Jil Sander

Ár:   7610-11 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   7610-11 450 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Jil Sander Style 💜 10 ml fújós
Ár: 2.500,- plusz postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

bogczi

2016. november 23.

Kevés parfüm van, amire ezt mondom, de ez gyomorforgató. Bocsánat azoktól, akik szeretik vagy rajonganak érte, de ettől szó szerint a hányinger kapott el. Rettenetesen tolakodó, belenyomul az ember orrába, a vanília és valami édes katyvasz először az agyamig fúrja magát, aztán irányt vált és felfordul tőle a gyomrom. Imádom a kardamom illatát, de mikor elkezd ez az édes illat egyszerre társulni a kardamom amúgy kellemes, de nagyon karakteres illatával, hát rám szakad az ég, és akkor jön a nőszirom..na ne. Nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Marcsi66

2016. július 14.

Megvolt egyszer,csak jókat tudok mondani róla....téli finomság,szívet melengető illata nem lehet közömbös,sokan dicsérték is.Vaníliás ibolya,bors és kardamom,ami pikánssá teszi,én éreztem még mentholt is benne,,,,elegáns hétköznapi,amúgy elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

Munyi

2015. november 22.

Számomra ez egy különleges illat: egyszerre visszafogott és nagyon is vadító, mintha valami mély érzékiséget rejtene, kecsegtet, vonz, hív, és ámulatba ejt. Csínján bánok vele, rettegek, hogy elfogy. :) Csakis alkalmakkor, vagy randira viselem, annyira magával ragad az esszenciája. Nagyon szép emlékeim vannak ezzel a parfümmel, de már első szaglásra (ajándékba kaptam) is teljesen beleszerettem. Egyszerre tiszta és púderes az illata, nem tömény, de kellemesen körbeleng és nagyon tartós. Tökéletesen egyedi illatkompozíció, semmilyen más márkától nem szagoltam még ehhez hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

ildi84

2015. szeptember 16.

Imádom az illatát,és rajtam nagyon tartós :) Még zuhanyzás után is érezni.Egyik kedvencem a sok közül,mindig megdícsérik rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

bellehercegno

2015. március 28.

Nekem nem tetszik ez a parfüm sajnos és a Stylessence sem.Van mindkettőben valami,ami borzasztóan zavar.Valami múltbéli dologra emlékeztet,talán gyermekkorom egyik kanalas orvosságára,nem tudom pontosan behatárolni.Fura,nehézkes a Style,pont olyan,mint a csomagolása,olyan "kocka",azaz nyilván ez esetben inkább téglalap. Ezzel a névvel én egyedi és karakteres illatra számítottam.Idősebb,kosztümös hölgyeken,55 de inkább 60 évtől tudnám elképzelni,tőlem egyenlőre nagyon idegen.Csak 2 pont és én kérek elnézést,de nekem ő ennyit ért csak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 28.

Vuk2

2015. március 28.

Benne nagyot csalódtam.:(
Fűszerességet, fásságot vártam, ehelyett valami gyomorforgató, émelyítő, Gucci Rush-szerű illatot kaptam...
A pikánsan gyümölcsös nyitány még elmegy, és a leszáradás enyhe kis vaníliája is.
De a szívjegy, az nekem borzasztó. Nem tudom pontosan, mely jegyek adják a számomra émelyítő hatást, de gyanús, hogy a frézia+vanília+mangó kombináció, ami ugye a Rush esetében frézia+vanília+barack. Talán ezért érzem hasonlónak.

Update: nem is olyan rossz... Még mindig más, mint amire számítottam, de már jobban érzem magam benne.
Elegáns, decens illatra számítottam, ehelyett erotikus, egzotikus illat. Nem voltam Indiában, de valamiért India-fíling.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.

Benne nagyot csalódtam.:(

hulcsi

2014. augusztus 14.

nagyon finom, különleges illat valóban...de rajtam nem érződik. Már teljesen orromban a csuklóm, ahova fújtam, de alig valamicske. Amit érzek az tényleg nagyon finom, de olyan kis semmicske így nekem. jobban szeretem, ha jobban érződik.
Én mentolt érzek benne, ami persze nincs az összetevőkben :) de a bors valószínűleg így jön ki. Ennek az a következménye, hogy kellemes, hűsítő, így most, nyáron is teljesen jól működik. Azért a lenti vélemények alapján tesztelem majd télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Piszke

2013. szeptember 26.

Amikor megjelent, alig vártam, h. megszagizzam, vhogy azt éreztem, ez teszeni fog.
És valóban, teljesen levett a lábamról. Olyannyira, h. már a 3. 75 ml-s üvegcsét fogyasztom. Nagyon tartós, nagyon finom, nagyon nőcis.
Főleg hűvösebb időben használom, a fűszeressége miatt nyáron sok lenne.

Update:
Megvettem a 4. üvegcsét is egyszerűen imádom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Főleg hűvösebb időben használom, a fűszeressége miatt nyáron sok lenne.

Update:
Megvettem a 4. üvegcsét is egyszerűen imádom! :-)

Barack

2013. augusztus 25.

Szerintem is nagyon egyedi illat, és igazi téli. Bár én pár napja, amikor olyan hűvösebb volt, magamra fújtam, és nagyon tetszett. Vaníliás, fűszeres, virágos illat, rajtam is nagyon tartós. Én külföldön vettem, épp félárazták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Svetlana

2013. július 7.

Rajtam szúrós illata volt, se virágos, se vaníliás, csak szúrta az orromat, gyorsan túladtam rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol