföldre ment megvoltam lőve, jol van jol van de velem mi lesz? Aztán megvettem ezt próba szerencse alapon, és tökéletesen működik! Szépen kiszed mindent, praktikus a csomagolása és sokáig elég. Én csak ajánlani tudom! 2 éve töretlen a barátságunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Nomchy

2018. január 5.

Mikrózom, spatulával kenem fel a hintőporozott bőrre és magát a gyantát rántom le.
Hosszúra nőtt szálakra nem ajánlom, viszont a már 3-4 mm-eseket is kiszedi jól és ugyan nem kellemes érzés, de nem kifejezetten fáj amikor kihúzza a szőrt. Ha vékonyan kenem akkor van hogy letörik egy része és az ott marad a bőrön, lehet kapirgálni, szóval figyelni kell hogy a felkent adag szélein is legyen elegendő mennyiség.
Nekem bejött, mondjuk árban annyira nem baráti, de ázsiában megtaláltuk ugyanezt a márkát kilós kis gyöngyös kiszerelésben nagyon jó áron, az már abszolút megéri.
Mire jó: szemöldök, bajusz, hónalj, fazon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Mire jó: szemöldök, bajusz, hónalj, fazon

pappveronika30

2018. január 3.

Én megvoltam vele elégedve. Elotte hintőporoztam a területet,felkentem es szépen leszedte aztan olajjal bekentem hogy ne ragadjak. Kicsit macerás a felkenese de nekem ujjal egyszerűbbnek bizonyult mint spatulaval. Amennyiert aruljak teljesen megfelel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

nmethkitti

2017. december 16.

Én nagyot csalódtam ebben a gyantában. Csakis kizárólag gyanta csíkkal lehet használni, de akkor is van, hogy nem szárad meg rendesen és ott marad a bőrön. Bikinivonalat meg még inkább nem ajánlatos gyantázni ezzel. Oda ragad a bőrre, esküszöm volt, hogy ollóval kellett levágni, de az istennek se akart megszáradni, főleg már mikor elkezdett izzadni a kezem meg mindenem a fájdalomtól :D :D borzasztó. A körmeimre is oda ragad, és aztán semmiképp se jött le, mert egyszerűen nem akar megkeményedni. A szőrszálakból sem mindet távolítja el, és ha én most beruházok még gyantacsíkokra is, akkor ugyan ott vagyok, ha veszek nagyobb kiszerelésű gyantát és nincs vele semmi szenvedés. Ha normál réteget viszek fel, akkor töredezik és szenvedés, ha picit többet, akkor meg nem szárad meg :DD Gyantacsíkkal ajánlom csak, de soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.