Egyéb

Ár:   209 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lorna

2019. február 17.

Hogy lehet elrontani egy lakklemosót? alapon landolt a kosaramban. A telefonom épp lemerült, lakklemosóból kifogytam, valami kellett. Internet és Krémmánia konzultáció nélkül vettem, ami olyan ritka, mint a fehér holló. Néha visszagondolok arra a Sötét Középkorra amikor kozmetikai döntéseket hoztam Krémmánia nélkül és megborzongok.
Nah, de ehhez képest nekem nem volt olyan rettenetes élmény. Rossz szagú az tény, kicsit fuldoklós, emiatt nem veszem újra, de végül is lehozta a lakkot. Nem éreztem, hogy olyan rettenetes melléfogás lett volna, ahhoz képest, hogy internet nélkül döntöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

sailorluna

2018. augusztus 2.

nem a leghatásosabb lemosó, nehezen szedi le a lakkot és jobban szárít, mint az isana mandulás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

javi

2018. május 27.

Eddig acetonos lemosót használtam, ki akartam próbálni egy menteset is. Elég jó, a csillogó lakkokat is leszedi, tömény csillámossal még nem próbáltam. Két kezemre elég 1-1 vatta, viszont azt eléggé szétszedi. Ha makacsabb a lakk/több réteget használtam, akkor a körmömet pár másodpercig "áztatom" letakarom egy ilyen lemosóval átitatott vattával, utána könnyebben le lehet törölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Reance

2018. február 11.

Nem gondoltam volna, hogy jó lemosó, de mégis az. Kb. az első húzásra lemossa a lakkot, így gyorsan lehet vele haladni. Hátránya, hogy büdös, de hát valamit valamiért. 100-as boltban vettem, azóta se találom sehol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

waPolla19

2017. november 26.

Nekem sincs vele probmlémám. Nem büdös, nem szárítja a körmeimet, leszed mindent. Ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

FannerManner

2017. október 21.

Szárítja a körömágyam, nehezen szedi le a sötétebb színeket. Erős, rossz szaga van...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 5.

Borzasztó. Ráragat a pamacsra, amivel leszedem, büdös is és nagyon nem szedi le jól a körömlakkot. Nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

edi01

2017. augusztus 25.

Kb 200 ftert vlmelyik szupermarketbe vettem. Elegge budos kimeletlen szaga van xd de elvegzi a feladatat. Annyi a bqj vele hogy a teljesen normalis vattát ugy osszeszoszoli hogy teljesen raragad a kormomre. Szarit nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

kovacsemese

2017. augusztus 16.

Teszi a dolgát, ár érték arány is teljesen rendben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Teszi a dolgát, ár érték arány is teljesen rendben. :)

Rure90

2017. július 22.

Lehozza a lakkot, még a feketét is. Nekem nincs vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Lehozza a lakkot, még a feketét is. Nekem nincs vele problémám.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.