Egyéb

Ár:   209 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

linda90

2012. március 20.

Ez egy rakás sz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Ez egy rakás sz...

molbolesy

2012. március 20.

Legrosszabb. Nagyon sokat kell önteni a vattára, hogy nagyjából leszedje a lakkot, ráadásul nagyon kiszárítja a körömágyat és a körmöt. Ha utánam dobnák se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

solyaorsolya

2012. február 26.

Egyszer rákényszerültem, hogy választék hiányában megvegyem. Ilyet még más lakklemosó nekem nem produkált: erős átdörzsölés után lakk felső rétege lejött, és a körmömön maradt a lakk másik fele mintegy plusz rétegként. 4-5x kellett áttörölnöm egy körmömet mire nagyjából lejött róla a lakk. Eléggé büdös. Közelébe nem ér a balea-s lemosónak és ehhez képest nem sokkal olcsóbb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

AnZsu

2012. február 6.

Az illata miután elpárolgott finom, de ez az egyetlen pozitívum. Alig akarja lemosni a lakkokat, ha picit többet teszek a vattára, nagyon folyik, és a szaga is embert próbáló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Sedna

2011. november 5.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólók többségével: szörnyű. Szárító hatását nem vettem ugyan észre, de csak komoly küzdelmek árán sikerült leszednem vele a lakkot a körmömről, és néha elgondolkoztam rajta, hogy vajon a dörzsöléstől jön-e csak le a szín, vagy azért maga a lemosó is rásegít-e... Biztos, hogy soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

Dorinaa

2011. november 2.

Nekem nagyon jól leszedi a lakkot, kicsit valóban szárít, de nekem semmi bajom nincs vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 2.

solyaorsolya

2011. október 22.

Szerintem elég gyenge lemosó, lakkot nem vitte le egyszer sem csak megkoptatta felszínét de egy réteg mindig fent maradt. A körmöt rettenetesen szárítja. Múltkor kényszerből nyúltam csak hozzá mivel dm-es ebelin lemosom elfogyott és sos helyzetben voltam, jó nagy küzdelem volt mire lejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Csillagvirág

2011. október 22.

Nekem is van de nem használom lemosónak,hanem ha nagyon muszáj 2-3 cseppel meghígítom a körömlakkot. Annak nagyon jó.
Ha már úgy is kidobnám a lakkot de még pont az a szín kell akkor jól jön.
Különben a belvárosban kerestem direkt körömlakk hígítót és mivel nincs, megvettem ezt.Ez még mindig jobb a lakknak mert ez aceton mentes!
Különben meg apró pénz ha nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 22.

Ha már úgy is kidobnám a lakkot de még pont az a szín kell akkor jól jön.
Különben meg apró pénz ha nem is jó.

Nuckuruc

2011. október 10.

Nekem szétroncsolta a körömágyamat és fakó lett utána a körmöm... iszonyúan büdös és csíp... SZÖRNYÛ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 10.

Ria13

2011. július 26.

Én szinte csak a lábkörmömre használom, ahol pedig szinte mindig a francia manikűrt részesítem előnyben. Érdekes, hogy nekem bevált. Mondjuk el tudom képzelni, hogy egy sötétebb árnyalatú körömlakkot nehezebben szed le, mert én is vacakolok 3-4 vattakoronggal, amire sikerül levarázsolnom a körömlakkomat. A kézkörmömön UV-zselé van ( a saját hosszú körmömre kerül, hogy erősebb, ellenállóbb legyen), ami néha -köszönhetően bizonyos vegyszereknek, esetleg dohányfüstnek:-(- kissé besárgul. Én ezt is ezzel a lemosóval orvoslom: a kézköröm felső rétegének szennyeződését szépen leviszi és ha újra lakkozom egy színtelennel, akkor abszolút ugyanolyan, mintha frissen készült volna. Lehet, hogy csak ilyen "egyszerűbb" dolgokra jó, de ezekre nekem bevált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.