Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Napozás okozta leégés, égések és szúnyogcsípés okozta kivörösödött bőr, valamint kisebb horzsolások esetén.

Gwen

2013. április 6.

A legjobb leégés ill. napallergia után. Csodát tesz a bőrrel, jó kis magyar termék, egy magyar bácsi csodálatos találmánya. Sajnos már csak ebben a kis kiszerelésben lehet kapni, patikákban, horror áron. Régen lehetett kapni a DM-ekben is, normál áron, és rendes, nagy kiszerelésben. Még gyerekkoromban ajánlottak az akkori öregek, igazuk volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Eduska

2012. november 5.

Nekem ez leégésre nem sokat ért, csak pár percig hűsített, egyfolytában fújnom kellett magam...egy nap alatt elhasználtam az egész flakonnal:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Ophelia

2012. szeptember 11.

Hasznos kis spray, forró levessel pacsáltam össze magam, gyorsan befújtam az érintett területet ezzel, és nyoma sem volt hólyagoknak, pedig hajlamos vagyok rá. Ahogy elnézem, elég drága, szóval nem hiszem, hogy vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

tbkaaa

2012. szeptember 1.

Multifunkcionális, (nap)égésre, vágásra, cukorgyanta után bőrnyugtatásra és fertőtlenítésre, szerintem nagyon jól teszi a dolgát. Egyetlen problémám vele, hogy szerintem a mennyiségéhez és ahhoz képest, h mennyire hihetetlenül egyszerű az összetétele (konkrétan otthon is meg lehetne csinálni), nevetségesen drága az az 1400 Ft.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

magnes

2012. augusztus 11.

Napon nem hagyom magam megégni, így csak konyhai égési baleseteknél használom, arra nekem kiváló. Egyszerű a használata, azonnal hűsít, hólyagmentesen gyógyítja a kisebb égéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

agi.greendaygirl

2012. augusztus 10.

valóban nem kellemes a használata, büdös, alkoholos szaga van. nekem sem sokat segített, napégésre használtam, de kb. mintha nem is tettem volna rá semmit.. Úgy látom akkor nem csak nekem nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

redberry.247

2012. augusztus 10.

Napégésre vettem,eredetileg Panthenolt vagy aloe verát akartam, de csak ez volt. Gondoltam estére jól befújom, másnapra semmi bajom nem lesz, mehetek újra napra..Tévedtem..Nagyon csíp, gondolom az alkohol miatt, ami még nem is lenne akkora probléma, de kb 4 nap alatt nem enyhítette a bőrpírt, pedig annyira nem volt vészes. Panthenol 1000x jobb..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

bandita

Másodfokú (hólyagos) égési sebemre használtam ezt a terméket, túl fiatalon :(
Nagyon csípett, nem igazán használt, emlékeim szerint alkoholos készítmény. Emiatt maximum elsőfokú égésre (bőrpír) működik szerintem, bár arra megfelelőbbnek érzem az Aloe Verát, Panthenol sprayt, Alsol kenőcsöt, cink oxidos kenőcsöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Másodfokú (hólyagos) égési sebemre használtam ezt a terméket, túl fiatalon :(

berni88

2012. augusztus 7.

A kezemre rácseppent a cukorgyanta és mivel meleg volt (nem égetett még) gyorsan lehúztam. Bár ne tettem volna :/ A gyönyörűen lebarnult bőrömön most egy rózsaszín (rikitóan rózsaszín) ujjnyi vastag friss bőrréteg figyel :( Ide már szőr az nem nő többet.
A gyógyszertárba ezt ajánlották erre a kisebb területre. Írtóra csíp, de remélem ér is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol

A százlevelű rózsa virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint tonizáló, szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és általános bőrjavító összetevő. A Dermaxim szerint ez a vizes kivonat hasonló a rózsa olajhoz. Bár kevésbé koncentrált, mint az illóolaj, a hatása hasonló.