Egyéb

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: v.i.c, Módosítva: 2020. március 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Illatcsalád: virágos-gourmand

Fejjegyek: málna, cseresznye

Szívjegyek: rózsa, ibolya

Alapjegyek: karamell, mandula, tonkabab

A természetes illatanyagokat tartalmazó parfüm a legújabb extrakciós eljárásokkal készült, természetesen szintetikus összetevők felhasználása nélkül. Az állatkísérletek nélkül készült parfüm 100%-ban természetes eredetű, vegán, a Natrue által hitelesített termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KisCsi

2022. április 7.

Update: sajnos jöttem hogy levonjak egy csillagot, mivel a parfümből 3(!) fújás is kevés, egy pillanatra beburkol a fincsi karamelles illatfelhő és pár perc múlva semmi. Se bőrön, se ruhán nem marad meg. Nagyon szerettem volna szeretni hogy vegán meg minden és tényleg finom, de parfümként nem teljesíti amire van....

Szerettem volna új parfümöt magamnak és hiába vadásztam végig a D betűs üzletet, minden olyan émelyítő és tolakodó volt ott... Ami tetszett, az sem illett hozzám. Úgyhogy betértem a drogériába és ott is végigszaglásztam mindent.
Végül a Moonflower-re esett a választásom. Nagyon kis finom, nem hivalkodó illat.
Rajtam a gyümölcsös jegyek egyáltalán nem jönnek ki, csak a mandulát és ezt a púderes tisztaság illatot érzem, de azt igen kellemes elegyben. Pont valami ilyesmi nőies illatot kerestem, bár reméltem hogy a virágok kiütköznek, az sajnos elmaradt. Emiatt adok csak 4 pontot, tartósságában is jó kis parfüm ez, és viszonylag olcsó. Azt még nem tudom újra veszem-e, de most úgy érzem megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

nagyklau

2022. február 15.

Update 2.0: neki adtam Tesómnak. Egy idő után már nem tudtam elviselni az illatát sem magamon, sem körülöttem. Alig vártam hogy nála is elfogyjon. Fogalmam sincs mi változott azóta, de egyszerűen rosszul vagyok ha megérzem valahol. Annyira émelyítően édes.

Update:
Reggel 5 óra körül fújtam egy keveset a csuklómra, most délután kettő van és még mindig érezni. 5*

Sokszor elmentem mellette a Rossmannban, de egy pillantás és egy kósza (milyen szép az üvege) gondolattal hagytam is, még csak meg sem szagoltam. Végül csak rávetettem magam, mert valami új parfümöt kerestem amit még nem ismerek, így megint bejött a képbe és az első fújás után a kosárban landolt.
Valamire nagyon emlékeztet az illata, talán ezért is szerettem bele.
Egy kicsit érződik a cseresznye, de inkább a mandulát érezni ki belőle. Pár perccel száradás után egyáltalán nem tolakodó, azt hittem hogy ilyen bumm 5 km-és körzetben is érezni lehet, de nem.
Ettől függetlenül finom, édeskés illata van.
Az illat, az üveg és az ár miatt 4*. Ha tartós is lesz, akkor megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Update:

Valamire nagyon emlékeztet az illata, talán ezért is szerettem bele.
Ettől függetlenül finom, édeskés illata van.

AndreaJ

2021. március 18.

Nagyon kellemes volt elsőre. Különleges illata van de idővel annyira erős lett,, hogy már kellemetlen volt és tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Destinyh

2020. október 18.

Először is nagyon szép az üvege, bár engem csak az zavar, hogy nem látom mennyi van benne pontosan, de ez már csak az én hülyeségem. :) Viszont az illat... Tipikusan olyan ami tökéletes őszre meg télre, rajtam a cseresznye és a mandula játéka érződik, meg kissé a karamell, később púderessé válik. Nem mondom hogy a legtartósabb a parfüm amit valaha használtam, de hétköznapokra tökéletes. Számomra olyan biztonságot keltő az illata. :) Inkább gyümölcsös mint virágos, a rózsát és az ibolyát nem érzem benne, hála Istennek. Azért meg hatalmas pont hogy állatkísérlet mentes. Az áráért megéri! :) Aki szereti egy parfümben a mandulát és a karamellt próbálja ki! :D Szerintem amúgy kortalan illat, nem kislányos. :D Én bárkin eltudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Vaslady

2020. augusztus 12.

Tényleg szép az üvege, alig vártam, hogy kipróbáljam a DM drogériában. Az illat is meglepetésemre tartós, bár ebben a nagy melegben éppen nem aktuális fújni. Inkább ősszel tudnám elképzelni, vagy tavasszal. Vidám illat, édes marcipános - cseresznyés.Fiatal lányoknak tudnám elképzelni, rajtam már kissé komolytalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Erikaaida

2020. március 25.

Láttam, hogy vegán parfüm, olcsó, összetevői is ígéretesek voltak. Nagyon tetszik az üvege és a doboza. Cseresznyés -mandulás-púderes illat, ami meglepően tartós. Valóban nem túl komoly alkotás, de pozitív csalódás, hétköznapra komfort illatnak teljesen megfelelő, az árához képest megérdemli a maximum pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

v.i.c

2020. március 20.

Valóban kislányos, de azért nem csak kislányoknak. ;) Van valami különleges az édességében, amiért nem tudtam ott hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 20.

kissagi19

2020. február 29.

Nagyon cuki illat. Igazi tündi-bündi 10 éves kislánynak való. Hajában szalag, ruhája lebben a hintán. 15 éves kor után már komolytalan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

fairynorah

2019. július 21.

Rajtam pár perc után marcipános autóillatosító 😬😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Rajtam pár perc után marcipános autóillatosító 😬😂

Plenda

2019. július 16.

Nagyon megtetszett a doboza. Aztàn megszagoltam és nem tudtam otthagyni, velem kellett jönnie haza! 😊
Az illata édes, rajtam a tonkabab és cseresznye játéka, nagyon jól érződik és imádom! Tartósságával sincs gond. Tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.