Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

Yolanda

2014. március 22.

A három, dobogós parfümjeim közt van. Nagyon szeretem az illatát, és a rám gyakorolt hatását is. :) Határozottnak, céltudatosnak, boldognak érzem magam, valahányszor magamra fújom. 1000 arca van, mindegyik fantasztikus. Virágok, gyümölcsök vadító egyvelege. Nekem minden évszakban jól esik, töménysége ellenére nyáron is szeretem használni, persze azért nem minden nap. A férjem is nagyon szereti, aminek külön örülök, mert jó pár kedvencemet szabotálta már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

storm28.oe

2014. március 13.

Kiváncsiság hajtott,szereztem belöle mintát....Mit alkotott a cipökirály ?????
Egyedi,szines,meleg illat .Tartos,viszonylag jo áron beszerezhető...
Uj kedvenc -imádom :)Szerintem még nem volt ilyen jo parfümöm.
NEm tudom eldönteni"krémes -édes" vagy valami füstösebb fanyarabb hatásu rajtam-olyan mint a kaleidoszkop,mindig változik,uj arcát mutatja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

Kiváncsiság hajtott,szereztem belöle mintát....Mit alkotott a cipökirály ?????
Egyedi,szines,meleg illat .Tartos,viszonylag jo áron beszerezhető...
Uj kedvenc -imádom :)Szerintem még nem volt ilyen jo parfümöm.

Esther

2014. január 8.

Imádom ezt az illatot, nagyon különleges. Engem is emlékeztet picit a CK Euphoriára. Próbálkoztam a La Vie Est Belle-el, de számomra egy tömény cukorszirup az egész, a Flowerbomb-bal is barátkoztam, ám a körülötte lévő nagy felhajtás ellenére semmi különlegeset nem érzek benne. Így végül Jimmy Choo-ra esett a választásom, mert alapvetően édes illatot szerettem volna, és bejött. Tartósságból is jelesre vizsgázott. Felfújáskor picit tömény, de aztán egy nagyon kellemes, kifinomult illattá szelídül. 5 csillag, természetesen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

ylexe

2013. december 30.

Haaaat, amikor én szagoltam, cipőszagú volt. Komolyan. Büdös. (Nem fújtam magamra, csak papírra)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Nusy89

2013. december 30.

Számomra ő A parfüm! 2 Givenchy után (Play, Ange ou demon le secret elixir), valamint kb 50 teszter vegigszaglasa után nem hittem, h ennyire meg fogok tudni szeretni egy illatot! A Douglasben kértem meg a hölgyet, hogy nagyon édes, nagyon tartós illatot mutasson nekem..a La vie est belle után mutatta meg ezt nekem. Papiron kicsit furanak talaltam, de bőrön valami isteni. Extra tartós, 1 hete van meg, soha annyi dicseretet nem kapott még parfumom, mint ez. Különleges, nem tucat illat. Ár/érték arányban 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

diesel22

2013. július 10.

Az EDP sztem sokkal jobb, mint az EDT, utóbbit alig érezni. Kezdetben volt bajom bőven ezzel a parfümmel is, hiszen akármennyire is szerettem volna szeretni, és szagolgattam papírcsíkon mindig elképesztő fejfájásom lett tőle (gyanítom, hogy a pacsuli a hibás). Pár napja újra próbáltam, és nem volt tőle fejfájásom, nem értem mi történhetett. Lehet, hogy az időjárással ez a parfüm is változik. Amikor először próbálgattam, ősz végén majd később télen is, a pacsuli erőteljesen előjött. Kicsit melegebb (tavasziasabb) időben azonban csak éppen felsejlett a pacsuli, a karamell és az orchidea sokkal dominánsabb volt. Ettől függetlenül ez egy téli illat inkább szerintem, mivel édes, tömény, de van benne valami amitől akár még tavaszinak is elmehet. Korábban azt hittem, hogy ez a parfüm is egyszerű, mint a faék, de mintha kezdeném megérteni a varázsát, mindenestre kísérletezni fogok még vele, mert szeretem az olyan parfümöket, amik nehezen adják meg magukat, és ez most ilyennek tűnik. Egyébként hasonlít picit CK Euphoriára, meg egy kicsit emlékeztet az új Lancome parfümre is (La vie est belle), de a Lancome később jött ki, így Jimmy Choo nem igazán koppinthatott tőlük.
Ettől függetlenül kap most tőlem 4 csillagot kezdésnek, ha van valami változás jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Mandi

2013. május 15.

Imádom, tegnap láttam hogy van rá kedvezmény, ma már meg is vettem. Imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Imádom, tegnap láttam hogy van rá kedvezmény, ma már meg is vettem. Imádom

olin

2013. április 23.

Mióta ácsingóztam már erre, és végre megszereztem! Egyszerűen imádom, gazdag, kifinomult illat, ami elegáns auraként vesz körül. Elsőre nagyon karakteres, később kissé visszahúzódik, de így is ott van mindig, hol fűszeresen, hol virágos-könnyeden felsejlik. Ez is egy olyan illat amit tudni kell viselni, nem lesz mindenki kedvence, de nálam tuti befutó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Amanda

2013. április 12.

Ebben az esetben találó a mondás: cipész maradjon a kaptafánál- és ne készít(es)sen parfümöt, főleg ha semmi eredeti ötlete nincs. Egy újabb Flowerbomb másolat, picit több van benne ebből, picit kevesebb abból de a végeredmény egykutya. Mióta Viktor& Rolf piacra dobta az inkriminált virágbombát, azóta megszámlálhatatlan hasonló(kísértetiesen) illat látott napvilágot. Csalódás volt. Készítsen inkább cipőt továbbra is a kedves mester.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.

tedy

2013. március 12.

Imádoooomm!!!Fantasztikusan tartós az illat,van benne valami különlegesen "dögös" számomra.Ezzel együtt nőies is.Bárkinek van eredeti jó áron,jelezzen nekem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.