Egyéb

Ár:   209 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

FReka

2015. november 18.

Nekem leviszi a körömlakkot elég gyorsan, de szétszárítja a körmöm és körülötte a bőrt. Akkor veszem meg, ha épp nem jutottam el rossmannba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Jenniii92

2015. november 15.

Ez egy hulladék, szó szerint. Fél flakont el kell használni, hogy levigye a körömlakkot és vagy fél óráig kell sikálni vele a körmöket, és még akkor sem szedi le teljesen a lakkot. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

snowyfairy

2015. március 8.

Furcsa, hogy az itteni vélemények szerint nem jó. Nekem gyorsan leszedi a lakkot. Pedig alaplakk, 2-3 réteg lakk és egy réteg fedőlakk is van a körmömön mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

EmmaHeather

2014. december 21.

Valóban érdekes a sok negatív véleményt olvasni erről a termékről. Talán 200 vagy 300 forintért jutottam hozzá a Dm-ben. Nekem sokáig elég volt. Nem szoktam vastagon, több rétegben kikenni a körmöm, ezért arról nem tudok véleményezni, hogy akkor hogy viselkedik. De a vékony réteg körömlakkot szépen lehozza, az acetonmentesség pedig plusz pont nálam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Black Fairy

2014. szeptember 7.

Olcsó...és nem károsítja se a bőrt, se a körmöt (se a körömlakkot).
Na jó...én eleve nem vagyok acetonmentes lemosó párti, de ez a termék akkor is borzasztó! A forró víz hamarabb megkezdi a körömlakkot, mint ez...
Sajnos így nekem teljes pénz kidobás, én körömlakk hígításra használtam el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Olcsó...és nem károsítja se a bőrt, se a körmöt (se a körömlakkot).
Sajnos így nekem teljes pénz kidobás, én körömlakk hígításra használtam el...

bungics

2014. szeptember 3.

Az vicces, hogy az aceton ördögtől való, az etanol meg az etil-acetát pedig jöhet. Ugyanúgy oldják a zsírt, tehát ugyanúgy szárít. Semmivel sem kímélőbb, mint a sima aceton. Szerintem tök mindegy mivel mossuk le a lakkot, utána olajozni, krémezni kell, tehát ápolni és probléma megoldva.
A körömlakklemosó a legfeleslegesebb termék, ami eladható nőknek. Sima, gyógyszertári aceton és jónapot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Pici Tini Girl

2014. június 28.

Kedves gothmarypoppins.A lakkozástól már alapból nem lesznek erősek a körmök!Ezeréve ezt haszmálom!Tudom nem a legjobb de nekem azért a semminél jobb!
ACETON MENTES ÉS MINDEN KÖRÖMTÍPUSRA JÓ.Irja a flakon!De a legtöbb mindent amit ígért azéert be is tartaja!+igen elég jó az ára! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

gothmarypoppins

2014. június 14.

Sokáig kell vele sikálni, fekete körömlakkot próbáltam vele leszedni. Azért csak próbáltam, mert a tövénél a harmadik kör után sem szedte le, és akkor már kicsit fájtak a körmeim a sok dörzsöléstől.
Egy héttel vagyok a használat után a körmeim mint a hagymahéj, szépen lefoszlanak, lemezesen, nem biztos, hogy a lemosótól mert ezer meg egy oka lehet, de gyanús. A körömlakk nagyját leszedte, de nem venném újra, bármilyen olcsó is.

Up: Másodszorra is lemosás után a szép hosszú körmeim behasadoztak, letörtek, elérhetetlenebb helyeken dörzsölve sem szedi le, még a lábkörmeimet is kikezdte, és a lemoshatatlan fekete lakktól olyan, mintha koszos lenne... Addig nem fogok körmöt festeni, amíg másik lemosót nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Nussh

2014. március 24.

Borzalmacska. A lakkokkal nagyon nehezen bánik el (a csillámosakkal meg többnyire sehogy), amíg ezt használtam észrevettem, hogy elkezdtek "lemezesedni", törni a körmeim, és a szagával ki lehetett kergetni a világból. Sajnos egy időben erre voltam szorulva, mert SOS kellett egy körömlakklemosó, és a tecsóban csak ilyet találtam, de legközelebb inkább igénytelenkedek félig lepattogzott manikűrrel, minthogy mégegyszer lemosásra ezt használjam. Csak azért 2 pont, és nem kuka, mert írtátok, hogy hígítani jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

fulemulefarka

2013. december 17.

A két rétegben felkent piros lakkot leszedésnél elkeni, maszatol, többször is át kell tisztítanom a körmöm és környékét. 2 rétegben felkent csillámos lakkal is megszenvedett, nem hozta le a körömszélekről, ahogy a pirosat sem. Emiatt szárította a körmeim. A lemosós vatta meg szöszöl, mindenhová odaragad, kész kínszenvedés vele körömlakkot leszedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.