Jil Sander

Ár:   7610-11 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   7610-11 450 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Jil Sander Style 💜 10 ml fújós
Ár: 2.500,- plusz postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Bélabá

2013. május 3.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Egy nagyon finom, egyedi illat. Igazi téli, esetleg késő őszi illat. Rajtam finom fűszeres, vaníliás illatként jelenik meg és elkísér szinte egész nap. Első illatolásra szerelem lett, biztosan újra fogom venni, ha elfogy az 50 ml-m.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 3.

Amanda

2013. január 10.

Sajnos semmi újat nem tudok hozzátenni az előttem szólókhoz. Nagyon egyedi, valóban stílusos illat, egyáltalán nem csodálom, hogy a három eddig hozzászólóból kettő beleszeretett és sokáig használta. Számomra is dobogós helyezett ő, a fás/fűszeres kategóriában. Semmihez nem hasonlítható, eredeti alkotás, bár számomra a Jil Sanders illatok általam ismert darabjai, mind igazi egyéniségek. Nálam a Jil Sander szerelem még a No 4-el kezdődött, de ez már egy másik történet :)
Nagyon 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Nagyon 5-ös!

nikilane

2012. december 24.

Egy elég gyors döntés volt a részemről pár évvel ez előtt.
Összetevők alapján kiválogattam pár parfümöt és elindultam megszaglászni őket. Akkor az összes közül ő tetszett a legjobban. Olyanokat szorított háttérbe, mint (Britney Fantasy, Paris Hilton Siren, Elizabeth Arden 5th Avenue Style...) a többire nem emlékszem.
Már teljesen elfogyott a 75ml üveg belőle, azóta új finomságokat találtam. Szerettem ezt a parfümöt, de már nem választanám. 1-2 év alatt is nagyot tud változni az ember ízlése.
Ez egy különleges egyedi illat. Nem a népszerű tömeg illatok közé tartozik, nagyon függ a bőr kémiájától, hogy milyen illata lesz. Hála az égnek rajtam a vaníliás jegyek jöttek ki jobban, de amikor egyik barátnőm próbálta ki, a fűszeres oldala jött ki.
Az üvege tökéletesen illik a nevéhez. Ennek az üvegnek (és az illatnak is) van stílusa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Egy elég gyors döntés volt a részemről pár évvel ez előtt.

Tenshi_ligth

2011. augusztus 26.

Virágos-fás illatcsalád, szerelem volt első szippantásra =) Inkább télen és késő ősszel használom, nyárra egy kissé tömény lenne. A nevet nagyon eltalálták, tényleg nem egy tucatillat. (Legalábbis még nem volt szerencsém hasonlóhoz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol