Egyéb

Ár:   209 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

floralili

2013. február 26.

Én szeretem a kellemes illata miatt,egyáltalán nem érezni az acetonos szagot,pedig sok acetonmentes körömlakklemosónál is érezhető a jellegezetes festékoldók szaga. Sok lakot szépen leszed,a csillogósokkal nehezebben bírkózik meg,de nekem bevált.Nem tudom hogy ettől,de nekem is elkezdett lepattogzani a körmöm:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Lina14

2013. február 15.

egészen szépen lehoz mindent, amit magamra kenek, de nagyon szárít. lassan annyit hidratálom a kezem miatta, hogy hártyáim nőnek majd
Egy idő után törékennyé váltak az egyébként erős körmeim. keresek valami mást, mert akármilyen jól hozza is le a lakkot, nekem nem éri meg tönkretenni a körmeimet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 15.

miomio

2013. február 13.

Kellemes illata van, jól lehozza a körömlakkot a körmömről, viszont nagyon nagyon szárít .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

clau1708

2012. december 31.

iszonyat büdös, és szárit... elég nehezen oldja a lakkot. a sötétebbekel kész szenvedés mig lejön

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

eo

2012. december 31.

Hm, látom nem túl népszerű ez a lemosó. :) Nekem igazából nem rémlik, hogy problémám lett volna, emlékeim szerint ilyen egynek elment lemosó volt számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

ForestNymph

2012. december 30.

Jaaj nekem is volt egyszer még régen, szárít mint a fene és nagyon nehezen oldja a lakkot. Brrr...
Vicus! Ne szenvedj ilyen gagyiságokkal, próbáld ki a Rossmanos, Isana körömlakk lemosót! Nekem az nagyon bevált, pikk-pakk leszedi a lakkot. Azt most meg nem mondom,hogy aceton mentes-e, de mandula illatú és nem szárítja a körmeim. Itt a link:

Ja és nekem van egy tuti megoldásom a lakk gyors leszedésére:
Pár vattakorongot feldarabolok, átnedvesítem lemosóval, mindegyik körmömre rakok egyet. Vársz egy kicsit és egybe leszedi a lakkot.^^ :)))) Nem kell 5liter lemosó, nem lesz lakkos a bőröd és nem kell fél napig dörzsölni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Ja és nekem van egy tuti megoldásom a lakk gyors leszedésére:

Vicus

2012. december 30.

Nehezen szedi le a lakkot, de legalább acetonmentes...

Nehezen szedi le a lakkot, de legalább acetonmentes...

Kiscsillag5

2012. december 22.

Gyengécske és iszonyú büdös. Nehezen hozta le a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Gyengécske és iszonyú büdös. Nehezen hozta le a lakkot.

Saffy15

2012. szeptember 30.

Több rétegű lakkhoz nem elég egy vattapamacsnyi és kicsit kell hagyni hogy kifejtse a hatását, de ennél jobb lakk lemosóm még nem volt, a többi is csak ennyit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

csodaorszag.inwonderland

2012. szeptember 9.

Jaj..a lakkot leszedi szò se ròla még a csillámosat is levitte bár jóval többet kellett belöle használni mint más lemosòbòl szoktam ez nem is lenne tragédia, de ahogy szétszárította a körömágyam és az az körüli bört az fenomenális szinte fáj húzodik pedig 2-3 alkalomnál többet nem is használtam ezen okok miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.