Gucci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2011. augusztus 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: ananász, bergamott, jázmin, rózsa, ibolya, frézia, moha

olin

2013. március 5.

Imádom a gyöngyvirágot, és ennek teljesen olyan illata van. Tavaszi-nyári illat, iszonyú tartós, a hajamban akár másnap is megmarad. Nem szeretem ezt a márkát, nekem túl flancos, de ez a parfüm csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Corra

2013. február 2.

Az egyik leggyönyörűbb és legjobb minőségű "zöld" illat, amivel találkoztam. Kicsit fémes, urbánus, mégis észveszejtően bájos és nőies. Nagyon, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

katicakreativ

2012. augusztus 4.

Friss,varázslatos,tartós,egyedi illat.Több mint 10 éve a kedvencem.Sajnos már nem gyártják,most próbálok még innen-onnan tartalékolni néhány üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.

chyork

2012. május 8.

Friss, erős, harsogó nyári illat, vegytiszta kilencvenes évek. Nagyon hasonlít a korszak másik sztárjára, a DKNY-ra. Mindkettő nagy kedvencem volt a gimiben, akkoriban imádtam ezeket a zöld illatokat. Locsoltam is magamra dögivel, szegény padtársaim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

divatbolondblog

2012. február 16.

Tartós, erős illat. Sokszor még alapos fürdés után is éreztem. ajándékba kaptam, magamtól biztosan nem venném meg. Nem lett a kedvencem, de nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

andrea.horvath79

2012. január 4.

Kb. tíz éve ez volt az egyik kedvencem, ma már rosszul vagyok az illatától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 4.

Kb. tíz éve ez volt az egyik kedvencem, ma már rosszul vagyok az illatától.

Judiit

2011. december 28.

Nem és nem jönnek be a Gucci illatok. Ebből csak kis mintám volt. kipróbáltam és már rohantam is lemosni, ami persze nem volt egyszerű, mert annyira ragaszkodott a bőrömhöz. Tartósságra nem lehet panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 28.

gerbaud

2011. december 28.

Egyszer ajándékba vettem valakinek, mert úgy ítéltem meg, hogy ez illene hozzá. Szerintem nagyon üdítő, friss, fiatalos illat, abszolút szimpatikus. A tartóssága is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

mellesleg

2011. augusztus 21.

Régebben az egyik kedvenc parfümöm volt, a gimnázium 4. osztályában illetve érettségikor használtam, úgyhogy ha megszagolom, mindig az jut eszembe :) Nagyon kellemes, különleges, nem beskatulyázható illat, fiatalos, friss, de mégis komoly, és nagyon tartós. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Erzsi73

2011. augusztus 5.

Jaj, erről megfeledkeztem olyan régen használtam (mikor megjelent ) de nagyon szerettem és a férfi változatát meg vettem a férjemnek is és azt is imádtam rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 5.