Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kaha91, Módosítva: 2016. június 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

agiv

2013. június 11.

Szuper jó lakk,gyönyörű színekben.Nekem 2 színem van. Nagyon gyorsan szárad,nekem 3 réteg kell a teljes fedéshez,de hamarabb szárad mint az olyan lakkok amit 2 rétegben viszek fel.Elég matt lesz a színe mikor megszárad,de én úgyis húzok rá fedőlakkot amitől gyönyörű fénye lesz. Biztosan veszek még jó pár színt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

kvikkancska

2013. május 15.

Nekem most ez a kedvenc olcsó márkájú lakkom. Gyönyörűek a színei szerintem, sok szép árnyalat van. Az egyetlen hibája, hogy három réteg kell a rendes fedéshez, de tényleg gyorsan szárad. Az állaga is tök jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Lina14

2013. április 2.

ma raktam fel egy okkersárga árnyalatot a körmömre. kellett belőle 3 réteg, csíkoz, annyira gyorsan szárad. viszont nem kell a 3. rétegnek sem 5 perc, hogy teljesen megszáradjon. én őszintén ilyennel még nem találkoztam, nagyon meg is lepődtem :)
egyébként telt színe van, szépen terül, az ecsete lehetne vastagabb és laposabb, de így sem nehéz a felvitele. Egyenlőre nagyon tetszik, a tartósságáról majd még írok
update: sajnos 1,5 nap után elkezdett lepattogni a vége, nem olyan nagyon, de én "allergiás" vagyok rá, ha a vége már elkezd kopni, le sem bírom venni róla a szemem, állandóan nézem, nem pattogzott e tovább, és amint hazaérek, szedem is le. egyébként a lakk nagyon tetszik, és kap még egy pár esélyt(semmit nem dobok ki), és még meglátjuk

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

Mossyka

2013. március 21.

Nekem egy rikító narancs árnyalat van meg. Iszonyat gyorsan szárad ezért nehéz egyenletesen elkenni viszont kell belőle legalább 4 réteg így jól jön a gyors száradás. Az Essence night in vegas fedőlakkal 1,5 hétig volt hibátlanul a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

liele

2013. március 21.

Nekem a 3D-s lakkok közül van meg egy sötét csillámos. Rettentő sűrű, egyszerűen lehetetlen szépen felkenni. Fedőlakkal másfél napot bírt pattogzás nélkül és a "kedvemért" borzasztóan lassan szárad. Biztos, hogy a lakkok között is van különbség minőségben (bár én inkább nem próbálkozom többet)és az is biztos, hogy én sem vagyok profi, de ez rossz vétel volt. Az ára viszont kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Kaha91

2013. február 13.

Nemrég szereztem be ezt lakkot egy nagyon szép tejeskávé színben. Olcsó, tartós, szépen fed. Fedőlakkal 6 napig hibátlan volt a körmöm!
Egy hibát találok csak benne, az ecsetét, jobban szeretem a lapított ecseteket, ezért kap csak 4 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 77491, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Nem szabványos INCI név. Jelentése: cellulóz nitrát alap.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: glitterek