Huggies

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zarka85, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Baba törlőkendő. Vastag, textil hatású anyaga aloe verát, E vitamint tartalmaz.

Bonzee

2018. március 2.

Kiváló arctisztító, és szuper gyulladáscsökkentő. Az irodában is mindig van egy csomaggal a fiókomban (a táskámban csak azért nem hordom magammal, mert ez a tégla méret nem annyira praktikus), és amikor esetleg én hülye, megfeledkezem magamról, és munka közben elkaparok valami rügyet az arcomon, egy ilyen kendőcske segítségével egy-két perc alatt visszanyerem az emberszabásomat: a megbolygatott dudort lehúzza, a pirosságot eltünteti.
(Egyébként már mielőtt felfedeztem magamnak, mint arcápolót, előszeretettel alkalmaztam az otthoni takarítás során: nagy hatékonysággal lehet vele ajtó-és ablakkeretet, villanykapcsolót és egyéb, sunyin koszolódó berendezési tárgyakat tisztítani... de ez alighanem már egy másik fórumhoz tartozik :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

JuliannArt

2015. december 19.

Legtöbbször akkor használom ha nincs időm rendesen lemosni a sminkemet, de mégsem szeretnék sminkben lefeküdni. Ez gyors megoldás a smink eltüntetésére. Egész jól lehozza, a szememet sem csípi. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Kencemániás

2015. július 23.

Látom megoszlanak a vélemények. Nekem a legjobban ez és a többi Huggies popsitörlő jött be. Erős és vastagabb, mint a többi, mérete is jó nagy, nem kell sok belőle. A csomag felbontásakor kissé össze vannak tapadva benne a kendők, először nekem is meggyűlt vele a bajom, de ha oldalről megnyomogásszuk, akkor könnyebben kijönnek és nem szakadnak el. Amúgy nem szakad könnyen. Az illata nagyon kellemes, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Itri

2013. április 19.

Könnyen szakad, nehezen jön. Az illatától sem vagyok elájulva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Könnyen szakad, nehezen jön. Az illatától sem vagyok elájulva.

szamira

2013. április 4.

Kedvenc! Még az utolsó darab sem szárad ki, maximálisan kihasználható-elhasználható. Most sajna a DM-ben nálunk nem kapható hónapok óta - morgok is miatta rendesen. Magamnak is szoktam használni sminklemosásra utazás alatt, úgy is jól teljesít. A vízálló sminket nem viszi le, de ugye nem is ez a funkciója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

bukesz

2012. augusztus 28.

Nekem is nagyon tetszik az illat,megfelelően nedves is!Negatívuma,hogy könnyen szakad,és egyenként nem tudom kiszedni,mert egy csomó kijön a zacskóból!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 28.

gerbaud

2012. július 25.

Nagyon finom illatú, megfelelő vastagságú és nedvességű törlőkendő, de én is tapasztaltam, hogy egyben kijön egyszerre egy fél zacskó, amit aztán egyesével tuszkolok vissza, hogy utána használni tudjam. Ez a fajta egy időben szakadt is, de aztán szerencsére változtattak rajta valamit, mert az utóbbi időben ez a probléma már nem jelentkezett. A Brendonban sokszor nagyon jó áron hozzá lehet jutni, így elég gyakran veszem, mert egyébként szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

nimatika

2012. július 13.

Nagyon jó kis törlőkendő,eléggé nedves,jó az anyaga,viszont egyetértek az előttem szólókkal,hogy nehéz kiszedni és sokszor egymás után több is kijön,úgy össze vannak tapadva,csak ezért a pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Lyah

2012. május 10.

Nekünk ez vált be a legjobban, próbáltunk másokat is, Gabi, Libero, Pampers, Babylove. Ennek elég masszív az anyaga, nem szakad, elég nedves, mi szeretjük. Tény, hogy nem minden zacskóból jönnek ki könnyen a kendőcskék, mert nem mindig akarnak elválni egymástól, de eddig még nem okozott problémát. Amikor már nem lesz babaügyileg rá szükség, sminkletörlésre a sima, uborkás illatú, univerzális verzióját tervezem használni, mert az is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

mortelut

2012. április 29.

Kiszedni a tasakból nem egyszerű. Sokszor felidegesített, főleg mikor a gyermek nyakig sz*ros! Van ennél sokkal jobb is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract