Egyéb

Ár:   209 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

LiziSkywalker

2017. január 10.

Kész kínszenvedés eltávolítani vele a körömlakkot. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Kész kínszenvedés eltávolítani vele a körömlakkot. Pénzkidobás!

kittimonika

2016. december 20.

Gyorsan kellett egy körömlakklemosó es mivel a Tescóban csak ezt találtam, igy muszáj voltam beérni vele... Az illata (ha lehet annak nevezni..) szerintem undorító, szárítja a körmöm, körömágyam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

blankasara

2016. október 2.

Az ára tökéletesen arányos a minőségével. Nagyon nehezen szedi le az élénk színeket, épp egy Ferrari pirosat mostam le vele pár perce, ne tudjátok meg milyen kínszenvedést éltem át. Párom szabályosan megijedt, hogy mit csináltam a kezemmel, mert a csuklómig piros voltam mindenhol. A világos színeket könnyű vele lemosni, de nagyon szárítja a körmöket, így egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Banszky

2016. augusztus 22.

Még egy sima lakkot is nagy nehezen szed le,dörzsölni kell. A sötétebb színekről nem is beszélve amit csak elmaszatol és a körömágybőrömre ken. Csillámossal meg többször meg sem próbálkozom. Biztos nem éri meg még akkor sem ha nagyon olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

KuliKali

2016. május 31.

Emese jobb,mint Eszter,de nem a legjobb ő sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

Emese jobb,mint Eszter,de nem a legjobb ő sem :)

thalion3

2016. április 5.

Nem rossz, de biztos nem veszem újra.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Nem rossz, de biztos nem veszem újra.

Mindy

2016. február 7.

A célnak megfelel.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

A célnak megfelel.

NadjaBlue

2015. december 5.

Nem szeretem, legutóbb SOS miatt muszáj volt szereznem egy lemosót, de a Tescoban csak ez volt. Csak ritkán lakkozom a körmöm, úgyhogy azt nem tudom megmondani, hogy hosszú távon milyen hatással van a körmökre. A tapasztalataim alapján viszont nagyon szárít, ráadásul a piros színű körömlakkal nagyon sokat kellett bajlódni, nehezen szedte le és az összes ujjam piros lett. Csak azért adok rá két csillagot, mert a visszafogottabb színű lakkokkal legalább el tud bánni. Többet biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Anett0707

2015. november 18.

Nagyon hamar le lehet vele mosni a köröm lakott viszont nagyon szárítja a körmöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

AkInImOd

2015. november 18.

Nagyon régen anyukám csak ezt vette.... és addig inkább nem lakkoztam a körmeimet: ettől a terméktől kezdett el csíkosodni és száradni a körömfelszínem a negyedik használat után... Szerencsére azóta megtaláltam a nekem megfelelő lemosót, de ez a termék belevésődött az emlékezetembe egy életre. Már az emlékétől is húzódik a körmöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.