Novartis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macsekable, az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hatóanyaga az antihisztaminoknak nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik.
A Fenistil gél a különböző bőrreakciókat (pl. bőrkiütések, csalánkiütés, rovarcsípés, napégés és felületes égési sérülés) kísérő viszketés enyhítésére alkalmazható.

missmarple

2016. július 28.

Mindig ezt használtuk szúnyogcsípésre, hűtőben tartva. Megint előkerült itthon és rájöttünk, hogy egyszeűen nem csinál semmit. Bekentem a helyét, vártam, vártam tovább, de folyamatosan csak viszketett. Nem hat semmit, csak eddig azt hittük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Kingucii

2016. április 16.

Szúnyogcsípésre és égési sérülésre használjuk. Bár utóbbira jobban bevált, azt kell,hogy mondjam jó termék, hűsítő hatása van. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

scintilla

2016. március 26.

Enyhíti a viszketést, tehát jó a szúnyogcsípésre. Napégésre is használjuk, bár mostanában felváltja a körömvirágkrém nálunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

bamy

2015. július 24.

Nagy reményeket fűztem hozzá....rovarcsípésre vettem, mert a szúnyogok közkedvelt eledele vagyok és mindig szépen feldagadok, a gyógyszertárban miután ismertettem, hogy allergiás vagyok a szúnyog csípésre ezt ajánlották...nem vált be, addig a pillanatig jó amég a hideg krémmel érintkezik a bőr. égésre még nem volt tesztelve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Kacsa

2015. július 7.

Égésre és rovarcsípésekre használtam. Illetve mostanság már csak égésre, mert úgy vettem észre, hogy rovarcsípésre nem a leghatásosabb. Hűsít, és valamennyit használ is csípés esetén, de van jobb termék is erre a célra. Égésre viszont szeretem használni, mert arra jól bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

xxEDITxx

2015. június 11.

Én csak szúnyogcsípésre használom, nem szünteti meg sokáig a viszketést, de ha többször kenem jó, így legalább nem vakarom le magamról a bőrt. Viszont sajnos tényleg elég drága..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Marcsi66

2015. június 11.

Tegnap este használtam,persze hogy a szúnyogcsípésre,égésre is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

Tegnap este használtam,persze hogy a szúnyogcsípésre,égésre is kiváló.

JudithBeauty

2015. június 5.

Szúnyogcsípésre kiválóan alkalmas, és más rovarcsípésre is viszketés ellen. Például hangya vagy pókcsípésre, akik kerti munkát végeznek, azoknak ismerős lehet az ilyen jellegű probléma. A hűsítő hatása lehetne hosszabb idejű is. Elég drága gél, 2000 Ft felett van az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

judshopbox

2014. október 11.

szúnyogcsípésekre nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 11.

judshopbox

2014. október 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név. Első generációs antihisztamin, viszketés elleni szer, melyet manapság már főleg csak lokálisan alkalmazzák kenőcsként és orrcseppként, mert viszonylag erős szedatív mellékhatással rendelkezik. Rovarcsípések, napégés és egyéb allergiás reakciók kezelésére szolgál.

Felületaktív anyag és tartósítószer.