Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

lovecreams

2016. december 28.

Alapjában imádom a fokhagymát, zseniális fűszer és egészséges is.
Kijött az államon egy pattanás, afféle kinyomhatatlan piros dudor, ami egyre csak nagyobb lett, ezt szerettem volna eltüntetni. Az interneten és itt is olvastam, hogy néhányaknak használt, szóval bekentem fokhagymával. Sajnos nem segített, hanem csak rontott a helyzeten. A pattanás ugyanolyan, és körülötte teljesen piros lett, jobban látszódik, mint előtte :( Ne kenjétek pattira!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Alapjában imádom a fokhagymát, zseniális fűszer és egészséges is.

Bogyo02

2016. december 20.

Segítség!!! Kipróbáltam egy nagyobb pattanásra. De leegette az arcomat piros hólyagos:(((((((( mit csináljak?? Most kenem aloe vera géllel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

scintilla

2016. december 4.

Kialakuló herpeszre a legjobb! Mindent próbáltam már, a jeget le is fogom pontozni, mert olvadáskor a nedvesség miatt néha még rosszabb lett. Ragtapasszal rögzítem (otthon, mert nagyon vicces látvány),kegyetlenül csíp, de hat! Amúgy a kedvenc fűszerem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

zoli2

2015. január 8.

Üdv, a minap én is kipróbáltam az arcomon és még rosszabb lett mint volt, hólyagos az arcom.
A pattanásokból sebek lettek és víz vagy valami más nedv jón ki, ahol bekentem, nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

HBlanka91

2014. augusztus 30.

Csodaszer! Gennyes, óriásira duzzadt, gyulladt pattanást 1 óra alatt jóval kisebbé varázsolja. Az apró piciket pedig szintén hamar eltünteti.
Félbevágtam egy gerezdet, átsimítottam vele a homlokomon az apró piciket, a gyulladt nagyra pedig rányomva tartottam kb 2xfél percig utána is időnként megkenegettem vele. Nagyon jó, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Zatanii

2014. július 15.

Fura, hogy ez eddig elkerülte a figyelmemet. Ma "fokhagyma napot" tartottam, kajába is tettem, elkészítettem egy adag citromos-fokhagymás méregtelenítő italt (akármilyen undorítóan is hangzik, nincs rossz íze, mintha valami kesernyés tonikot innék, szóval elkortyolható simán), valamint az arcomat is bedörzsöltem vele. Eleinte eléggé csípett,viszont teljesen jól összehúzta a pórusaimat, még tisztábbnak is érzem az arcbőrömet. A csodát most inkább a löttytől várom, mint az arcpakolástól, egy ismerős ajánlotta, állítása szerint teljesen kisimult tőle a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

lovaslany13

2014. március 5.

Jelen pillanatban is fokhagyma szeletkével az arcomon ülök Vékonyka sebtapasszal rögzítem, mivel ki akart volna jönni egy nagy gyulladt pati az államon. Hát nem fog! :) Szépen megy le a duzzanat, csípi rendesen de hatásos. Ezerszer jobb mint a bolti löttyök!
Ha beteg vagyok, érzem, hogy bujkál valami bennem, fogok 1-2 gerezdet és valamivel (szendvics saláta stb.) megeszem, 2-3 ilyen nap és kutya bajom. Akkor is hat ha már baj van, ugyanígy, max 2-3x 1-2 gerezd, nyugodt alvás, orrdugulás nélkül :)
amúgy mindenbe teszek amibe lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

amúgy mindenbe teszek amibe lehet :)

xleiax

2014. február 6.

Sajnos olykor kijön nagyobb pattanás az arcomra, olyankor kettévágok egy fokhagymát és a kis duzzanatra teszem. nagyon szépen lelohasztja, úgyhogy nagyon jó. Olyan cikkben olvastam róla, ahol nagyanyáink csodaszereit mutatták be. Az élesztő is szerepelt benne, azt is ajánlom. Mivel én nem tudom megenni, ezért inkább tejjel elkeverve szoktam az egész arcomra felkenni. Mostanság ezt a két dolgot szoktam használni arcápolásra, valamint shea vajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

jns.melinda

2013. október 25.

Nagyon ajánlom szemölcs eltávolítására, mivel vírusölő a fokhagyma. Pici szelet, de még jobb reszelt fokhagymát rátenni a szemölcsre fürdés után és a következő fürdéssel levenni, így nálam egy hónap alatt elmúlt a talpamon lévő szemölcs. Bőrgyógyásznál is jártam többször, a fagyasztáson, savas hámlasztó ecseteőkön csak röhögött a szemölcs, szóval házi szer után néztem. A fokhagymát kiegészítettem még teafás ecseteléssel is. Persze büdös az ember lába, de hát az egyébként sem a jó illatáról ismert. Nem mellesleg olcsóbb, mint a gyógyszertári kencék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

zuleica

2013. május 1.

A fokhagyma - figyelem nagyon okosat fogok írni - egészséges! :D Szeretem. Bár a szagát sokan nem bírják elviselni a környezetemben. Hiába fogmosás és bármi egyéb, szóval én is akkor fogyasztom, ha nem megyek emberek közé legalább egy fél napig :) A bőrömön is érezem a szagát pár napig, ha sokat eszem belőle.

Egyszer próbáltam ki pattanásra még évekkel ezelőtt, elég emlékezetesre sikerült a próba. Csak az éppen felbukkanni készülő pattanásra tettem, vékonyan, kevés ideig. Nagyon ronda seb lett belőle, leégett a bőröm. Szóval én külsőleg egyáltalán nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 1.