Egyéb

Ár:   560 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Természetes eredetű, komponensei hatékonyak a szájüreg és a fogíny mindennapos ápolásában. A kamilla gyulladáscsökkentő, a mentol hűsítő, a szegfűszegolaj érzéstelenítő hatása közismert. Az illóolaj komponensek segítik megőrizni, helyreállítani a szájüreg egészséges mikroflóráját. Jól alkalmazható a napi szájápolásban, de segít megelőzni a fogínysorvadást kísérő kellemetlen tüneteket is.

Kiszerelés: 10 ml

AniAnya85

2017. október 24.

Sziasztok! Én pár napja használom a Gingisol ecsetelőt,és úgy látom hatásos! Remélem így is marad...😢Mert régóta fennáló fogínygyulladással küszködök,ami lehet C-vitamin hiánya is(mondták páran...)Szóval gondoltam kiprobálom! És mint írtam javulást észleltem....😘Hiába szedettem le a fogkövet,kérdeztem a fogorvost is,semmi konkrétumot nem mondott...no igen! (Ezért hullik a hajam egy ideje,ami megint nem jó,tehát elöbb az okot akarom kezelni! Ezt egy orvos mondta.)Azért írtam le körbe,hogy megosszam a tapasztalatomat,hogy aki ilyen problémával küzd,vagy csak most esik bele segitsünk Neki is,valódi véleményekkel.Majd írok a javulásról késsöbb!!😉Jó egészséget Minden kedves fórumózónak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

norc

2017. augusztus 6.

Még a legpuhább fogkefe mellett is előfordul, hogy megsérül az ínyem. Néhány hete patikában kértem segítséget, ott ajánlották az oldatot ecsetelésre.
Az íze nekem nagyon szegfűszeges, viszont rengeteget segített! Azóta rendszeresen használom, és nincs problémám megszűnni látszik!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

nicolekitti

2017. július 5.

Patikában ajánlották, amikor be volt gyulladva a bölcsességfogam növése miatt az ínyem ezzel kentem, nagyon sokat segítettet mindig. A Plusz változata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

erikaa

2017. január 24.

Nemrég vettem ezt a terméket a Rossmann-ban. Sokan írták és én is csatlakozom tényleg nagyon jó, mondhatni csodaszer. Fogtömés után nagyon érzékeny lett az ínyem és töményen ecseteltem vele, azóta sokat segített. Azonnali enyhítést hoz. A szegfűszeg érezhető benne a legintenzívebben. Nálam nem okozott irritációt.
Mindenképpen tovább fogom használni csak már öblögetésre, mert jó baktériumok ellen és sokkal olcsóbb mint a szájvizek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

boni04

2016. szeptember 13.

Mindig kell lennie itthon! Anyukámnak és nekem is nagyon érzékeny az ínyünk! Nem túl kellemes használni az biztos, nagyon tömény az íze, néha ilyen maró érzetet kelt, én egyszer véletlenül lenyeltem belőle egy picit és lezsibbadt a torkom :S Gyulladásra, duzzanatra, aftára a legszuperebb cucc a világon! Szóval igen, gyerekkoromtól mindig újravesszük, és ez így is lesz továbbra is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

EmilyWonderland

2016. május 23.

Nagyon megérdemeli ez a szer hogy írjak róla pár sort!
1 hete volt egy fogtömésem és sajnos annyira közel volt a lyuk az ínyemhez, hogy elégge fel lett sértve. 5 napig napi 3 Cataflamon éltem, de mivel tönkre teszi a gyomromat, abba kellett hagynom. A gengigelre a neten bukkantam rá, ma vettem is és már az első ecsetelés után csodákat művelt :) Most épp nem kaparom a falat, és beszélni/mosolyogni is tudok, ami eddig csak fájdalom csillapító mellett ment. Az illata engem nem zavar, az érzés amikor ráecseteltem az ínyemre, először nagyon csípett, de rajta tartottam(fülpálcikára csepegtetve) és utána mintha lezsibbadt volna, és a fájdalomat mintha elvágták volna :) Nagyon várom milyen hatást fejt ki az elkövetkező napokban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Nagyon megérdemeli ez a szer hogy írjak róla pár sort!

Wilhelmina25

2016. április 1.

Én ha begyullad, vagy fáj az ínyem hátul, ez évente 1-2 alkalommal előfordul, mindig ezzel kenem be, rácseppentek, és pár napon belül nyoma sincs az egésznek. Erős az íze, és kicsit mintha el is zsibbasztaná az a részt egy pár másodpercre ilyen töményen, de nagyon hatásos. Az egész család használja, pozitív eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

pampamacska

2016. január 24.

szájöblítőként használom, de érzem a gyulladáscsökkentő hatását, nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

szájöblítőként használom, de érzem a gyulladáscsökkentő hatását, nagyon jó :)

andibaba

2016. január 8.

sziasztok most probáltam ki a ecsetelőt az inyemre elől a fogaim alá kentem. de csipő érzés másnal is volt ilyen??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

sophienyuszi

2015. november 10.

Nagyon megérdemli ez az oldat, hogy írjak róla egy dicsérő véleményt, ugyanis valahol a csodaszer és a még csodább szer között van. Tegnap kezdtem vele ecsetelni az ínygyulladásomat és ma reggelre szépen lehozta a nagy részét, igaz, tegnap este gyulladáscsökkentőnek megittam mellé egy Flector port is. Minden esetre nem bántam meg, hogy a közel 2000 forintos öblögető helyett ezt választottam, plusz szerintem nagyon kellemes az íze és az illata is. Kicsit emlékeztet a Phlogosolra, gyerekkoromban anyukám mindig azt adta nekünk torokgyulladás esetére is.

Szóval ha bármilyen hasonló problémátok van, kérjétek ezt a patikában. Nagyon kétségbe voltam esve, mert soha nem volt hasonló problémám, azt hiszem fogorvosnál talán kétszer jártam életemben, imádok fogat mosni is, de valószínűleg a nem megfelelő fogkefe és fogkrém párosa okozta a bajt, így most mindkettőt lecseréltem. És hála a Gingisolnak, kétszeri gézlapos használat után megkönnyebbülhettem, hogy nincs nagy gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract