Egyéb

Ár:   209 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

zdoreebaba

2012. szeptember 2.

Húha!! Úgy látom elég sok a negatív komment. Én is most vetettem a Tescoban, mert már Caolás nem volt, de tényleg ennyire borzasztó?? Ne már!!! Azért valamivel le kell szednem a felesleges lakkot.... Majd meglátom milyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Zenzen

2012. augusztus 16.

Gyorsan kellett a lemosó, ezért vettem ezt. Az illata tűrhető, és olcsó, de ennyi jót tudok róla mondani. Évmilliókig kell sikálni a lakkot, még akkor is ha csak 2 rétegben van, a csillámosról nem is beszélkjünk.. :$

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

missmisfit

2012. július 16.

Elég nyögvenyelős vele a tisztogatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Elég nyögvenyelős vele a tisztogatás.

Rosefan

2012. július 10.

Jól leszedi,amit le kell, és ehhez térek mindig vissza, mert nincs olyan rossz szaga mint a többinek. El tudnék képzelni jobb körömlakklemosót, de nem tudom létezik-e, ezért a négy csillag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

boglarka88849

2012. július 6.

Nekem rendesen leszedte a körömlakkot, talán picit szárít, de nem vészesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Nekem rendesen leszedte a körömlakkot, talán picit szárít, de nem vészesen.

angeltear

2012. július 1.

Nem akartam ilyet venni, de mivel nyaralásra nagyon gyorsan kellett egy lemosó ezt választottam. Nagyon sokat kell használni belőle, hogy szépen leszedje a lakkot, sötét színeknél fogy belőle a legtöbb. Nekem nem szárít és nem is roncsol annyira, még a szaga is kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

OneDa

2012. június 20.

Nagyon szárít, és egy-egy sötétebb színnél könyörögni kellett, hogy szedje le, úgyhogy csak végszükség esetére javasolnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

whyteangel

2012. május 22.

Nem vagyok válogatós körömlakk lemosók tekintetében. Nekem leszedi a körömlakkot, olyan, mint a többi. Az illata nem kellemes, de az eddigieknek sem volt az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

stenonis

2012. május 11.

Fullasztóan alkoholos, és emiatt nagyon gyorsan fogy... direkt rárakom folyamatosan a kupakot használat közben, de így is elillan egy csomó belőle. Egész tűrhetően ellátja a funkcióját, de sokat kell hozzá használni, és tényleg szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

agi.greendaygirl

2012. május 6.

borzalmas körömlakklemosók újabb példánya. NE! kínszenvedés a használata... szárít és rosszul tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.