Egyéb

Ár:   209 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

vrozi

2013. november 26.

Olcsó és egyébként lehozza a körömlakkot. Múltkor épp homokhatású lakkot nyúztam le vele (amit amúgy is baromi nehéz leszedni) és annyit ültem abban a tömény szagban, hogy kicsit megfájdult a fejem és beszédültem. Csak végszükség esetén (elfogyott a lemosó és csak a szemben lévő boltba tudok épp leugrani) veszek ilyet, inkább befektetek egy jobb, de pár száz forinttal drágábba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

picipocak

2013. augusztus 30.

Nem vagyok vele megelégedve, büdös és nagyon nehezen szedi le a lakkot, a körmöm töve mindig olyan marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

naftéta

2013. augusztus 7.

gondoltam már rá hogy úgy lehet hogy levinné rendesen a lakott ha egy litert beleöntenék belőle egy lavórba és belemártogatnám a körmöm és közben sikálnám egy kefével, de ennyi erővel inkább veszek egy drágábbat amiben van aceton

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Lara5

2013. június 28.

Borzasztóan szárít és büdös is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Borzasztóan szárít és büdös is

f.eniko

2013. június 25.

Nagyon büdös,de szépen eltávolítja a körömlakkot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Nagyon büdös,de szépen eltávolítja a körömlakkot.

SmartMouse

2013. június 8.

Leszedtem hirtelen elhatározással a polcról, hogy felváltsam egy másik lemosót ezzel, amivel már sokat szenvedtem. Nagy meglepetésemre még a csillámos lakkot is egész gyorsan leszedte, másféléket meg sec-perc alatt eltünteti, ár-érték arányban nekem tuti megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Olcsó és hatékony.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Olcsó és hatékony.:)

Lilu

2013. május 5.

A szaga tűrhető, de nagyon nehezen viszi a lakkot és rémesen szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 5.

A szaga tűrhető, de nagyon nehezen viszi a lakkot és rémesen szárít.

TijuMK

2013. május 4.

Tök jó, olcsó és hatékony. Nekem leszed mindent, nem maszatolja a lakkot az ujjamon. Beszáradt lakk hígítására is alkalmas. Nem szárít, nem kellemetlen a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

tuzgyujto

2013. április 12.

Nagyon nehezen oldja le a lakkot, elkeni, befogja az ujjaimat, és nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.