Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

starkadri

2015. október 6.

Hat en imadom!! Annyira konnyed, megis tartos, eszmeletlen. Semmi tolakodo nincs benne, de megis tulzas nelkul allithatom, hogy egy szexi kis dognek erzem magam, ha ezt hasznalom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Times

2015. szeptember 24.

A legeslegnagyobb kedvenc! 6-7 üvegen vagyok tul, nalam függőséget okozott😊 Es hogy nem tartós?! Konkretan se a ruhabol se a hajambol nem tudom ki mosni....belém vésődött 💗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Arianrod

2015. szeptember 8.

Lassan több, mint egy éve használom. Először egy kisebb 40 ml-essel leptem meg magam, majd a télen egy 60 ml-est rendeltem a Parfümcenter oldalról. Bevallom, picit izgultam, hogy eredetit kapok-e, de szerintem minden rendben vele, eredeti az illat.
Igazi édes, különleges, egyedi, szexis illat... szerintem.:) Szeretem, mikor megkérdik, mi ez a finom illat rajtam, ahogy korábban írta valaki, igen, növeli az önbizalmat. Szerintem az egyik tökéletes illat nekem, de csak ősszel és télen viselem. Imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Cilike

2015. augusztus 24.

Körülbelül egy éve jutottam hozzá egy csere alkalmával. Túladtam rajta, mert az a fajta parfümvadász vagyok, aki a karakteres, mély és "polgárpukkasztó" illatokat keresi. (Alien, La Prairie Life threads Gold, Dior Addict, YSL Elle, stb...) Egyébként az illat nagyon-nagyon tetszett, felismerhető is, tartós is, az üvege is szép, mégsem volt olyan erős, mint én. Valamiért emlékeztet engem Aigner: Starlight kreációjára..melyet szintén a napokban cseréltem el ugyanemiatt.
Ha jellemeznem kellene, azt mondanám, hogy nagyon kedves illat, rajtam extra púderes, a pacsuli megadja neki a mélységet, az érett körte és a tejkaramella az optimális édességet, a kedvességéért pedig a mandarin és az orchidea felel. Négycsillag****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Quebeck

2015. augusztus 1.

Nagyon akartam szeretni ezt az illatot, de sajnos nem jövünk ki egymással. Hogy neki mi baja velem azt nem tudom, de nekem határozottan az a bajom vele, hogy kegyetlenül bántja az orromat. Szúrós, csípős, pacsulis és sajnos nagyon-nagyon tartós. Bár a tartóssága azért a javára írható. Nekem nagyon nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

alidak

2015. április 29.

Az egyik kedvenc parfümöm. Nem titkolom, szeretem az édes parfümöket, de nem akármelyiket. Nem jönnek be a rágógumi-barack-málna tini illatok, inkább azokat szeretem, emikben van egy kicsi mélység, egy kis karakter. Ötös a tartóssága is, 10-12 óra nálam, az üvege is bejön, nagyon sokan dícsérték rajtam. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

svivko

2015. április 21.

Rendkívül harsány, a nőcis jelző rendkívül finomkodó erre az illatra. Nem tetszett.
Ráadásul tartóssága sem volt több 4-5 óránál...
Olyan régi pink Puma illatos beütése volt számomra, azt is nagy átlagban vadabb hölgyek használták... Senkit nem áll szándékomban megbántani, de számomra ez nagyon-nem; túl összeszedetlen, nem puha, már-már erőszakos illat. Flash után nem gondoltam, hogy ilyen ordító illattal áll majd elő.
Szerintem r*ngyós. No, szedjetek szét. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Ráadásul tartóssága sem volt több 4-5 óránál...
Szerintem r*ngyós. No, szedjetek szét. :D

HDR

2015. április 4.

Barátnőmön és papíron is nagyon tetszik, de nekem ennyi elég is belőle. Nem kívántam magamra fújni, mert túl tömény és erőteljes lenne. Nem tudnám (el)viselni. Édes, de nem lágyan krémes vagy cukros. Zöld jegyeket egyáltalán nem érzek benne, de nem is vagyok nagy szakértő. Nőies, de nem a dáma típusból való.
Tipikusan az az illat, mit ha magadra fújsz és lefőzöl jó pár adag friss kávét majd elhagyod a helyiséget, akkor is megmondják, hogy Te jártál ott. Amikor megérzed mellbe vág és csak annyit tudsz kinyögni "Húúúú micsoda parfümöd van!" és ez nem egyenlő az "Isteni illatod van!" felkiáltással.
Ettől még disszonáns, mert egyfolytában ez jár a fejemben és az orromban. :) Különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Barbuska90

2015. március 26.

Dögös, fiatalos, különleges illat nőies nőknek. Azon kevés parfüm egyike, amik szexisek, de nem öregesek. Ha kicsit tartósabb lenne nagyobb hatósugárral, akkor tökéletes lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

dorcci

2015. február 25.

Imádom!!!! egyszer szagoltam, beleszerettem, meg is rendeltem, ma jött meg, és ahhhhhhhh, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.