Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Gengigel gél formájában különösen alkalmas a parodontális betegségek akut állapotánál (gingivitis - fogínygyulladás, parodontitis - fogágybetegség). Nagyobb koncentrátumú hialuronsavat tartalmaz (0,2%), azonnali segítségre alkalmas, a parodontális betegségek jeleinek enyhítésére.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

madaras

2017. június 17.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ritkán kell,de akkor segít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ritkán kell,de akkor segít!

eperturmix

2016. december 17.

Pár éve,két hétig minden egyes nap kellett menjek a fogorvoshoz lézeres kezelésre mert annyira csúnya parodontitisem lett,és minden alkalomkor hyaluron savat fecskendezett minden fogközembe,majd mikor végeztünk adott egy fogászati ún. kezdőszettet,és ezt kellett megvegyem,mondta ugyanezt csináljam meg én is otthon.Hozzá antibiotikumot is felírt,és mivel eléggé beparáztam ettől a dologtól,hát én jó kis cserkész módra csináltam is az ecsetelést.Elég nehéz eloszlatni,erősen kell nyomni,hogy a kemény zselé kijöjjön,de szerintem nagyon hatásos mert gyorsan helyrerakott és azóta sem volt az ínyemmel problémám.Nagyon sok van még benne azóta is,nem igazán tudom mire használjam el,talán ha a páromnak kijön az aftája arra kipróbáljuk.Illetve,egy sugallat megcsapott aztán engem,hyaluron sav ugyebár,hogy esetleg ici-pici mennyiségben,szemkörnyék alá nem lehetne?..esetleg tapasztalat,valaki?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

KuliKali

2016. május 2.

Nekem semmit nem használ,és nem is kenhető :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

Nekem semmit nem használ,és nem is kenhető :(

Bolvarin

2015. július 28.

Nekem a fogorvos ajánlotta ínyműtét után. Meg is dicsérte az ínyem, hogy milyen szépen gyógyul, uh. gondolom hatásos. Az ára 3300Ft körül mozog, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

lysza1985

2015. április 25.

Én akkor vettem, mikor a bölcsesség fogam begyullasztotta az egész ínyem és baromira feldagadt. Akkor sokat kenegettem és valóban használt, azóta viszont a gingisol fogínyecsetelőt használom gyulladásra és az nekem jobban bevált és sokkal olcsóbb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

luli81

2015. április 24.

Apósom hosszú évek óta cukorbeteg, ami sajnos a fogínyén is "érezhető".Mióta rátalált erre sokkal jobb állapotban van az ínye és azóta csak ezt ajánlja mindenkinek akinek ínyproblémái vannak. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

sumire0

2014. november 5.

Nagyon nagyon nagyon jó, bármilyen bántalomra ami a szájban fájdalmat okoz az ínyen. Egy fogászaton dolgozom, a Doktornő mindenkinek ezt ajánlgatja aftára ínygyulladásra duzzanatra irritációra sebre fogsor okozta feltörésre. Nagyon szeretik a betegek! :)
Gondoltam ha már ennyit ajánlgatjuk én is kipróbálom mert éjjel szoktam néha csikorgatni a fogam amitől egy picit tasakos lett a fogínyem (eláll az íny a fog nyakától) és ez jogilag feszesíti is az ínyt.
Azt kell mondjam, jogos neki a "csodaszer" titulus!
Nem csak az elálló fogínyem kúrálta ki de még a fogínyvérzésem is eltűnt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 5.

Azt kell mondjam, jogos neki a "csodaszer" titulus!
Nem csak az elálló fogínyem kúrálta ki de még a fogínyvérzésem is eltűnt!

Vorsi

2014. január 23.

Nagyon jó cucc, sajnos elég drága, de megéri beszerezni, mert tényleg gyorsan hat, komoly problémákat lehet vele megelőzni/megoldani. Nekem a fogorvosom javasolta pár éve, azóta rendszeresen használjuk, apróbb szájseb, ínyvérzés, bármit pillanatok alatt elmulaszt! (halkan jegyzem meg, hyaluronsav tartalma miatt én még pattanásokra is szoktam használni és arra is szuperül működik!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Flami

2013. december 9.

Kedves hidewatch!
Örök hálám a fogközkefés javaslatért, mert úgy néz ki, a Gengigellel közösen rendbe tették a háromnegyed éve tartó ínygyulladásomat. Egyelőre el se tudom hinni, de olyan boldog vagyok, hogy nem tudtam magamban tartani ezt a véleményt. :-) Kb. másfél-két hete használom őket együtt (előtte csak Gengigellel kentem, de az nem volt neki elég) és majdnem teljesen meg van gyógyulva az ínyem. Remélem, így marad!!!!!!!!!!!!!! huhh...
Semmi más nem volt erre eddig képes, se szájvíz, se gyógyfogkrém, se Hyperol tabletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 9.

Kedves hidewatch!

hidewatch

2012. június 28.

Elektromos fogkefés tisztítás, fogközkefe, fogselyem, majd a gengigel este egy hónapig a gyulladt ínyre, és az évek óta gyulladt íny már a múlt. Évek óta fennálló ínygyulladást szüntetett meg nálam, szuper termék, rendesen tisztított fogközökkel szuper, nagyon megéri beszerezni, nekem egy dentalhigiénés tanácsadó ajánlotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 28.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Xylitol