Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

barbee77

2012. április 21.

Nemcsak büdös,de még a körmeimnek se tett jót..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Nemcsak büdös,de még a körmeimnek se tett jót..

SlecckelMarine

2012. április 7.

Én is csak egyes körömlakk üvegek kitisztításához használom-néha szeretek keverni lakkokat..:) Arra nagyon jó, erős, gyors meg minden de körömre nem használatos, tényleg nagyon tönkreteszi a körmöket, kb. egy falfesték-higító erejével és károsító hatásaival ér fel a körmökön és a körömágyon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

Bibi

2012. március 9.

Gyengus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Gyengus.

bius9988

2012. február 18.

A körömlakkot szépen leszedi, de tényleg tönkreteszi a körmöt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

A körömlakkot szépen leszedi, de tényleg tönkreteszi a körmöt. :/

Széncinke

2012. január 31.

Ennél a terméknél igaz az a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Oldószernek, meg festéklemosónak tényleg jó, de a körmöket brutál módon kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

n.eszter92

2012. január 30.

Az én körmeimnek se tett jót, úgyhogy lecseréltem. A lakkot tök jól lehozta, de a körmeimet jól szétcseszte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

vador

2012. január 29.

Én alkoholos filctollas feliratok, ragasztónyomok, stb. leszedésére használom, másra nem is jó. Nagyon-nagyon tönkre tudja tenni a legharcedzettebb körmöt is, körömágybőrrel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

momo

2012. január 27.

A legvacakabb körömlakklemosó, pont.
Ne vedd meg, ne próbáld ki, mert úgy kiszárítja a körmeidet, hogy csak lenöveszteni tudod, rendbe tenni nem.
Tudom, hogy olcsó, de ezt tényleg ne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

A legvacakabb körömlakklemosó, pont.
Tudom, hogy olcsó, de ezt tényleg ne.

Acetone 0 0