Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

Iwi88

2016. november 7.

Tartos karakteres illat, tipikusan ami megmarad a ruhan agynemuben. En szeretem magamon de az emberek eleg erdekesen reagaltak ra, vagy imadtak vagy nagyon nem tudtak hova tenni ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

SzTellsIt

2016. október 26.

Egy átlagos, édeskés/gyümölcsös, nem nehéz illatú parfüm. Kényelmes hétköznapokra, bár néha szúrós az illata. Inkább fiatalos illat, mint érett. 4 óra után már elég halvány, 6 óra után már azt sem lehet érezni, hogy hová lett fújva. Annyira nem jött be, teszterként próbáltam ki egy napig, de ennyi pénzt nem adnék ki rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

monika1966

2016. október 22.

Nagyon kíváncsi voltam rá, alig vártam , hogy megérkezzen . Hát, nekem nagy csalódás :( Nem tetszik az illat, de a tartóssága nagyon jó .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 22.

p.krisztikee

2016. július 2.

Egyik kedvenc illatom, rajtam az édes illatjegyei erzodnek ki a legjobban. Nyári napokon szamomra túl fújtós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

doorika8

2016. május 15.

Soha nem fogom megunni! Vele úgy érzem megtaláltam a hozzám leginkább illő illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

yolandi

2016. április 23.

A drága Jimmy Choo. Emlékszem, hogy miután megkaptam a legelső fizetésemet (ami nem diákmunka volt, hanem a szakmai előrelépésem első lépcsőfoka) betoppantam a parfümériába, azzal az elhatározással, hogy most a hangulatomhoz leginkább illő illatot fogom megkeresni. Néztem a nagy márkák polcait, szagolgattam, mindegyik túl kiforrott volt, a személyiségem pedig hirtelen került egy új állapotba, így akkor minden voltam, csak nem kiforrott személyiség. Egy magát kereső ember, pedig nem tud feltétlenül azonosulni egy komolyabb illattal. Eszembe jutott, hogy pár hete megosztó véleményeket olvastam egy parfümről, cipőszagúnak nevezték, kíváncsi lettem milyen is az a cipőszag. Megillatoztam. Minden volt csak nem cipőszag. Elvarázsolt, olyan szabad, önmagát kereső illat, nem annyira összetett, kis hebrencs, vannak benne olyan karakterek amik nem kifejezetten összeillőek mint a pacsuli és a karamell, de nem zavart, hiszen a lelkemben is tomboltak a különféle lányos lány és felnőtt nő szerepek, felelősségek.
A kosaramban landolt. Tavasztól őszig használtam, pont addig, amíg el nem költöztem. Hihetetlen magabiztosság löketet adott ez a kis felhő, velem volt stresszes és jobb napjaimban. Ha megszagolom újra, előjön szinte az egész fél év emlékképekben, amiket mind ehhez az illathoz társítok.
Egy szó mint száz, nagyon kedvelem ezt az alkotást. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Egy szó mint száz, nagyon kedvelem ezt az alkotást. :)

mplaura89

2016. április 18.

UPDATE: Meg kell kövezzem magam, mert ez igenis egy jó illat. Meleg, karamellás, már-már geil kategória, de mégis jó érzés viselni. Nagyon tartós, nagyon erős, igazi csajos illat. Azt hiszem én anno az EDT-t próbáltam, az túl fűszeres volt nekem, ez sokkal mélyebb, édesebb, azt hiszem marad nálam a kis drága:)

Értem én, hogy Jimmy Choo, meg hogy pacsuli és tejkaramella...de nem érezte az alkotó, hogy ők ketten nagyon nem viselkednek jól együtt? Aki nem birtokolja, az ne bánja...vannak nála sokkal jobban megkomponált illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Elkofen

2016. március 19.

Egy kellemes, édeskés illat, ami nagyon tartós is a bőrön. Azonban nem olyan kimagaslóan egyedi és szuper illat, hogy ennyi pénzt kiadjak érte. Szerintem nem öreges és nem olcsó hatású, de nem is túl különleges. Amolyan szolid illatocska, de semmi katarzis érzés a viselése közben (ahogyan azt már írták előttem). Mivel a dobozkája vagány és divatos és egy nagy márkáról van szó, így kipróbálásakor valami fantasztikus illatra számítottam. De nem kimagasló ez. Csupán egy átlagos, kellemes illat. Ennél sok olcsóbb parfüm jóval egyedibb és különlegesebb illatot képez a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 19.

Zafina

2016. március 11.

Ez számomra nem parfüm. Iszonyatosan büdös, rothadó szag...egy katasztrófa ez a parfüm!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

0808

2016. január 22.

Nagyon NEM!! Régi idők dezodora jut róla eszembe. 2ml-es mintám a kukában landolt.

update: Később rájöttem a Cacharel Amor Amor illathoz is hasonlít rajtam..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

update: Később rájöttem a Cacharel Amor Amor illathoz is hasonlít rajtam..

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.