Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

angelina69

2017. augusztus 13.

Rajtam ebből az illatból szinte kizárólag a pacsuli érezhető ki. Két fújással rajtoltam, de az is bőven ontotta magából a pacsulit. Szó szerint orrba vágott. Sajnos inkább karcosabb, mint lágyabb formában. Egyből a Play It Sexy jutott róla eszembe, de míg abban lágyan van jelen a pacsuli, és szépen építkezik az illat, itt sajnos tombol. Nem utasítom el teljes mértékben a pacsulit, mert vannak olyan illatok, melybe szépen belesimul, és ad neki valami pluszt. Ilyen szerintem a Gucci Guilty, Miss Dior Cherie, Zen. Az idő múlásával sem éreztem ki ebből a világon semmilyen virágot, gyümölcsöt. Igaz, ahogy telt az idő valamelyest szelídült az illat, és a háttérben megbújva, mintha megvillant volna a karamella is. Hatósugara az van neki rendesen, a tartósságára sincs egy rossz szavam se. Ugyanakkor ez az illat nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

senskin

2017. július 30.

A Flash után azt mondom: Na végre! Az nagyon nem jött be nekem...
Choo kreált egy nagyon vad és szexi parfümöt, ezt a dög, ebben a kihívó üvegben díszeleg.
A pasi tekintete összeér a kacér nőével....:)
Ez az illatkompozíció maga a megtestesült erotika! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

A Flash után azt mondom: Na végre! Az nagyon nem jött be nekem...
A pasi tekintete összeér a kacér nőével....:)
Ez az illatkompozíció maga a megtestesült erotika! :)

weiszi

2017. július 9.

Megmondom őszintén,hogy megremeg
a térdem,ha egy parfüméria mellett visz el az utam.☺Anno kis illatmintàért ugrottam be évekkel ezelőtt és érdeklődtem,hogy van-e valami tartós és finom illat?Akkor akadtam rà...ez sem mostanàban történt.Imàdom!Tartós,finom és kihozza belőlem az igazi nőt.Nem mindenkinek jön be,de akinek igen annàl ez örök szerelem marad!☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

Megmondom őszintén,hogy megremeg

Ariel001

2017. június 9.

Erős, karakteres illat, szuper hatósugárral, nekem belevaló nőcis! Nagyon tartós, múltkor még a kimosott ruhán is éreztem az illatát!!! Nem egy tucat illat -szerencsére-, aktuális kedvencem, bár a nagy melegben nem ehhez nyúlok azért, ahhoz lehet túl sok lenne! Ára sem vészes, ezért a tartósságért és minőségért nagyon korrekt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

fenye

2017. június 8.

Kedvenc parfümöm lett. Eleinte szinte émelyegtem tőle és nagyon bántam, hogy ezt választottam. Mostmár a kedvencem, nagyon szeretem érezni magamon, és már félek, hogy ki fog fogyni. Kissé kesernyés-édeskés, különleges illat. Többen is megdicsérték már rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

rekki

2017. június 5.

"A" parfüm! tökéletes az illata, a tartóssága, mindene! kellemes, erős, de nem túlzás, fiatalos, de elegáns, csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni :D kb 4-5 éve használom, (kivéve nyaranta, amikor azért az ember valami édesebbre vágyik,arra pedig ott a tesója, JC Blossom) nincs az az isten, hogy lecseréljem bármire, megunhatatlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

coralineee

2017. május 30.

Már harmadjára tesztelem ezt a szépséget, és nem igazán értem azokat a véleményeket, amikben azt írják, hogy szúrós, harsány, túl sok... erős illat, nagy a hatósugra, de az én bőrömön ez az illat egy édes, cuki és szexi illat egyben. Biztos más a bőr kémiám:D
Most már tuti hogy veszek belőle egy üvegcsével, mert azon kívül hogy nagyon nagyon jól összerakott illat, extra tartós is. A hajamban 3 napig éreztem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Juditka84

2017. május 1.

A Müllerben kaptam belőle mintát, és hát nem gondoltam de nagyon bejött. Nagyon, nagyon tartós rajtam. A ruhákon napok után is érződik. Megszerettem. Gondolkodom rajta hogy megvegyem e, de igen valószínű meg fogom! Karakteres illat nagyon, és erős. Szerintem vagy nagyon szereti valaki vagy pedig nagyon utálja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Vaslady

2017. március 19.

Hahó!-igy kiabál.
Rettentő erőszakos.
Valami harsány szinű üveg illene hozzá,hogy biztos ne tévesszük szem elől.
Kétszeri alapos kézmosás után,ugy döntött(tegnap este),hogy akkor is,és csak azért is,jön velem aludni.
Szoval bizonyitottan extra tartós.
Valakinek tetszik ez az illat,de az nem én vagyok!
DE...
...már bemagyarázta nekem,mivel szabadulni nem tudtam :-D,hogy Ő nagyon jó.
Mivel "megerőszakolt :-D,és bizonyitott,igy kap egy kierőszakolt 3 csillagot.
Én nem tudnám viselni,és nem is fogom.
Jóbol is megárt a sok(k),na de a rosszból?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Hahó!-igy kiabál.
Rettentő erőszakos.
Valami harsány szinű üveg illene hozzá,hogy biztos ne tévesszük szem elől.
Szoval bizonyitottan extra tartós.
Valakinek tetszik ez az illat,de az nem én vagyok!
DE...
...már bemagyarázta nekem,mivel szabadulni nem tudtam :-D,hogy Ő nagyon jó.
Mivel "megerőszakolt :-D,és bizonyitott,igy kap egy kierőszakolt 3 csillagot.
Én nem tudnám viselni,és nem is fogom.
Jóbol is megárt a sok(k),na de a rosszból?

skin

2016. november 17.

Sajnos én és Jimmy nem vagyunk jóban . Számomra ez egy erőszakos orrbavágó,vulgáris illat. Semmi egyediség csak brutalitás . Mintha találomra összeöntöttek volna amit találtak. Olyan karcos lett ettől,hogy szinte légszomjam volt amikor kifújtam a csuklómra. A pacsulit kicsit túladagolták az biztos. Az üvege szép. Ennyi az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.