Fing'rs

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorus, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   Müller

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

natasha

2014. március 30.

Miután eltűnt a Duo ragasztóm,kerestem egy másikat a drogériákban,ez volt az egyetlen értelmes szempillaragasztó így megvettem ezt. Nem nagyon használok műszempillát,inkább csak megnyugtattam magam,hogy a Duo helyett van másik a táskámban.
Én is úgy vagyok vele mint az előző hozzászóló,hol szeretem hol nem.
Első próbálkozáskor nem sikerült egyáltalán feltennem,nem ragadt oda,viszont tegnap előtt és tegnap is kipróbáltam,és láss csodát,fenn maradt!
Egész délután a városban voltam,nem mozdult a helyéről,nem engedett el a széle,tökéletesen odaragadt,alig bírtam leszedni is,annyira ragaszkodó lett,még tán aludni is tudtam volna benne :D
Na mindegy,a lényeg,hogy megszerettem,nem irritálja a szememet,a ragasztó nem látszik,és nagyon jó az ecset ugyanis nem folyik mindenhova,és célirányosan fel lehet vinni az anyagot,nem úgy mint a Duo csőrös megoldása,az annyira nem volt kényelmes.
Most adok neki egy négyest,ha sűrűn fogom használni,és beválik,egyértelmű hogy ötöst érdemel.Ja és az ára is fele annyi mint a Duo-é.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Én is úgy vagyok vele mint az előző hozzászóló,hol szeretem hol nem.

Ófiácska

2014. február 20.

Már használom egy ideje, de még nem sikerült rájönnöm szeretem-e , mert tartós meg minden, de olyan rossz hogy ilyen híg állaga van, pedig várok vele míg köt kicsit, utána teszem fel a műszempillát, de lehet keveset várok, vagy én nem tudom, de mindig folyós, és így elég nehéz igazgatni a szemen.. Egyelőre kap egy 3ast, majd updatelek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

volhova

2013. december 25.

Csak ez a fajta nem bántja a szemem, és ez fontos, mert nagyon sokszor van rajtam műszempilla. Már a másodikat használom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 25.

vivuss87

2013. április 27.

Már a 2.at használom. Nagyon szuper szerintem. Egy egész estés bulit, vagy rendezvényt simán kibír. A kis ecsetke segítségével egyszerűen fel lehet vinni a ragasztót a szempillára. A színe nagyon furi, mintha UV zöld lenne, de természetesen nem világít:) Nem csöpög, nem folyik, megfelelő az állaga, és a száradási ideje is. Lemosni is könnyű, nem tapad az ember szemhéjára:) Vigyázni kell, mert mikor utoljára vettem 2 helyen volt kitéve, egyik helyen 1500ft a másik helyen pedig 900ft körül. Nekem bevált. Biztos, hogy újra veszem. Semmilyen allergiás reakciót nem okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.