Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 640 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 640 Ft

Ár: 640 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
bandita

2013. május 24.

Tegnap a zord időben rám törtek a régi szép emlékek és egy gyors kupakba fújásnak köszönhetően megvettem magamnak.
Amikor a táskámban pihent, útközben elméláztam a "vágyakozni vs birtokolni" fogalmak kérdéskörén.
Hamvas tiniként én úgy kuporgattam egy ilyen termékre, mint a megszállott. Túlcsorduló illata az érett nőiesség szimbóluma volt a gátlásos kislány életében.

Nagy, kerek mellek a csipke melltartó öblében, lágy, ringó csípő és gazellaléptek a hosszú, vékony tűsarkakon.
A vágyott, de rettegett első csók filmekben látott mámoros extázisa.

...Azóta eltelt több, mint 25 év, és én aprópénzért vettem az uzsonnára szánt Kefirem mellé, munkába menet, túraszandálban tipegve.

Ma reggel magamra fújtam és azóta is kétségbeesve turkálok a foltosra fakult emlékképek között és próbálom felidézni mindazt, amit nyújtott nekem ez az illat, de csalódott vagyok.
Émelyítően édes, nyálkás verejtékszaggá hígul a bőrömön. Olcsó, "vásári" hatást nyújt, mint a foncsorozott, ragasztott üvegkövek a búcsúsbizsu gyűrűk tetején.

....és hirtelen beugrik egy kép egy pattanásos kislányról, aki élete első tűsarkú cipőjében csetlik-botlik.
Egy fekete, bordó orrú törpe tűsarkú, amiben járni a bátyám tanított meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 24.

A vágyott, de rettegett első csók filmekben látott mámoros extázisa.

Egy fekete, bordó orrú törpe tűsarkú, amiben járni a bátyám tanított meg.

kozlokova73

2013. május 13.

Nem tudtam eldonteni melyik illathoz irjam a velemenyem,mert volt nekem regebben ez is es a masik ilyen hasonlo a La Pantera es nem tudom melyik,melyik. Most komolyan,en nem tudom. Viszont sokat gondolkoztam ,hogy honnan ismeros nekem az oriflame Eclat parfum. Mindig ha az Eclatot erzem mindig olyan nosztalgiat ereztem. most mar tudom,hogy valamelyik a ketto kozul egy kicsit hasonlit ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

sephora

2013. március 14.

Amikor megláttam a 100Ft-os boltban az Incognito-val együtt, nagyon megörültem és rám tört a nosztalgiázhatnék!
Tini korom illatai, jóllehet nem tinihez illő volt néhány Impulse illat - de nagy dolognak számított akkoriban, aki ilyen dezodor boldog tulajdonosa volt.
Emlékszem volt pumpás változat is, de olyat sosem tudtam venni, mert nem tudtam annyit összespórolni rá. Megmaradt hát vágyálomnak, de sajnos soha nem teljesült be. Amikor meg tudtam volna venni, már nem lehetett kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

murmur

2012. november 6.

Nosztalgia a köbön, egész tűrhető illat felejthetetlen emlékekkel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Nosztalgia a köbön, egész tűrhető illat felejthetetlen emlékekkel:)

Judiit

2012. augusztus 30.

Tini korom illata :) 1987 táján jöttek be az Impulse és Limara deók. Kicsit sem illet egy 13 éves lányhoz, de én nagyon büszkén hordtam, mert Bécsből jött :)
Amúgy illata nagyon finom. Teszi a dolgát, bár ma már nem vállalnám be .
Főképp a nosztalgia miatt 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Amúgy illata nagyon finom. Teszi a dolgát, bár ma már nem vállalnám be .
Főképp a nosztalgia miatt 5* :)

Jelizz

2012. augusztus 29.

Jújj ez nagyon régi *-* még nagy szüleim korabeli, énis vettem már! Viszont jó az illata, elegáns nőies....
De már nem az igazit lehet kapni :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

De már nem az igazit lehet kapni :((

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.