Egyéb

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Gyantázócsík nélkül használható poharas gyanta. Titándioxid tartalmának köszönhetően érzékeny bőrre is ajánlott.

FeketePiroska

2017. szeptember 12.

nagyon praktikus ez a kis poharas kiszerelés , nem olvad el a mikróban , mint másik ilyen kis dobozos gyanták.
Hatása ugyanolyan mint bármely más hagyományos gyantáé.
én 600won 5-6 percig szoktam melegíteni, semmi problémám nem volt még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Hatása ugyanolyan mint bármely más hagyományos gyantáé.
én 600won 5-6 percig szoktam melegíteni, semmi problémám nem volt még vele.

kiralykislany

2017. augusztus 23.

Tűzhelyen szoktam melegíteni vizes lábasba, nem olvad lassabban, mint a hagyományos gyanták, de szerintem sokkal jobb. Felkentem, lerántottam, és szinte mindent kitépett. Nem voltam utána ragacsos, a bőrömet sem irritálta. Én 550 forintért vettem, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

FKingu

2017. augusztus 9.

Kicsit macerás a használata, de precízen lehet vele dolgozni, újra melegíthető, nagyon praktikus a csomagolása, viszont inkább hosszabb szálaknál működik sajnos. Tényleg elég nehéz leszedni, ha pl ráragad a körmökre, de meg kell várni, hogy megszáradjon, és akkor utána kell lehúzni, így kevesebb az esély arra is, hogy ráragadjon az ember kezére. Utána olajos lemosót szoktam használni. Ja, és a száradási idő nem már mp.... szóval várjatok vele kicsit tovább, és akkor jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

dalmuska

2017. augusztus 7.

Nehezen melegszik fel, tényleg nagyon nehezen és nagyon sok idő.
A hosszabb, vastag szőrszálakat kiszedi, bár azt se mindet. A pihékkel nem bánik el. Pedig jó lett volna a szemöldököm körüli pihéket ezzel a termékkel eltávolítani, de valahogy mégsem sikerült... :/
Úgy Összességében három csillagot adok neki, mert bár olcsó, és valamennyire működik, azért mégsem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nehezen melegszik fel, tényleg nagyon nehezen és nagyon sok idő.

Odri

2017. június 27.

rengeteg termeket kiprobaltam mar, de biztosan allithatom, hogy ez a khm... legpocsekabb cucc amit valaha megvettem. es most tenyleg nagyon finoman fejeztem ki magam. az elso termek ami heves anyazast valtott ki belolem, es felvitte az amugy nagyon alacsony vernyomasomat. hatalmas csalodas. az hagyjan hogy meg a legkisebb piheket sem szedi ki, ( a szam feletti kis bajuszkat akartam volna leszedni) es ez meg a legkisebb gond, bar egy eleve szortelenitesre kitalalt dolog eseteben ez sok mindent elmond.ragad a borre, mint egy rossz ragogumi, nyulik, raragad a borre, le kell kaparni. onnan tovabbragad az ujjra, onnan arra az ujjra amivel a masik ujjamrol szedtem le, neverending story. jahhh, a koromre is ragad, levakarhatatlanul. le kellett mosni a lakkal egyutt, hogy valahogy leszedjem. szoval a piheket nem szedtem le, plusz meg ujra is kell festenem a kormomet. nincs masodik esely, minusz szaz pontot adnek ha lehetne. pocsek de legalabb nem draga. mondjuk ez az egyetlen pozitivuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

kokaszsofia

2017. április 11.

Kedves Krémmánia felhasználók!
Azért írok most véleményt, hogy figyelmeztesselek titeket a termék veszélyeiről. A használati útmutató szerint jártam el: 2 percre tettem az 1000 W teljesítményű mikróhullámú sütőmbe a poharas gyantát fedél nélkül. 13 másodperc volt hátra, amikor füstölni kezdett, ekkor rögtön kinyitottam az ajtót, hogy eltávolítsam a waxot a mikróból, ami még csak langyos sem volt, ellenben A MIKRÓM AJTAJA MEGOLVADT!
Ha a panaszom akármilyen módon eljutna a gyártó céghez, akkor üzenem nekik, hogy haladéktalanul tüntessék fel, hogy a termék gyulladásveszélyes, valamint ha a probléma abból fakad, hogy túl magas volt az általam használt mikró teljesítménye, akkor azt sem ártana jelezni a pohárkán, hogy mennyi a maximálisan megengedett!
Mivel a történtek miatt nem tudtam kipróbálni a terméket, így annak a minőségéről nem tudok nyilatkozni. Remélem valami haszna lesz, hogy ezt itt megemlítem és más nem kerül ilyen helyzetbe.
Szép napot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Kedves Krémmánia felhasználók!
Szép napot!

Bojag

2017. március 20.

Csatlakozom az előttem szólókhoz,nagyon szuper találmány.A hideggyantákkal én is mindig sokat szenvedtem,mindig azt gondoltam h valamit én csinálok rosszul...
Az én mikrómban kb 5 perc kell neki persze még ki kell tapasztalni h hogyan lehet felvinni a legegyszerűbben dehát gyakorlat teszi a mestert
Eddig a braun arcepilátorát használtam de nagyon kipattogzott tőle a bőröm és nagyon sok szőrszálat csak beszakított a fájdalomról nem is beszélve.
Szóval nagyon örülök ennek a kis csodaszernek!melegítéssel együtt max 10 perc volt az egész...nem irritálja a bőröm pedig nagyon érzékeny ,és abszolúte fájdalom mentes...én szemöldök igazísra is használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

setalomolly

2017. március 11.

én archoz vettem, mert olyan hosszadalmas csipesszel csinálni.még csak egyszer használtam mióta megvettem, de nekem eddig nagyon tetszik. hamar folyós lesz mikróban (2 perc), és tényleg nem kell vele sokat várni hogy megszilárduljon, egy két pillanatot és lehet húzni le, és tényleg jó alaposan kiszedte még a rövid szálakat is. kipróbáltam a karomon is, és egyáltalán nem lett utána irritált, nem pirosodott be. az arcomon sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Anettke

2017. február 17.

5.000.000 CSILLAG!!!!
A LEGJOBB, amit valaha tapasztaltam és vettem!!!

A sztorim:
Az esztétika.com termékeivel nincs jó viszonyom. Kétszer nagyon mellé nyúltam, és nem volt kedvem harmadjára is megjárni. Kb. 5 percig álltam a Rossmannban a gyanták és borotvák előtt. A borotválás számomra tabu az utóbbi időben, ugyanis egyre jobban kipattogzok tőle, az érzékeny bőröm megsínyli. Hideggyantát nem akartam venni, mert kb. a szőrzet 40%-át viszi le, még a jobb minőségűek is. Legalábbis nálam. A nyakamtól lefelé még oké, megoldom borotvával vészhelyzet esetén, de a bajuszt és az államnál lévő apró szőke szőrszálak nagyon zavartak! Azt borotválni egyenesen vétek lenne, szóval vagy marad a hideggyanta (amire még pluszban rádolgozol csipesszel és kb. havi 2000-et költesz rá), vagy beújítok egy hagyntamelegítő géppel (nem patronos melegítő) ami kb. alaphangon 9ezer + pk, de akkor már ha rendelek, akkor hozzá való konzervgyantát is kellene. Szóval 15 ezer alatt ritkán jöttem volna ki.... Aztán Rossmannoztam egyet, és mikor már bele akartam tenni a kosaramba a 18ezredik hideggyantát, akkor megakadt a szemem legalul, legszélen, leghátul, ezen a kis dobozkán. Gyors elolvastam, majd félve visszatettem... "Esztétika.com...! Jajj ne már! Megveszed 900 ft-ért és lehet hogy ezt is utána megbánod! Ne okozz már magadnak több csalódást, légyszives!"- győzködtem magam, majd 5 perc dilemma után mégis hazahoztam. Életem legjobb döntése volt! (Az egyik ;D) Még aznap kipróbáltam. Fantasztikus az állaga, cseppfolyósan sem éget, gyorsan kihűlik a bőrön, és egy szálat sem hagy ki!!!!!! Komolyan mondom nem akartam elhinni, hogy találtam egy olcsóbb megoldást a 15ezres csomagon kívül!

Eszméletlen hálás vagyok! Nem irritálja a bőrömet, könnyen felvihető (kell hozzá kis gyakorlás persze :)) nem szárít, olajos vattával könnyen lejön, újramelegíthető többször is, tökéletes eredményt ad!!

Bátran merem ajánlani, sőt! Ez a termék kb. 3 napja van nálam, de örökre a szívembe zárta magát!

Én sajnáltam a több ezer forintot HETENTE a kozmetikusnál a gyantázásra, főleg úgy, hogy utána kellett dolgoznom, mert itt-ott mindig hagy egy kis szőrt.. kb. a melegítés 4 percet vesz igénybe, felviszed és pár másodperc múlva húzhatod is le. Fájdalmas-e... igen!

Lábra, és nagyobb felületekre nem ajánlanám. Elég sokat kell felkenni, szerintem pazarlás lenne. Arcra biztos elég lesz 2 hónapig legalább (ránézésre, de majd még update-elek! :D)

Zárásként: Érdemes kipróbálni ha már te sem szeretnél havi majd 10ezret otthagyni a kozmetikusnál. Nekem ez egy újravevős termék, megéri! Gratulálok a tervezőknek! :))) ♥♥

Ui: Minden tiszteletem a kozmetikusoké, eleinte annyit bénáztam, hogy a szemembe is sikerült belekenni, de nem is csípta XD
Uui: Az mennyire opcionális, hogy a "megvegyem-nevegyem" szituban az első gondolatom az volt, hogy feljövök Krémmániára és meglesem az infókat? :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

5.000.000 CSILLAG!!!!
A LEGJOBB, amit valaha tapasztaltam és vettem!!!

A sztorim:

Kodi

2017. január 8.

Bikinivonalhoz vettem és elég sokat kínlódtam vele, de ez szerintem inkább az én gyakorlatlanságomból adódott, nem gondolnám, hogy a termék hibája. Mikróban felmelegítettem: tetejét elvéve, 600 fokon 3-4 perc alatt cseppfolyós lett a gyanta, kicsit nem árt hűteni, nagyon forró, nehogy megégesse a bőrt. Egy Veet spatulával felkentem (valami spatulát mondjuk adhatnának hozzá ennyi pénzért), hamar szilárdult, túl sokat nem kell várni, ne száradjon meg teljesen, mert akkor törik, ha gyurmaszerű, akkor már jó, leszedi a szőrt, le lehet tépni egy mozdulattal. A gyantamaradványok jobban ottmaradnak, mint a lehúzócsík esetében, de babaolajjal eltávolítható. A célomat végülis elértem vele, de legalább fél órát tartott egy kis igazítás. Mindig arra jutok, hogy jobb ezt szakemberre bízni, a kozmetikus 5 perc alatt végzett volna vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.