Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

rocknrose

2015. december 20.

1 ml-s mintám van belőle. Elhasználgatom, finom az illata is, de nincs az a katarzis érzésem vele kapcsolatban. Nem ő a Nagy Ő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

SimonKrisztike

2015. november 26.

Nagyon , nagyon dögös illat, néha túlságosan is. Nem gyümölcsösnek inkább orientálisnak mondanám. Erőteljes, feltűnéstkeltő. Ha valakinek megfájdul a feje 1 -1 illattól, nah hát ez pont az. A pacsuli... Elfogyott egy de nem veszem újra. Idősebb hölgyelnek biztos nem ajánlanám..;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

EvaO93

2015. november 11.

Felkenéskor nagyon tetszett, de aztán eluralkodik rajta a pacsuli és konkrétan semmi mást nem érzek :'( Az én bőrömmel sajnos nem kompatibilis és tartósnak sem mondanám magamon. Mondjuk ez ebben az esetben annyira nem is hátrány xD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

nore

2015. november 4.

Ajandekba kaptam egyszer ezt a parfumot a Paromtol. Jo volt, jo volt, de rajottem, hogy nem en vagyok. Tulsagosan is eros volt az illata. Elhasznaltam persze, nem fogok ujabbat beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

rasztokata

2015. október 31.

Elolvastam az összes bejegyzést a parfümről és a napokban lehetőségem volt végre eljutni egy Dougles-be. Először nagyon erősen kiéreztem a mandarint, de felfújtam belőle a kezemre és még nézegettem más parfümöket. Kb. 10 perc után újra megszagoltam a kezemet, és teljesen beleszerettem az illatba. Sokan írtátok, hogy nagyon erős, túl émelygős stb. Rajtam nem. (A közeli ismerőseimet is megkérdeztem :D) A tartóssága szuper, mégsem nyom agyon az illat. Tipikusan őszi-téli. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Dorothy13

2015. október 31.

Tavaly használtam eloszor, akkor szerettem de nem votlsl bele szerelmes, viszont mindneki megjegyezte, mennyire jó az illatom . Viszont nemrégiben teljesen oda lettem erte, es a következő parfüm szerző körútamon biztosan őt veszem első számú parfümömnek.
Nagyon tartós, mégsincs tömény pacsuli szaga, olyan aminek minel jobban a közelébe szeretne kerülni az ember es szaglaszni a levegőben. Imádom , tökéletes illat !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

edestyukom

2015. október 29.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

a12smuk

2015. október 10.

Ez tipikusan az az illat,amivel ha belépsz a földszintre,nem kell hogy lássanak,anélkül is tudják a nyolcadikon is,hogy megjöttél....Erőszakos és fojtogató...Ráadásul a pacsuli rajtam minden mást elnyom....Aki szereti,örülhet,mert levakarhatatlan:((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Cintia04

2015. október 9.

Most sikerült hozzájutnom eme gyönyörű szépséghez. Először is maga az üveg kinézete kifogástalan, elegáns, komoly, önbizalmat adó és tiszteletet követelő forma hiába kis rózsaszínes nem az üvölt róla, hogy jaj de cuki vagyok vigyél haza hanem igazi elegáns mégis rugalmas nő képét kelti( maga az üveg kis domborulatos kinézete). Tetszik, hogy nincs túl bonyolítva minden kis masnival, virággal stb hanem egy kis fekete elegáns és egy kis egyszerű ezüstös színnel van megoldva maga a kupak is. Az illata hm hogy is mondjam még soha ehhez hasonlót sem éreztem és La vie est belle-hez semmi köze(mint pár helyen olvastam) legalább is rajtam. Míg a la Ve est belle nagyon édes már már hasba vágóan ha nem vigyázunk vele( félreértés ne essék szeretem a La vie est belle-t de nekem ahhoz hangulat kell) addig a Jimmy Choo igaz, hogy édeskés a tejkaramellától kifújáskor de utána ahogy csendesedik megjelenik a nem tolakodó körte és megjelennek a zöld jegyek és amolyan friss kis fanyar, és utólag kis virágos lesz legalább is rajtam. Persze kánikulában nem tudnám elképzelni de szerintem a hűvösebb tavaszi napokat, az őszt és a telet egyaránt szeretheti ha tudjuk mikor mennyit fújjunk belőle. Tartóssága eddig jeles majd azt még kitapasztalom.:) 5 csillagocska jár eme csoda szépségnek.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

reksi26

2015. október 7.

Én szeretem az édes illatokat, de ez TOO MUCH! :D magamra fújom és rosszul vagyok tőle, köhögök fulladok az asztmámmal. :D de utána amikor elillan az illata jó egyre jobban tetszik. de először borzalmas... a boltba is egy csomót vacilláltam rajta szeresselek ne szeresselek? áhhh mondom szeretlek gyere velem haza. de akkor is minden reggel szenvedés az illatozás. :D tartóssága nagyon jó még este is érzem a ruháimon. megérdemel azért egy 4est. és elfújkodom ha már megvettem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.