Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Vix

2019. december 21.

Fincsi elegáns nőcisebb illat és egyébként árban nem vész, viszont a tartóssága nekem elég gyenge sajna, hiába EDP :(
Vannak ettől komolyabb parfümök is, de szerintem el fog fogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Vannak ettől komolyabb parfümök is, de szerintem el fog fogyni :)

Kusika

Korcsoport: >54
2019. november 13.

Az összetevők alapján megleptem magam vele még tesztelem.

Update:Kifújáskor erőteljesen érezni a zöld jegyeket de utána rajtam a tejkaramella dominál .Nem mindennapi illat elhasználom majd télen de nem hiszem ,hogy újraveszem.Elég töménynek érzem elég egy-egy fújás belőle.

Jobb lett volna ha Narcisso R.-t választom helyette..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 13.

Az összetevők alapján megleptem magam vele még tesztelem.

Jobb lett volna ha Narcisso R.-t választom helyette..

lilbenike

2019. október 28.

Első "szaglasra,, szerelem
Teljesen véletlen akadtam rá a douglasban annyira finom illata van olyan egyedi különleges!
Nem is tudom ha megerzem ezt az illatot nekem egyből a,, modellvilág,, jut eszembe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Első "szaglasra,, szerelem

Nikcsy91

2019. szeptember 15.

Nálam ő a nagybetűs illat! Signature illatommá vált. Ő volt az első márkás parfümöm, az életem legmeghatározòbb korszakában kezdtem használni, így azok az emlékek is ehhez az illathoz kötnek.
Tartòs, keveset kell belőle fújni, egész nap lehet érezni. Tipikusan az a parfüm, amit vagy szeret vagy utál az ember. Egyedi és felismerhető. Viszont kizáròlag őszi-téli parfüm. Nyárra sok, akkor mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 15.

Nagyon erős, tömény pacsulis-karamelles, èdes illat, hatalmas szillázs, tartós. Kategóriàjàban nekem Tresor La Nuit, vagy Kenzo L'Elixir, amiket szeretek,de J.Choo valahogy mègis sok. Messziről èrezni azon, aki viseli, felismerhető, jellegzetes. Munkahelyre sok. Tetszik is meg nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

pomme

2019. szeptember 6.

Egyetértek skin véleményével, ez nekem is egy erőszakos szag. Sokkal inkább férfias, mint nőies, ordít kifelé a tömegből, ízléstelen és eltúlzott nőkön tudom elképzelni, ribis ruhában. Tipikusan egy "vegyél észre parfüm", hát észreveszem, de meg is bánom azonnal, illetve oda sem kell néznem, tudom, hogy milyen a viselője. Lehet, hogy van, aki egy fújással beéri, de eddig úgy tűnt, hogy az ilyen tömegoszlató szagok rajongói sosem tudják mennyi az elég.
Update: újra nekifutottam, mostmár magamon és 30 fokban már nem annyira brutális, érzem a zöld jegyeket meg a körtét is, de valami fura babapúderszag is ott terjeng a háttérben, amit nem igazán tudok értékelni. Szerencsére most a pacsuli visszafogottabb, lehet, hogy időjárásfüggő, de így sem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Babooca

2019. szeptember 2.

2015. augusztus 19.

Egy hete van a birtokomban. Elmondhatatlanul szeretem. Régebben, mikor még elkezdtem az egyetemet, egy borzasztó nehéz időszakon mentem keresztül. Összekapartam magam a földről, próbáltam visszaszerezni az önbizalmam, ami sikerült is. Mikor ezt az illatot felfújom, olyan érzésem van, mint akkor, önbizalom teljesen. Pedig akkor még közöm sem volt ehhez az illathoz. Hát ha még lett volna ;) Nekem önbizalmat ad, a határozott, távolságtartó de kedves énemet kiegészíti. Lehet, hogy egyeseknek tolakodó, letámadó, karcos és "ringyós". Nekem az egyik legkönnyebben bevéshető illatom ez. Egyik önkifejező illatommá vált. A határozott férfias indítás után meleg, mogyorós csokis körtévé és orchideává válik rajtam. Hmm, nagyon finom.

2019.09.02.

Hihetetlen, hogy már 8,5 éve megszületett ez a csoda. Még anno vakvásárlásként indult a szerelmünk. Az illatjegyek alapján reménykedtem, hogy passzol hozzám. Akkoriban döntöttem el, hogy az addig teljesen ellenszenves pacsulit kicsit átértékelem. Nem egy cuki muki illat ez. Már az érkezésed előtt érezhető, ha belépsz valahova. Sokaknak visszataszító, de nekem pontosan az tetszik benne, hogy nem hétköznapi. Érdekes módon nyáron sokkal-sokkal jobban szeretem használni, mint télen. A meleg idő felmelegíti az illatot és a kezdeti zöld jegyeket hamar váltja (1-2 óra) az ínycsiklandó toffee és az orchideás pacsuli. Még télen akár képes a reggeli spricc csak késő délután beérni. Azon kaptam magam, hogy 3 hete csak őt fújom, mi lesz így a többi szerelem illatommal?! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

2015. augusztus 19.

2019.09.02.

GHettie

2019. április 22.

Az összetevők miatt nagyon kíváncsi voltam rá. Nekem ez egy kifinomult, mély, minőségi, nőies elegáns illat. Semmiképp nem olcsó hatású. Sokáig kerestem mire hasonlít, és megvan, ez egy határozottan rúzsos illat! Alkalomra lehet tökéletes, szerintem és hűvösebb időben. Vagy egy kis fricskával épp szakadt farmer-póló együtteshez?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Neyerdua

2019. február 25.

Több alkalommal próbáltam, hátha...

Az eleje borzalmasan erős (pacsuli és karamella együtt?). Aztán édes, mégis friss, mandarinos, mintha a körtét is érezném. Zöld jegyeket nem tudok felfedezni. Már majdnem tetszik, de a fejfájdítós-szúrós édesség enyhén benne van... (Sosem tudom megfejteni, melyik illatjegy vagy illatjegyek összjátéka lehet, de nagyon nem szeretem, és sok parfümben van ez a "nemszeretemszag".)

Bocs a kedvelőinek, de számomra/rajtam ez egy erőszakos, bántó illat.

Aztán sajnos/szerencsére kb. 30 perc múlva már csak valami gyenge "katyvasz" marad. Még 30-40 perc, és csak a "nemszeretemszagot" érzem, azt is csak nagyon közelről szimatolva.

Összességében kb. 1-1,5 órát bír rajtam, ez elég gyenge... Bár ez esetben inkább pozitívumnak számít... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Több alkalommal próbáltam, hátha...

Bocs a kedvelőinek, de számomra/rajtam ez egy erőszakos, bántó illat.

Timo6

2018. december 31.

Imádom! Az örök kedvenc! Ez egy érdekes illat! Rajtam egyik összetevője sem érezhető! Az összes egyvelege rajtam egy igazi gyerekkoromban használt hintőpor illatává válik kifújáskor, ami nem változik! Végig kísér az egész napon át, sőt még annál is tovább! Megunhatatlan! Csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.