Egyéb

Ár:   1620 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, száz forintos boltos, Euro Familx   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   online, száz forintos boltos, Euro Familx
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ejwi

Én is nagyon szeretem :)
100 Ft-osban még nem láttam, én mindig Tescoban vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Én is nagyon szeretem :)
100 Ft-osban még nem láttam, én mindig Tescoban vettem :)

kisszokebarbie

2012. november 25.

Imádtam ezt a parfümöt. Én is először tescoban vettem, majd teljesen véletlenül a Goods Marketben. Sajnos szerelmünk tavaly télen véget ért,mikor a barátaim meg akartak szívatni, és befújkálták vele a pezsgős üvegem száját. :( azóta hányingerem van tőle :/ még van vagy fél üveggel, de rá sem bírok nézni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Rachel

2012. november 25.

Én is 100 ft-os boltban jutottam hozzá ehhez a nagyszerű illathoz:) egy elég jó utánzat méghozzá Escada. Imádtam,több üveggel is elfogyott belőle.Szerintem nagyon megéri,ennyi pénzért meg főleg! :)

cyberslider

2012. november 13.

Nem kell kétségbe esni, ha már nem találjátok. Ez is island kiss illat, és 100ml. Tartós, nagyon tuti http://parfumutanzatok.hu/n%C5%91i-parf%C3%BCm/escada-n%C5%91i-parf%C3%BCm-ut%C3%A1nzatok/j-fenzi-escalation-ice-kiss

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

n_adry

2012. október 2.

Nagyon jó gyümölcsös illata van, szerettem. Régebben sűrűn használtam azóta már csak időnként fújom magamra már nincs is benne sok,de ha valahol látnám megérné beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Ninna

2012. szeptember 20.

Régen használtam ezt a parfümöt, a tescoban találtam. Nagyon imádtam az illatát, árban is kedvező volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Naomi080

2012. augusztus 20.

Már sikerült beszereznem ezt a parfümöt! És egyszerüen imádom!!!! Annyira jó az illata, állandóan csak fújatnám magamra! És az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Andicska77

2012. augusztus 8.

Naomi080. Én legelőször a tescoban vettem ezt a parfümöt. Később próbáltam keresni megint ott, de már nem volt. és aztán a következőt 100 Ft-os boltban szereztem be. Legutóbb pedig a dobozát odaadtam a bolt tulajának és ő hozott valahonnan. Esetleg a tescoban próbáld meg, de ha ott nem lesz rendelésre biztos tudnak a 100 Ft-os, vagy euros boltban szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Naomi080

2012. augusztus 8.

Imádom ennek a parfümnek az illatát. Saját használatra még nem sikerült beszereznem ,de a barátnőmét már sikerült használnom és nagyon beleszerettem ebbe az illatba! Muszáj valahonnan beszereznem ! Aki tudja, hogy pontosan hol lehet ilyen parfümöt venni az légyszi irja meg!!!! Nagyon fontos lenne. Az eurós bolton kivül még hol kapható! Válaszotok előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

szilvi07

2012. július 27.

Én az Euros boltban láttam, tényleg nagyon jó illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Én az Euros boltban láttam, tényleg nagyon jó illata van! :)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Limonene, Linalool