Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2015. február 9.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Hyperol tabletta karbamid-peroxid tartalma miatt az oxidálószerek közé tartozik, képes elpusztítani a baktériumokat, vírusokat, gombákat és egyes élősködőket is. A tablettákból meghatározott koncentrációjú oldatot készítünk, mely alkalmas:

• öblögetésre (fogszuvasodás, fogfehérítés, fogínygyulladás, szájszag);
  • műfogsor, fogkefe fertőtlenítésére;

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

encibajbi

2017. november 30.

Szerintem is csodaszer. Először mandulagyulladásnál vettem hasznát, mivel nem akartam antibiotikumot szedni. Ahogy éreztem,hogy fáj már el is kezdtem öblögetni napi 4-5 alkalommal, kb 1 dl-be tettem 1 tablettát. Rá pár évre afta kezelésére használtam. Arra is kitűnő választás volt. A fogorvos ajánlotta,hogy reggelente érdemes öblögetni vele és utána a nyelvről nyelvkaparóval a lepedéket eltüntetni. Felér egy jobb szájvízzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Nina

2017. november 27.

A fogorvosom tanacsara kezdtem el hasznalni, kb. 1,5dl vizben ket tablettat feloldani, eloszor a fogakat/ foginyt vegigdorzsolni az oldatba belemartott fogkefevel, majd fogat mosni fogkremmel, legvegul pedig a fennmarado oldattal oblogetni.
Az eredmeny magaert beszelt: a foginyem egyszsegesebb lett, a fogaim pedig feherebbek.
A masik dolog amire hasznalom: az arcomat kezelem vele. 1dl vizben 9 db tablettat feloldok es ezzel reggel/este az arctisztitas utan attorlom az arcomat, ennek eredmenyekeppen egysegesebb lett a borszinem es a rajta levo kis futo szemolcsok kisebbek lettek, remelem idovel eltunnek!
Hasznalhato eszkozok fertotlenitesere is, az elonye, hogy nincsen irritalo szaga es az ara is elfogadhato!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

Beu

2017. augusztus 18.

Microdermal piercinget kezeltem vele, 2 nap alatt rendbe tette. Másra is biztosan ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Pipi

2017. június 17.

Októberben lövettem fülporc piercinget, néhány hét múlva jó kis vadhús lett mellé. Állandóan keresgéltem, próbálgattam mivel tudnám eltüntetni. Semmi nem segített ( vagy csak nagyon minimálisan) Már azon voltam, hogy kivetetem, nem szenvedek vele tovább, amikor valahol olvastam a hyperol tablettáról. Gondoltam teszek egy utolsó próbát. Hetekig kenegettem, tisztogattam vele a piercinget és láss csodát mára majdnem teljesen elmúlt a vadhús. Szerintem még pár nap és nyoma sem lesz. A lényeg, hogy rendszeresen tisztítva legyen és arra ez a tabletta kiválóan alkalmas. Most már mindig van otthon, tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

ravasz

2017. április 20.

Minden nap használom.
Szájöblögetésre (elpusztítja a bacikat, így fogmosás tovább tart a fogkrém mentolos illata), pattanásokra, sebfestőtlenítésre, eszközök fertőtlenítésére (pl.:epilátort áttörölgetve) .
Néha enyhén csíp, de egyáltalán nem zavaró.
Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Minden nap használom.
Néha enyhén csíp, de egyáltalán nem zavaró.
Csodaszer!

kofola

2017. április 12.

Nagyon sok mindenre használtam már. (pattanás,sebtisztítás->nem csíp,piercing fertőtlenítés...stb.) Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

kisizé

2017. március 9.

Én még csak egyszer próbáltam, de nagyon rossz az íze :( emiatt nem szívesen használom újra...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Ennie86

2016. december 9.

Univerzális csodaszer!
Legelsőnek a piercingjeim tisztítására/fertőtlenítésére használtam. Aztán pattanásokra, öblögetésre, sebekre. =)
Külön tetszik, hogy nem csíp de mellé fehéren pezseg. Jópofa!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Univerzális csodaszer!
Külön tetszik, hogy nem csíp de mellé fehéren pezseg. Jópofa!

kriszta0

2016. december 8.

Időközben én is elkezdtem használni. Csak pozitív véleményt tudok írni róla. Max. annyi, hogy kicsivel megnőtt a nyáltermelődésem, de ez legyen a legkevesebb.
Kipróbáltam pattanásokra is, úgy látom, hogy hosszútávú használata mellett jelentős javulást lehet elérni!! :)
Mint szájvíz is használom, sokkal tisztábbnak érzem a fogaim és sokkal tovább marad meg a friss illat a számban, ha ezt a tabit használom! :)
Az aftáimon is segített. Én napi 3× öblítek vele, fogmosások után. Remélem a fogfehérítő hatásáról is be tudok majd számolni! :D
Állandó kelléke lett az életemnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Állandó kelléke lett az életemnek!

PinkBelleLab

2016. november 27.

Nagyon szeretem! Ez már a sokadik doboz, fogfehérítésre használom, szépen fehérít rövid idő alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.