Novartis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macsekable, az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hatóanyaga az antihisztaminoknak nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik.
A Fenistil gél a különböző bőrreakciókat (pl. bőrkiütések, csalánkiütés, rovarcsípés, napégés és felületes égési sérülés) kísérő viszketés enyhítésére alkalmazható.

Kremcica

2017. augusztus 14.

Mindig van itthon, a hűtőben tartjuk hogy még hűsítőbb legyen. Maga a hatása nem egy nagy durranás, a rovarcsípést max hűsíti viszont a napallergiámra és a meleg kiütésekre nagyon jó. Ennél sokkal hatásosabb az aloe Vera gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Szúnyogok és kullancsok engem nem szeretnek, de a darazsak és a pókok sajnos igen, sokat szenvedek a csípésüktől. Ez a kence csak nagyon rövid ideig használ, sokszor kell újra kenni, hogy legalább a viszketés elmúljon. Különösen a pókcsípés fog ki rajta, a darázscsípésnél kicsit enyhít. A gyógyszertári rázókeverék sokkal jobb. Indokolatlanul drága ez a gél, annyit nem ér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Banszky

2017. augusztus 8.

Gyerekkoromban használtuk mindig szúnyogcsípésre. Kellemes emlékeim vannak róla,tényleg használt a piros,forró kis dudorokon amiket enyhített és hűsített is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Anheszenamon

2017. augusztus 3.

Nagyon szeretem. Napégésre ritkán használom szerencsére, de rovarcsípésre is kiváló. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

widowmaker

2017. augusztus 2.

1 pontot se adnék,ha lehetne...nekem nem ért semmit se napgégésre, se szúnyogcsípésre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

larka95

2017. július 2.

Nagyon szeretem, nekem rovarcsípésre, csak ez hasznàl... egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Nagyon szeretem, nekem rovarcsípésre, csak ez hasznàl... egyszerűen imádom :)

nncsrny

2017. június 6.

Szúnyogcsípésre tényleg hatástalan, viszont pollen okozta ekcémára egész jó. Sokszor kell bekenni és ugye napra nem lehet menni vele, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Ennie86

2017. május 1.

Sose értettem, hogy valójában mire is való ez a krém?!
Csípésekre nem vált be, napégésre szintén nem. Próbálkoztam vele pedig elég sokáig, de kb ez placebo csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Sose értettem, hogy valójában mire is való ez a krém?!

eperturmix

2016. október 15.

A hűtőben van nálam is,most kentem be magam épp,a lábamon a sarkam környékén vannak valami csípések,hűsítette,de nem szüntette meg,borzasztó idegesítő,levakaron mindjart a bőrt is.régebb mintha hatásosabb lett volna.Így viszont még drága is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

borb.biaa

2016. augusztus 9.

Én is szúnyogcsípésre használom, és mi is a hűtőben tároljuk. A viszketést nekem egy kicsit enyhíti, de közel sem szünteti meg, ennél a teafaolaj (ami olcsóbb is) sokkal jobban bevált, szóval már felhagytam a használatával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Első generációs antihisztamin, viszketés elleni szer, melyet manapság már főleg csak lokálisan alkalmazzák kenőcsként és orrcseppként, mert viszonylag erős szedatív mellékhatással rendelkezik. Rovarcsípések, napégés és egyéb allergiás reakciók kezelésére szolgál.

Felületaktív anyag és tartósítószer.