Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Napozás okozta leégés, égések és szúnyogcsípés okozta kivörösödött bőr, valamint kisebb horzsolások esetén.

larka95

2017. június 19.

Mindenféle égési felületre használom: napégés, konyhai balesetek.. a gyorsan elpárolgó alkohol hűsít, a rózdakivonat viaszréteget képez a sérült bőrön. Mindig van belőle itthon, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

gili

2017. március 22.

Napégésre szoktam használni. Gyorsabban gyógyítja az égett területet, ápolja és hidratálja a bőrt, viszont ebben a kategóriában létezik jobb termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

hatiay89

2016. január 10.

A napfény miatt kijött viszkető kiütések egy nap alatt lelohadtak, nagyon jó szer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

Kremrajongo

2015. október 11.

Nagyon jó napégésre és sebkezelésre egyaránt! :)
Mindig van itthon egy flakonnal. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Nagyon jó napégésre és sebkezelésre egyaránt! :)
Mindig van itthon egy flakonnal. ;)

sziiszaa

2015. július 2.

Jaj, de jó volt, hogy volt az ismerősömnél, amikor - én szerencsétlen - csupasz kézzel hozzáértem a tepsihez! Köszönöm Irix, veszek belőled egyet! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

AnnaMariaPallos

2015. április 3.

Nagyon nagyon jo. Ezt hasznaltam egesz nyaron, tenyleg mindenre bevallt amit igert, lehet, hogy kicsit draga, de nagyon megeri...mindenkinek ajanlom a hasznalatat.:);)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

Ildie

2015. február 14.

ooo gyerekkorom mindenre jó cucca. Nálunk ez volt csípésre égésre ilyenekre, horzsolára meg vágásra meg a pálinka.
Jól lefagyasztja az embert, mókás.
Emlékszem égett bőrre nagyon szerettem, bár mai fejjel inkább amegelőzést tartomfontosabbnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Jól lefagyasztja az embert, mókás.

mitrealina

2015. február 14.

Annyira leégett a karom és a vállam nyáron, hogy letudtam húzni a bőrt mindenféle erőlködés nélkül. Elkezdtem ezt használni, és hamar rendbe jött minden! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

flora.hegymegi

2014. augusztus 20.

Mindenre jó... Napégésre, rovarcsípésre, konyhai balesetekre. Hűsít, és segíti a gyógyulást. Érdemes beszerezni, nagyon hasznos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

jubileum

2013. augusztus 23.

Napégésre valami erősebb kell ha tényleg komoly, de ez a spré hasznos...enyhíti a szúnyogcsípést, és kicist hűsít....jó ha van a háznál, én úgy nőttem fel hogy mindig volt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Alkoholok: Alcohol

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.