Egyéb

Ár:   35 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   35 700 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Kiadás éve: 2009.

Illatjegyek: liliom, borostyán, szegfű, mósusz, kardamom, gyömbér, cédrus, Saint-Barthélemy-n pompázó liliom egzotikus illata

Tiziana

2020. január 16.

Egzotikus karibi nyaralás,valamikor a '90-es évek végén...
van egy ilyen retro érzésem ennél az illatnál, már ha a '90-es évek retronak számít.
Egészen pontosan visszaadja azt az érzést, ahogy irigykedve hallgattam a mázlisták
beszámolóit arról, milyen is egy nyaralás arrafelé. Nagyon figyelemre méltó illat!
Én,aki tartok kicsit a liliom illatától,-sem tudnék semmi rosszat mondani róla.
Nem émelyítő a liliom,a borostyán frissíti, zöldebbé teszi, a szegfűből meg épp csak annyi van benne,
hogy finoman kísérje a liliomot.Valahogy ebből a háromból egy sokkal szebb liliom jött ki annál,
mintha csak egymagában állna.Fás is,zöldes és csábító, mármint úgy, hogy azonnal oda akarsz utazni
ha beszippantod az illatát. Eszméletlenül jó árban van, szerintem egy felfedezetlen kincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Egzotikus karibi nyaralás,valamikor a '90-es évek végén...
Én,aki tartok kicsit a liliom illatától,-sem tudnék semmi rosszat mondani róla.