Etude House

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Inumyra, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kiszerelés:   8,5 g

Különböző világos és szép színekben kapható hosszantartó pirosító.

XiaMengTing

2015. október 23.

Ez az első pirosítóm, ami még nap végére is ott marad a helyén. PK005-ös árnyalatban van meg, igazi hot pink szín, ugyanakkor teljesen természetes végeredmény is elérhető vele.

UPDATE: az első pirosító annyira bevált, hogy azóta még beszereztem 3-at. Az egyik egy nagyon halvány, hideg tónusú rózsaszínes-lilás szín (nem tudom a nevét sajnos), amit akkor se lehet bohócosan felvinni, ha belefejelek a tégelybe, a hófehér bőrömhöz remekül illik. A másik szín a már sokat emlegetett Grapefruit Jelly, illetve a közelgő télre gondolva megvettem még a Plum Mousse Cake nevezetűt is, amit a sötétebb színű rúzsaimhoz szoktam használni. A színe mindnek gyönyörű, és a minősége is kifogástalan, nap végére sem kopik le. A legjobb pirosító, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

ViviAnne

2015. augusztus 25.

Nekem is a Grapefruit Jelly van meg, amibe szerelmes vagyok! :) Egész nap kitart, nagyon szépen pigmentált, és a hozzá kapott extra cuki pufival egyszerűen felvihető! :) Valószínűleg további árnyalatokra is benevezek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

v.szilvia789

2015. augusztus 24.

Két árnyalatom van belőle, #6 grapefruit jelly, ami csillámmentes, narancsos-rózsaszín és az új színek közül a #11 peach choux wafers, ez is csillám nélküli, kellemes barack szín. Szeretem, hogy intenzív és természetes hatás is kihozható belőlük. Nekem a hozzá való puffnival sikerül a legjobb hatást elérni, pedig szívesebben használok pirosításra ecsetet. Szinte egész nap kitart, bb függő, hogy melyikkel tartósabb, van amelyikről délutánra egyszerűen eltűnik a szín. Ettől még nagyon jó pirosítók, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

vendi

2015. június 8.

A Peach Parfait árnyalat van meg, szuper természetes és egészséges kinézetet ad a világos képemnek. A kis pamaccsal nagyon jó dolgozni. Egyetlen negatívum, hogy nem tart ki egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

titinem

2014. június 16.

A strawberry choux árnyalat kifejezetten fehérbörűeknek való,szolid,természetes matt rózsaszín. Fedése két rétegben az igazi.Egész nap tart, nem folyik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Hajnövesztő

2014. május 21.

Peach parfait árnyalat rendkívül boldog tulajdonosa vagyok. Nagy Etude House rajongó leszek, azt hiszem: ) Szép, természetes szín, sokáig a helyén marad, csak jót tudok róla elmondani. Az újrarendelést azért nem írom, mert valószínűleg rettentő sokáig ki fog még tartani rendszeres használat mellett is, de hogy más árnyalatban is beszerzem, az egészen biztos: )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Inumyra

2013. december 11.

Apricot pudding árnyalatot használom már 1 éve és még mindig van belőle bőven! Szerintem kifejezetten tavaszi/nyári szín, de teszek rá és télen is felteszem mert annyira finom, leheletnyi színt ad. Könnyen eloszlatható, nem foltos. Gyönyörű a csomagolása, a benne lévő masnis pamacska is imádni való :) Tervezem más színekben is beszerezni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

nayao

2013. szeptember 23.

Nekem Grapefruit Jelly árnyalatban van meg. A színe tényleg nagyon szép, és ott is marad az arcodon, nem tűnik el gyorsan róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Antioxidánsok: Squalene

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.