Egyéb

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: v.i.c, Módosítva: 2020. március 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Illatcsalád: virágos-gourmand

Fejjegyek: málna, cseresznye

Szívjegyek: rózsa, ibolya

Alapjegyek: karamell, mandula, tonkabab

A természetes illatanyagokat tartalmazó parfüm a legújabb extrakciós eljárásokkal készült, természetesen szintetikus összetevők felhasználása nélkül. Az állatkísérletek nélkül készült parfüm 100%-ban természetes eredetű, vegán, a Natrue által hitelesített termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vanillacaramella.sweet

2019. július 4.

Rajtam egy èrdekes, piros gyümölcsös-viràgos illat, szolid kis üvegben, mutatós, mint a halványkèk pàrja. Èdes, kifejezetten melegsèges illat.
Semmi wc illatosító jellege nincs szàmomra. Nem szúrós, de erősen gyümis, gourmand, ez lehet valakineknsok benne. Tartóssága kb 4óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Annai

2019. június 30.

Az árához képest (szerintem ez az olcsóbb kategóriába sorolható) tartós parfüm, én másnap is intenzíven éreztem a hajamon. Megnyerő, bájos illat, mégsem hivalkodó.
Abszolút az elégedettségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Abszolút az elégedettségem.

dora.banszki

2019. június 6.

Rajtam teljesen erős, szúrós, virágos wc illatosító szaga van... :( Olyan 3-4 óra múltán már csak púderes wc illatosító. Tartós és szép az üvege, ezért kap 2 pontot. Lehetséges, hogy csak rajtam nem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin