Egyéb

Ár:   560 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Természetes eredetű, komponensei hatékonyak a szájüreg és a fogíny mindennapos ápolásában. A kamilla gyulladáscsökkentő, a mentol hűsítő, a szegfűszegolaj érzéstelenítő hatása közismert. Az illóolaj komponensek segítik megőrizni, helyreállítani a szájüreg egészséges mikroflóráját. Jól alkalmazható a napi szájápolásban, de segít megelőzni a fogínysorvadást kísérő kellemetlen tüneteket is.

Kiszerelés: 10 ml

zsófi84

2015. augusztus 31.

Ez az egyetlen, ami elmulasztja az aftáimat. Gézlappal vagy fültisztítóval szoktam használni. Épp aftám van, és kifogyott, sóvárgok utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Pearl

2015. április 9.

Legjobb, amit eddig valaha fogíny gyulladásra használtam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Legjobb, amit eddig valaha fogíny gyulladásra használtam:)

levendula72

2014. május 13.

Bölcsességfogaimat kenegettem vele, amikor növésben voltak és begyulladtak, nekem pár nap alatt mindig segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

fomnaba

2013. november 20.

Nagyon remélem, hogy nekem is segít a tartós fogínygyulladásomon, az íze nem irritáló, sem pedig az illata, meglátjuk-meglátjuk....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

matine91

2013. május 24.

Én is töményen szoktam fültisztítópálcikával bekenni a fogínyemet, nekem pár nap alatt elég rendesen helyrerakta a problémás területeket. Kicsit kellemetlen, de szerintem ez a leghatásosabb készítmény, amivel valaha találkoztam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

tenyitomi

2012. szeptember 24.

Nekem az illatáról a forraltbor ugrik be,elég kellemes öblögetni vele,nem erős az íze,az összetevők is jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

huncutka

2012. szeptember 15.

Amikor használom, először mindig süti jut eszembe a szegfűszeg miatt.
Este fogkefére csepegtetve, használom kellemes érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Amikor használom, először mindig süti jut eszembe a szegfűszeg miatt.
Este fogkefére csepegtetve, használom kellemes érzés.

hena

2012. augusztus 13.

Mindig lennie kell itthon! Fogínygyulladással csodákat tesz pár nap alatt is, több hasonló terméket próbáltam már, de eddig ez volt a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

jucus10

2012. július 10.

Fogínygyulladás, és afta esetén használom évek óta, még egy fogorvos asszisztensnek tanuló kollégista társam ajánlotta. Tökéletesen bevált, sokkal gyorsabban szűnik meg tőle a gyulladás. Az íze tényleg nem a legkellemesebb, de kibírható. Egy baja van csak, hogy nekem eddig minden üvegből elpárolgott valamennyi, és utazásnál vigyázni kell vele, mert kifolyik. Nem zár túl jól. Kb. 5-6 üveggel elhasználtam már, és ez mindegyiknél probléma volt, szval nem hiszem, hogy Én zárom rá bénán a kupakot. Egyébként szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Maniac

2012. június 5.

Fogínygyulladás esetén mindig őérte nyúlok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 5.

Fogínygyulladás esetén mindig őérte nyúlok!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract