Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2015. február 9.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Hyperol tabletta karbamid-peroxid tartalma miatt az oxidálószerek közé tartozik, képes elpusztítani a baktériumokat, vírusokat, gombákat és egyes élősködőket is. A tablettákból meghatározott koncentrációjú oldatot készítünk, mely alkalmas:

• öblögetésre (fogszuvasodás, fogfehérítés, fogínygyulladás, szájszag);
  • műfogsor, fogkefe fertőtlenítésére;
  • eszközfertőtlenítésre;
  • babaápolásra;
  • sebfertőtlenítésre;
  • pattanásos bőrre;
  • benőtt körömre.

Csicseri

2015. június 15.

Az itt olvasott vélemények alapján kezdtem használni és teljesen beleszerettem. Jól oldódik, a leírásban olvasható táblázat szerint az intenzitása szabályozható. Kifertőtlenítettem vele szinte mindent. A fésű szép tiszta, fehér lett tőle, a fogkefe is valahogy tisztábbnak tűnt. Most fogfehérítést próbálom vele, kb. két hete öblögetek vele és mintha egy kicsit tfehérebb lenne, de a szájamat tisztábbnak érzem utána. Az ajkaim szinte mindig cserepesek, akár mennyit iszom vagy akármilyen hidratálót kenek rá, ha viszont ezzel átkenem az ajkaimat, akkor szépek lesznek tőlük, megszünteti a cserepességet. Kszerelés ár-érték arány szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Pagoda

2015. március 25.

Pattanásos bőrre vettem, az itt olvasott vélemények alapján. Jónak is találtam, bár nyilván nem csodaszer. Az előírt oldatot elkészítettem és kb 5 napja reggel és este áttörlöm vele a bőrőm mint egy tonikkal. Lett viszont egy furcsa "mellékhatása" mert egyszerűen másra nem tudom fogni, hogy kivilágosította a szemöldököm! Járt esetleg rajtam kívül más is így? :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

EmilyWonderland

2015. január 1.

Én középsúlyos acnera használom kevesebb mint 4 napja, és EZ EGY CSODA! Nekem nagyon bevált. Lassan több mint 3 hónapja szenvedek a pattanásaimmal, szinte minden csodaszer kipróbálásával. Jártam bőrgyógyásznál, kozmetikusnál, mindenki fel írt mindent de semmi sem hatott. 1dl vízbe oldok fel 9db tablettát, fülpiszkálóval beecsetelem a problémás részt. Ha például este rárakom egy épp "beérő" patira, reggelre teljesen elmúlik. Van, hogy csíp és kifehéredik, de mivel kicsapódik a bőrfelületre, azt jelenti hogy baktérium telepedett meg rajta, amit ez a kis csodaszer azonnal kiírt. Kicsit szárít, de mellette hidratálni kell a bőrt.
4 nap használat után én nagyon megvagyok vele elégedve, remélem továbbra is segíteni fog. (persze nem azt mondom hogy 100%osan elmúltak az acnék, még így is alapozót kell használnom, de JELENTŐSEN kevesebbet kenek fel, és nincs vakolat-hatás, ami nekem most hihetetlen nagy csoda!)
Mindenkinek persze máshogy reagál a szervezete, nekem bevált. Remélem másnak is fog segíteni, és az hogy ínygyulladásra, sérülésekre is lehet használni, valami hihetetlen :) Ezentúl örök életembe a fürdőszobám kelléke lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

agikiszely

2014. október 11.

Nem értem a negatívabban véleményezőket. Ez egy vény nélkül kapható gyógyszer, nem pedig fogfehérítő csodaszer. Az elsődleges feladata a fertőtlenítés, nem pedig a fehérítés.
Én a bölcsességfogaim kivésése után használtam. Nem öblögettem, hanem injekciós tűvel bele kellett spriccelnem a lyukakba (persze nem azonnal a nyílt sebbe, hanem pár nap gyógyulás után), benne hagyni néhány másodpercig, majd langyos vízzel kiöblíteni alaposan. Ezt ismételgetni addig, amíg injekciós tűnyi mennyiség el nem használódott egy darab foghelyre (2 foghelyem van). Tökéletesen beválik. Úgy feloldja, szétmarja a véletlenül foghelyeimbe került kaját, hogy csak na; amit amúgy fogkefével nem tudnék kiszedni, mert nem férek hozzá, annyira hátul vannak. Szó szerint serceg, mint mikor a sósav felmarja a mocskot a csempéről. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, bár még csak erre a problémámra használtam/használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Orchid

2014. augusztus 22.

A gennyesre gyulladt körömágyamat, amit 1 hétig körömvirággal és kamillával próbáltam meggyógyítani, 3 alkalommal áztattam Hyperol oldatban és tökéletesen helyrejött. Másra még nem használtam, nem is tervezem, de garantált helye lesz a házi patikában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

marianngod

2014. június 29.

Legfőképp a fogaimra vettem, mivel a foggél, amit használtam teljesen elszínezte a fogaimat! Így, kb. 2 hét után már látok némi változást, bár a szemfogaim még mindig sárgábbak, mint a többi, de kitartóan öblögetek minden este! A pattanásaimat is szépen eltünteti, azokat reggel és este szoktam áttörölni egy vattakoronggal! Én 2 dl vízben 10 db tablettát szoktam feloldani, ami elég 1- 1,5 hétig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

szederke

2014. június 9.

Nagyjából 2 hónapja használom öblögetésre, mert elég sárgák a fogaim (kávé,tea stb. bár kezdek róluk leszokni) és most kezd látszani,hogy beválik. Nagyjából minden harmadik nap szoktam használni, a többi napon sima Listerine szájvizet, egy kis 2dl-es üvegbe teszek kb 7-8 tablettát és az két hétre elég. A fogkefémet is ezzel szoktam fertőtleníteni.
Mellékhatásról eddig nem tudok beszámolni. (lekopogom :-) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Mellékhatásról eddig nem tudok beszámolni. (lekopogom :-) )

sün

2014. január 31.

Öblögetésre nem használom még, viszont az aknés bőrömet naponta 2x-3x áttörlöm az oldattal.
Nem tudom még, ér-e valamit, mert csak kb. 1 hét telt el, de arra vigyázzatok, hogy ha sebetek van, vagy nyomkodás után használjátok, akkor fehér vart képez, amit nem lehet letörölni, csak ha utána véres sebet akartok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

Poppycat

2014. január 16.

Az ebből készített szájvíz a legjobb a bacik ellen! Bárcsak előbb felfedeztem volna!! Ezen kívül fogkefe fertőtlenítésre és pattanás ellen is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Kriszta.1983

2014. január 16.

Pattanásokra próbáltam ki legutóbb,fél deci vízbe 3 tablettát oldottam fel,és fültisztító pálcikával a pattikat bekentem vele este. Reggelre fele akkorák lettek,és eltűnt a pirosság is. Próbálgatom fogfehérítésre is,de csak óvatosan. Alapból elég fehérek a fogaim,nem tudom látni fogok-e változást,de majd update-elek ha történt valami, Párom nem rég csúnyán elvágta a tenyerét,szintén ezzel mostuk le a sebet,másnapra gyönyörűen lehúzta a gyulladást. 100 db-ot azt hiszem 1500 Ft-ért vettem,ha jól emlékszem. Eddig 5 csillag,mindenre bevált,amire használtuk!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.