Egyéb

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: salimar, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 8.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Ultrakönnyed, mousse állagú fényvédő, ami az UVB és UVA sugarak ellen is kiemelkedően megbízható, magas és tartós védelmet nyújt.

• Széles spektrumú védelem a káros UV sugarak ellen
  • Magas, az SPF értékkel közel megegyező (min. az SPF 90%-a) védelmet nyújt a bőröregítő UVA sugarak ellen
  • Arcra optimalizált hidratáló hab állag, ami könnyen beszívódik, nem nehezíti el a bőrt, nem tömíti el a pórusokat
  • Különleges technológiájának köszönhetően kiemelkedően tartós más fényvédőkhöz képest
  • Érzékeny bőrre (akár gyerekeknek) is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 4700 Ft + postaköltség , Eladó: TinkaWeeks
Állapot: kb 2 diónyit használtam el belőle, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Banki átutalás után, postán maradóként és foxposttal küldöm, vagy személyes átvétel is lehetséges Hajdúszoboszlón és Debrecenben.

Dori_91

2020. szeptember 6.

A hatásával elégedett vagyok, viszont az állaga nem a kedvencem, az meg főleg nem, hogy fénylik tőle a fejem, miután felkentem (nem csak 5 perc után), meg néha ragadok is tőle. Közel egy flakon elhasználása után tudom, hogy nem fogom újra venni. Ez így egy erős közepes nálam csak. Találtam másikat helyette, remélem az jobban beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Ezelőtt a termék előtt még sosem hallottam mousse állagú arcápolóról/ fényvédőről, így gondoltam, kipróbálom, mivel nyárra kellett valami. Nekem nagyon tetszik ez a hab állag, könnyen el lehet kenni. Ami kicsit zavaró, hogy "tapadós" érzetet ad a bőrön felkenés után, illetve a szaga is kicsit fura (ezek mondjuk mind eltűnnek pár másodperc után). Kicsit tovább tart míg beszívja a bőröm, de sminkelni szépen lehet rá. Nekem nyárra tökéletesen elég csak ez nappali hidratálónak is. Hidegebb időben viszont "rendes" hidratálóval együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

PafranyLany

2020. július 1.

Szinte vakon vettem meg ezt a terméket, még új vagyok fényvédelem terén, de nekem ez nagyon tetszik.
A formula nagyon kellemes, egyből elkenődik és eltűnik az arcon, nagyon enyhe illata van, engem a csokoládéra emlékeztet.
Bár hagy maga után egy ragacsos érzetet, én alapozó alá kenem fel mindig, és tökéletes primerként működik így. Sokkal szebb az alapozó finishe, és a többet is tart.
Csak amiatt adok 4 csillagot, mert ha valaki nem rak utána alapozót, akkor zavaró lehet az enyhe fénylés (alapozó után ez a fénylés teljesen eltűnik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Silk, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.