Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: storm28.oe, Módosítva: 2015. november 12.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád ciprusos-gyümölcsös

Összetétel mandarin, körte, zöld jegyek, orchidea, tejkaramella, pacsuli

Jimmy Choo EDP 100ml Kupak és doboza nélkül
Ár: 11900 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: 1x próbálva, Helyszín: Jánoshida, fizetés: Banki előreutalás, postán maradóra tudom küldeni.
Fújós! Jimmy Choo EDP
Ár: 1200 Ft/ 5 ml, 2200 Ft/ 10 ml , Eladó: Lanzarote
Állapot: Fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox vagy posta

Piszke

2015. február 21.

Eddig valahogy kimaradtak a Jimmy Choo parfümök, de ma kaptam egy kis üveges maradékot egy kedves parfümmániástól.
Mivel nagyon kíváncsi voltam már rá, ezért rögtön kipróbáltam, nagyon tetszik!
Kifújáskor valóban elég erős és karakteres, de szépen finomodik.
Nagyon dögös, nőies és nagyon tartós.
Engem levett a lábamról. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

Mivel nagyon kíváncsi voltam már rá, ezért rögtön kipróbáltam, nagyon tetszik!
Kifújáskor valóban elég erős és karakteres, de szépen finomodik.
Nagyon dögös, nőies és nagyon tartós.
Engem levett a lábamról. :-)

Timpi

2015. január 17.

Barátnőm illata lett végül, pedig magamnak akartam, de ez az illat abszolút hozzá illik. Én, az urbán vándor mindig szaladó típusú vagyok, ő pedig autóval mindenhova hájhìl csajszi. Érdekes párhuzam, hogy Ő is la vie est belle rajongó volt ezt cserélte jimmyre... valóban, ugyanaz az életérzés a két illat :) hulcsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

egyedszilvi

2014. november 27.

Kipróbáltam,egész jól sikerült illat.Tetszik!Finom pacsulis,fűszeres,egyedi illat.Lehet,hogy megveszem majd,nincs kizárva,eddig elvarázsolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 27.

hulcsi

2014. november 14.

hm hm. Különleges, egyedi, dögös. Viselni kell.
Nálam úgy néz ki, hogy ez a Jimmy és a La Vie Est Belle ugyanazt jelenti, szimbolizálja. Érdekes, különleges, buja de titokzatos NŐ. Aki lehet akár nagyon visszafogott is-külsőleg, de az illatával kifejezi a benne rejtőzködő tüzet. Megköveteli a szép, igényes sminket és a stílusos rucikat. Aki ilyen, és tud illatot viselni annál csak az dönt, hogy az fás vagy az édes illatot favorizálja-e jobban. Nálam az édesebb La Vie Est Belle a nyerőbb, de ennek az illatnak is minden tiszteletem! Jimmy szúrósabb, pacsulisabb. A szúrósság valóban lecseng, de rajtam még így is a pacsuli marad a dominánsabb. Kipróbálom majd melegebb időben is, hátha tényleg mást mutat :)

Ud.::nem értem magam...mi köze ennek a LvLb-hez??? Mert amúgy semmi.... Lalique Edp! Igen, ez a vonal, szúrós, nyers, dögös. A Lalique mellett ugyan csak másodhegedűs lehet, de nagyon állat!!! :) Ciprusos-gyümölcsös? Dehogy...fás, fűszeres! Finommmmm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 14.

hm hm. Különleges, egyedi, dögös. Viselni kell.

nyarigabi

2014. szeptember 28.

Upd. Nem barátkoztunk össze.

Ma kaptam kézhez, még barátkozunk. Először a körte jön elő, aztán a karamell, ami meg is marad. Nem tudom....nem rossz, de nem lett első szaglásra szerelem. Tartóssága, intenzitása kiváló egyébként. Emlékeztet egy régi Avon parfümre, a Casbah-ra, édesanyám használta kb. 20 éve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Upd. Nem barátkoztunk össze.

Blanky

2014. szeptember 13.

Csak annyit tudok mondani, hogy imádom ezt a parfümöt, olyan érdekes hogy miként bontakozik ki az illata, először kicsit cukorkás, de az idő elteltével komolyabb illata lesz, szerintem nagyon egyedi.
Egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Egyik kedvencem :)

Percoon

2014. július 17.

Nekem is nyári akcióban sikerült most beszerezni. Nem kifejezetten nyári illat, de szerintem működhet egy-egy hűvösebb napon is akár. Én már inkább szeptemberre gondolva vettem meg, de annyira fincsi illata van, hogy szívesen fújkálom most is, mikor nincs 40 fok. Igazi csajos, cukorkás illatfelhő, némi fűszerrel megbolondítva. Szerencsére rajtam egyátlán nem lesz túl édes-szirupos, viszont akinek esetleg a bőre nem reagál jól az édes illatokra, annak nem fog beválni. Az már csak hab a tortán, hogy nagyon tartós. Amúgy 4 csillagot adnék, de a tartóssága miatt megérdemli az 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

csikosmatyas

2014. július 7.

Hála a multik szeszélyének nyáron dobálják az ember után a téli(es) illatokat. Akinek tetszik a La vie est belle (ugyanaz a tervezőgárda), annak ez is be fog jönni. Édes pacsulis karamellás, de nem ragacsos mint a LVEB. Érthetetlen módon a pasik megvesznek érte, hiába még 40 fölött sem nőttek ki abból, hogy a lányok süti illatúak! Én hétköznapi illatnak mondanám, mint egy igazán drága tusfürdő, vagy testápoló. Munkahelyre, vagy bárhova lehet fújkálni, amikor az ember nem akarja pazarolni a drága holmit, mint mondjuk egy Yves Saint Laurent.
Ár érték arányban jó befektetés volt, főleg hogy a főnököm szerint is nagyon bájos :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 7.

Ashakiran

2014. április 8.

Nekem ez az illat nem egyedi, hanem felejthető és kommersz. Egyszerűen nem tudok hozzá "egyéniséget" társítani. Nemrégen néztem át a mintáimat, és ez az egy volt az, amelyiken gondolkodnom kellett, hogy melyik is lehet.. Most is ezt szaglászom, de hiába. Nagyon nem tetszik.
10/3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

10/3

Lívia

2014. március 23.

Nagyon tetszik ez a sejtelmes egyedi illat:)) Édes,de ugyanakkor szúrós is picit.
Nemtudom ,hogy melyik évszakban bontakozik ki a legjobban, de én most használom és borzalmasan szeretem ahogy rajtam van és körülölel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.