Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Gengigel gél formájában különösen alkalmas a parodontális betegségek akut állapotánál (gingivitis - fogínygyulladás, parodontitis - fogágybetegség). Nagyobb koncentrátumú hialuronsavat tartalmaz (0,2%), azonnali segítségre alkalmas, a parodontális betegségek jeleinek enyhítésére.

zoknismacska

2022. július 25.

Bevált!
Néhány hete több koronát kaptam a saját fogaimra, és irritálódott valamiért a fogínyem. Érzékeny lett, kicsit duzzadt, fogmosáskor vérzett. Fogorvosnak jeleztem, míg folyamatosan jártam, ő átfúrta a fogközöket tisztító kefével, bekente valami alkoholos cuccal, két napig jó volt, majd újra előjött. Sajnos most szabadságon vannak, ezért kértem patikában "valamit" rá, ezt kaptam.
Napi 4-5 alkalom helyett 2x tudom használni előírásnak megfelelően, de már első napon éreztem, hogy megnyugtatta az ínyt. Másnaptól alig vérzett, most már egyáltalán nem, duzzanat is szépen lelohadt. Én nem ujjal kenem el, mert akkor azonnal elolvad rajta, hanem bevizezett, majd kinyomkodott fültisztító pálcikával, a hátsó fogakhoz is simán lehet becélozni.
Még egy nagyon-nagyon soft fogkefét szeretnék beszerezni, sajnos hiába írják rá, legtöbb nem olyan.
Ha még tovább működik, önmagában elég lesz. Egy hete használom, más szerek eddig nem értek semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 25.

Bevált!

Csokismentol

2022. január 22.

Fogíny kisebesedése miatt vettem a terméket, de pénzkidobásnak gondolom. A kék gélt nehéz az ínyen elkenni, csak ide-oda csúszkál, nem akar felszívódni, szerintem a nagyját lenyelem. Igaz, hogy pár használat után elmúltak a sebek, de a használata nélkül is kb ugyanennyi idő után(2-3 nap) maguktól begyógyultak emlékeim szerint. Most fogkőleszedés után jó ideje nem jött elő a probléma és úgy érzem kár volt megvenni. (Kipróbáltam arcra, mint hialuronsav szérum a pattanás utáni foltos területekre, de kukacokban lemorzsolódik a nap folyamán, így meguntam így használni. Most csak ott porosodik, nem látszik, hogy valami is fogyott volna belőle, pedig 3600 Ft-ért jó lett volna, ha jó lenne valamire.) Nem ajánlanám másnak, főleg miután elolvastam, hogy semmi gyulladáscsökkentő, vagy sebgyógyító összetevő nincs benne, csak hialuronsav-így végképp nem ér ennyit az egész, csak a reklámot fizettem meg úgy érzem. 2 csillag, mert ártani nem ártott (csak a tárcámnnak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

NovaWinter

2021. augusztus 27.

Fogorvos ajánlotta fogíny gyulladáskor, valamint a bölcsességfoggal való bajlódás alatt, kicsit nehézkes használni de nekem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Lillus96

2019. december 22.

Sikeresen küzdött a fogíny gyulladásommal, sőt, egyből enyhülést nyújtott, azonban valóban nehéz felkenni, és a nyállal is tényleg hamar lejön. Ezért 4*, legközelebb lehet kipróbálom a spray változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Andrea1992

2019. november 12.

nekem szerintem semmit nem ért ez a gél. az oldalsó fogaimnal lévő inyemre vettem a tubusos verziót. alig akar fent maradni az ujjamon marad a fele. a gyulladást sem húzta le. tetszettek amiket a neten írtak róla de szerintem nem sokat ér. csak azért használtam hetekig mert ahhoz drága higy csak a kukába landoljon de inkább vettem curasept gel-t. a nak a fogkreme is bevalt anno nem is értem miért nem egyből azt vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

rosacea

Korcsoport: >54
2018. június 30.

Családi gyógyszeres doboz állandó tagja a spray változat. Gyulladt inynél már első használat után megkönnyebbülés. Hátránya a beszerzés, gyógyszertárakban általában a tubusost tartják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 30.

Makarova1993

2018. június 24.

Ínygyulladásra ajánlotta a fogorvosom de konkrétan semmit nem ér csak rosszabb lett a helyzet.Drága és semmire nem jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

libido

2018. január 17.

Csodaszer! Bakteriális fertőzés során keletkezett aftám amely napokig megkeserítette az életem, ezzel lett kezelve. Második alkalomnál már jóval szebb volt. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Rien

2018. január 17.

Tisztázatlan eredetű, többször visszatérő szájnyálkahártya irritáció miatt vettem, miután a fogorvos ezt javasolta. Eleinte naponta egyszer használtam, nem használt semmit sem. Utána pedig étkezések után naponta 4-5 alkalommal legalább, amíg nem éreztem/láttam gyógyultnak. Hogy ez segített-e, vagy egyéb tényező, vagy magától jött rendbe közben a probléma, azóta sem derült ki egyértelműen, de egyelőre elmúlt. Amikor kemény ételdarabtól apró hólyag lett a számban, szinte azonnal bekentem és hatásos volt. Hogy ténylegesen mennyire működik, még tesztelem hosszabb távon is. Az ára viszont kicsit húzós, emiatt kap kevesebb pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Krystal

2017. december 2.

Második hónapja adok neki esélyt fogkezelés utáni fogíny érzékenységre. 3 fog köré próbálom rákenni, de nem lehet rendesen, nem marad ott (se alul, se felül) a nyál szinte azonnal lehozza. Lassan "megettem" egy fél tubussal, de a hatása nulla. Néha még próbálkozom vele hátha. Ígérem felpontozom, ha bármi pozitív hatást érzek. Bár ennyi idő után már nem hiszek benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Xylitol