Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

Timo6

2018. december 31.

Imádom! Az örök kedvenc! Ez egy érdekes illat! Rajtam egyik összetevője sem érezhető! Az összes egyvelege rajtam egy igazi gyerekkoromban használt hintőpor illatává válik kifújáskor, ami nem változik! Végig kísér az egész napon át, sőt még annál is tovább! Megunhatatlan! Csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

szandi91

2018. október 26.

Nem rossz, talán mellé választottam én kicsit a puderesebb lágyabb illatokat kedvelem. Ez engem megfullaszt. Egy fújás is túl erős, nekem ugyan ez volt az Armani Sí-vel. Megfádul a fejem tőle. Caak 5ml mintát vettem szerencsére. Nem fogom elhasználni :( de 3 csillagot kap, mert borzasztó tartós, és talán csak nekem sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Prifer

2018. augusztus 1.

Eddigi kedvenc, eddig édesebb illatokat használtam, de ez kellemes, kifinomult, megtaláltam a hozzám illő illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Ella

2018. július 26.

Kellemes, fiatalos, ugyanakkor kifinomult, "elit" illat. Tartós, télre kiváló! Nagyon szerettem, sajnos már elfogyott, az üres üvegét szaglászom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

emeseee6

2018. május 25.

Már régóta tetszett,de valahogy eddig kimaradt a megvásárlása. Hát most pótoltam :D Milyen jól tettem.Közvetlen kifújáskor nem tetszik,akkor a zöld jegyek jönnek ki,amiket én nem kedvelek,de hálisten kb 2-3-4perc és a kezdeti zöld szúrósság eltűnik. Utána egy hihetetlen kellemes karammeles édes illat marad,amiben azért egy pici friss gyümölcs vonal is van. Ez szép meg jó,adnám is a 4 csillagot...Amiért mégis ötöt adok,az a sillage. (Ehhez kis háttérinfo,rajtam a parfümök jó 90%-a olyan,hogy a frangrantican a sillage-t moderate-re kell értékelnem vagy rosszabb soft-ra . Enormous-re EGYET tudtam csak,heavy-re főleg a JPG-ket.) Na vissza: Annyira jól viselkedik rajtam ,mint a JPG-k. Határozottan jelen van,körbeölel. Szóval megérdemli az ötöst,még akkoris ,ha azért nem egy bonyolult illat,elég lineáris. De nem izgat,örülök,hogy így egymásra találtunk. (És mellesleg marhára irigylem azokat,akik mindenféle kis virágos-aquás edt-től úgy tudnak illatozni,mint én ettől a néhány kiválasztottamtól.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Erika80

2018. május 20.

Ez a parfüm egy igazi zamatos gyümölcsbomba a számomra. Bár az uralkodó jegyei a pacsuli és a karamell, mégsem tolakodóan és mélyen édes. Valamiért nekem ez egy felettébb vidám, gyümölcsök és virágok kavalkádja aroma. Tartóssága is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

eprecs

2018. április 29.

2 éve erősen tartja a dobogós helyét a kedvenceim között. Édes, lágy, de nem az a cukorkás gejl, füstös, van mélysége, ami szexissé ( nem találtam rá más szót ) teszi. Idomul a viselőjéhez, nem él külön életet, egyáltalán nem tolakodó. Tökéletes alkotás, a tartóssága egy lehelletnyivel lehetne hosszabb, de semmit nem von le az értékéből. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

mglilla

2017. november 19.

Ideje felpontoznom, rajtam egyedi, különleges, szerethető illat, nem értem ezt a gyenge értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Kremcica

2017. november 19.

Érdekes parfüm ez. Elsőre nekem is szúrós, kellemetlen mandarinos-zöld illat. Utána beédesedik és mutatja meg mit is tud. Szerintem olyan mintha a CK Euphoria és Lancome LNT szerelemgyermeke lenne. Nagyon tartós és lassan fogy, egy két fújásnál is órák múlva is megkezdik mi van rajtam. Nőies, ebben is megvan a dög. A Flash London club után ez egy nagyon kellemes csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

eperturmix

2017. november 1.

Nem egy rossz parfüm,tartós és igazán virágos,nőies,de mégse tudom a fellegekig magasztalni.Nálam érződik az elején nagyon,illetve közbe is meg-megcsap egy kesernyés-szúrós vonal,amit nem tudok hova tenni,beazonosítani se,de mindig arra gondolok,milyen kár ez bele..nem illik oda.Ezenkívül pedig,számomra nem egy olyan parfüm ami annyira nagyon különleges,védjegyemmé válhatna vagy ilyesmi,bàr tény és való nem tömegcikk.A fújóst jó volt kipróbálni,de megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.